שאלת חיסונים

mich78

New member
שאלת חיסונים ../images/Emo53.gif

ביום חמישי האחרון עשינו חיסון של 4 חודשים מאז הקטנטונת הספיקה לפתח חום (עד 38) לבכות יומיים ברציפות והיום היא כל היום ישנה אולי התעוררה פעמיים לאכול(יונקת) במהלך היום. בקיצתור זו לא הילדה העירנית והפעילה אני מכירה האם זו תגובה לחיסון ? יש מקום לדאגה ?

זו כנראה תגובה לחיסון, התייעצי עם

רופא ילדים ועדיף רופא ילדים שהוא גם הומאופת. ממליצה לך להתייעץ גם בטיפת חלב מן הטבע ברעננה, לדבר עם ד"ר נועה פרנקל או ד"ר חיים רוזנטל.

אביבוש23

New member
גם אנחנו עשינו חיסון

יום חמישי גם אליאני עם חום 38 נראה לי שזה בסדר שהיא ישנה.. ואני אומרת את זה בזהירות אל תתפסי אותי במילה אני אומרת את זה כי בחיסון של החודשיים אליאן הגיבה ככה ישנה יומיים ואחרי זה התחילה עם הצעקות והבכי נקווה שיהיה בסדר מחזיקה לך אצבעות

mich78

New member
בחיסון הראשון

לא היתה שום תגובה חריגה, דווקא היתה פעילה כתמיד אבל הפעם .... היא ממש ישנה כל היום ואם לא הייתי מניקה אותה מדי פעם מתוך שינה היא לא היתה קמה לאכול בכלל (וזה מדאיג) לא יודעת אם להעיר אותה או לא
להמשיך להניק אותה כך מתוך שינה ? לחכות למחר לרופא ? זה תקין - לישון כ"כ הרבה יומיים אחרי חיסון ?

אביבוש23

New member
תראי..

האמת אני לא יודעת אם זה תקין או לא כי אני לא רופאה אבל זה קרה לי עם אליאן היא ישנה וישנה במשך יומיים כמובן קמה רק לאכול (גם ככה מתוך שינה) לא נלחצתי יש מצב שהגוף קבל קצת טראומה מהחיסון אם יותר קל לה להעביר את הזמן בשינה מאשר להעביר את הזמן בלבכות אז זה בסדר נראה לי שבשביל השקט הנפשי שלך תלכי מחר לרופא אבל אני מאמינה שזה לא משהו חריג אני כל דבר אבל כל דבר הולכת לרופא אבל אז אחרי החיסון עשיתי אחד ועוד אחד ונתתי לה לישון בלי דאגה מה שכן התחיל לה פריחה ואז הלכתי לרופא חחח

למעלה