שאלת חנייה

n lee

New member
שאלת חנייה

לצערי הקבוצה שנרשמתי אליה בקמפוס של האו"פ בת"א לא נפתחה כך יצא שאני לומדת בתיכון אליאנס
רציתי לדעת אם מישהו יודע אם יש בסביבה חניה שהיא לא בתשלום
(החניה בתיכון עצמו היא בתשלום והחניה ברחוב הסמוך (רידינג) היא רק לתושבי ת"א - ואני לא...

מגרש חול

מהצד השני של אליאנס, יש מגרש חול קטן בו ניתן להחנות בחינם.הבעיה היא שהמגרש מתמלא במהירות, אז צריך להגיע מוקדם כדי לתפוס מקום...

n lee

New member
כמה מוקדם?

ואתה בטוח שזו לא החניה שהם מציעים בתוך הביה"ס?
בשבוע שעבר כשהייתי שם הפנו אותי לחניה בתוך הביה"ס שהייתה על מגרש חול

לא מהצד הזה בכלל...

אם נכנסים עם רכב לבית הספר, חונים במגרש הכדורסל, ואם אין מקום על המגרש, מפנים לחול שמסביבו.אם הולכים ממגרש הכדורסל עליו חונים, ישר קדימה לכיוון אולם הספורט, יש ממול מדרגות ושער כניסה קטן. זהו שער הכניסה האחורי של בית הספר.מגרש החול המדובר הוא בצד הכביש של הכניסה האחורית. כמה מוקדם? תלוי בשעות הלימוד. אם השיעור שלך מתחיל ב- 18 אבל יש המון קבוצות שיתחילו ללמוד באליאנס ב- 17, לא יהיה מקום במגרש, אחרת זה עניין של חישוב סיכויים, ובעצם צריך להתנסות.פעם אחת מצאתי שם חניה, וזו היתה הפעם היחידה, אז בסוף התייאשתי ועשיתי מנוי לחניית בית הספר...

n lee

New member
מנוי לחניה של הביה"ס?

כמה זה עולה?
(או איפה אני יכולה למצוא כמה זה עולה?)
והאם זה משתלם?
&nbsp
ואתה מתכוון לחניה שיש של המרכז המסחרי שיש ברחוב ברודצקי?
&nbsp
השיעור שלי מתחיל ב19:00
&nbsp

חניה

לא זכורים לי המחרים, בעיקר כי הם משתנים לפי כמות הכניסות המבוקשת.

בעיקרון, כל המנויים מגלמים הנחה כלשהי, ובפועל ככל שיש יותר מפגשים (למשל אם רשומים ל- 2 קורסים באליאנס), המחיר יורד.

בכניסה לחניה יש שלט גדול המפרט את המחיר למנויים.

לגבי חנית העפר, לא מדובר בחניה של המרכז המסחרי, אבל זהו אכן הרחוב של הכניסה האחורית לאליאנס. החניה היא בצד השני של הכביש (מול המרכז).

שעה 19:00 יכול להיות טוב או לא... אם הרבה סטודנטים סיימו למשל ב- 18:00 או 18:45 והוציאו את הרכבים - הרווחת, אבל אם השיעור שלהם מסתיים ב- 19:00, אז עד שהם יגיעו לרכב, ויצאו, ואת תחני ותגיעי לשיעור, כבר תפספסי חלק גדול ממנו...

למעלה