שאלת ביטוח לאומי

מצב
הנושא נעול.
שאלת ביטוח לאומי

שאלת ביטוח לאומי
אני מתחילה לעבוד כמטפלת לתינוק לכמה חודשים ואני בהריון, מה עליי לעשות מבחינת ביטוח לאומי כדי שאהיה זכאית לדמי לידה?

כרגע את לא צריכה לעשות כלום.

שאלת ביטוח לאומי
אני מתחילה לעבוד כמטפלת לתינוק לכמה חודשים ואני בהריון, מה עליי לעשות מבחינת ביטוח לאומי כדי שאהיה זכאית לדמי לידה?
חוץ מלדרוש מהמעסיק שלך לשלם עליך ביטוח לאומי! דמי לידה לא ממש תלויים בך. הם תלויים בשאלה האם צברת תקופת אכשרה מספקת. תקופת האכשרה של הביטוח הלאומי: אם שולמו עבורך דמי ביטוח לאומי במשך 10 חודשים מתוך 14 החודשים, או 15 חודשים מתוך 22 החודשים שלפני היום שהפסקת את עבודתך בזמן ההריון או עד יום הלידה - תהיי זכאית לדמי לידה. מצרפת לך קישור לאתר הביטוח הלאומי.

יש לי הכשרה

חוץ מלדרוש מהמעסיק שלך לשלם עליך ביטוח לאומי! דמי לידה לא ממש תלויים בך. הם תלויים בשאלה האם צברת תקופת אכשרה מספקת. תקופת האכשרה של הביטוח הלאומי: אם שולמו עבורך דמי ביטוח לאומי במשך 10 חודשים מתוך 14 החודשים, או 15 חודשים מתוך 22 החודשים שלפני היום שהפסקת את עבודתך בזמן ההריון או עד יום הלידה - תהיי זכאית לדמי לידה. מצרפת לך קישור לאתר הביטוח הלאומי.
יש לי הכשרה
מוותק של עבודה קודמת. אז מספיק שהיא תשלם עליי ביטוח לאומי? איך אני אגיש טפסים אח"כ בתביעה לדמי לידה? האישה עבורה אני אעבוד אמורה למלא את הפרטים? הלא אין פה שום ח"פ או עוסק מורשה.

שיר ורד

New member
אם עבדת בשנתיים האחרונות

שאלת ביטוח לאומי
אם עבדת בשנתיים האחרונות
אצל מעסיקים שלא שילמו עלייך לביטוח הלאומי, פני אליהם ודירשי שישלמו עלייך. אחרת יתכן ולא תהיה לך תקופת אכשרה מספקת ולא תקבלי דמי לידה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה