שאלת בושם: Narciso for her

נטע 123

New member
שאלת בושם: Narciso for her

אחת המוכרות בסופר פארם אמרה לי שהבושם הזה (הבנתי שזה בושם די ותיק) מאוד דומה לבושם Lovely של שרה ג'סיקה פרקר, ושהוא עמיד. אני מאוד אוהבת את לאבלי, אבל מתבאסת שהוא לא מחזיק הרבה זמן. בסופר פארם ובאפריל לא מצאתי אותו כדי להריח. מישהי מכירה את הבושם הזה? איפה ניתן למצוא אותו? הוא באמת דומה ל-Lovely? עמיד? תודה

telina

New member
הוא מאוד עמיד

שימי לב גם שלבושם יש שלל מוצרים נלווים, כמו קרם ושמן גוף, וההיי לייט- פרפיום טהור שבא בצורה של מעין שפתון...כל אלה מאוד מחזקים את העמידות של הריח, שעמיד מאוד גם ככה. הבעיה היא שלבושם יש המון חיקויים של חברות זולות, ונדמה שאפשר להריח אותו על כל בחורה שנייה שעוברת ברחוב. לא כ"כ דומה ל"לאבלי", לדעתי. הריח של הבושם הוא ריח של שמן מושק בעיקרון, אבל לטעמי הוא הפך ל"עממי" מדי. כדאי לך לנסות את white musk של בודי שופ, אם את אוהבת את הסגנון. גם הוא מאוד עמיד, אבל גם כן פופולרי מדי בקרב בנות ישראל. את נרסיסו אפשר למצוא במשביר לצרכן, ואת וויט מאסק בחנויות בודי שופ.

נטע 123

New member
יש לי את הוייט מאסק ואני לא משתמשת

בו כמעט. זה לא הריח המועדף עלי. התעניינתי בנרסיסו בגלל ההמלצה שהוא דומה ל-לאבלי. ואני גם נואשת למצוא בושם עמיד... אני אקפוץ למשביר להריח אותו. תודה

למעלה