שאלת גבות

ה ד ר 22

New member
שאלת גבות

שמתי לב לאחרונה, שמפריע לי שהגבות שלי אינן מסודרות במשך היום, ושיש שערות שזזות להן לכיוונים אחרים ובלתי מוגדרים.. נדמה לי שקראתי כאן שאפשר לשים איזשהו חומר שהשערות לא יזוזו. מישהי יודעת? או שיש הצעות אחרות ל"בעיה"

מברשת גבות...brow brush...

ממעין שערות צמר פלדה חזקות כאלה שמסרקות גם את הסוררות שבגבות.. יש כאלו שגם מברישים את הגבה במסקרה שקופה..

ה ד ר 22

New member
מממ..

תודה על התגובה המהירה מה זו המברשת הזו? יש לי מברשת גבות , אבל לא נראה לי שהיא משערות צמר פלדה.. לאילו חברות יש את זה?

אני מכירה את של איל-מקיאג'

של ורטהיים קולקשן..איזה יש לך? תצלמי אולי ואני אגיד לך אם זו זו...

ה ד ר 22

New member
אין לי כרגע אפשרות לצלם

אבל אני אבדוק את זו של איל מקיאג', נראה אם זה זהה תודה רבה

tokit

New member
לי יש גבות די מכובדות..

הפתרון שלי - אני מברישה אותן עם מברשת שיניים ישנה ו"מקבעת" את השערות עם מוצר שנראה כמו מסקרה שקופה, אבל מיועד לגבות (של MAC).

ה ד ר 22

New member
אוף מתי יפתחו כבר סניף בצפון? ../images/Emo13.gif

מקפחים אותנו... גם אנחנו רוצות !

I Was Hoping

New member
אני חושבת שזה לנצח יצחיק אותי

איך במושגים של הארץ ת"א רחוקה. היא לא רחוקה משום מקום. שעה וחצי מחיפה ואת שם. זה כלום, זה שטויות.

lady mika

New member
ואני רק אומרת תודה

שעוד אין סניף פה בצפון... במצב הזה הביקורים שלי במאק מתוכננים ולא כאלו תכופים, אחרת הייתי בצרות כלכליות הרבה יותר גדולות :).

tully

New member
ספריי שיער או ווקס לא מבריק

אם זה ספריי- אז משפריצים מעט על מברשת שיניים ואז מיד מברישים איתה את הגבות אם בוחרים בוקס - לוקחים טיפה חומר בין שתי אצבעות, מחממים אותו ומורחים ממש טיפטיפה על הגבות. מסרקים היטב ולא נוגעים כל היום. יש גם חומר יעודי לגבות - מן ג'ל כזה שנראה כמו מסקרה.

למעלה