שאלתי כבר קודם , ועכשיו שוב

TRIPLEfnH

New member
קיקבוקס באזור כפ"ס

שלום, מישהו מכיר מכון\דוג´ו לקיקבוקס\מואי טאי\אגרוף תיאלנדי בכפ"ס או באיזור ?

אל דופא

New member
שאלתי כבר קודם , ועכשיו שוב

מישהו מכיר חוגי אומנות לחימה בגבעת רם?(ירושלים). אני פשוט מתחילה ללמוד שם, והחות ואני כבר מתאמנת בהשרדות (אצל צדוק שמואלי- תלמיד של דניס הנובר) ארצה להמשיך להתאמן גם בזמן הלימודים. אני מתארת לעצמי שחוג השרדות לא יהיה שם, על כן (במדה ואכן יש שם חוגי אומניות לחימה) חשבתי לבחור הן בלחימה המשלבת קרבות קרקע (ג´יו ג´יטסו או נינג´טסו) והן בלחימה לא "קרקעית" (קראטה, או טאיקוונדו). מה דעתכם?

aradori

New member
אני יודע מה אני הייתי עושה...

בירושלים מאמן אחד המדריכים הבכירים של הנינג´יצו - יוסי שריף. אם הייתי ירושלמי - לא היה לי ספק בכלל במה להתאמן... נינג´יטסו זו אמנות לחימה "חכמה", מגוונת ויעילה בטרוף... http://www.ninjutsu.co.il/hjerus.htm בכתובת הזו יש רשימה של קבוצות נינג´יטסו בירושלים - לכי על זה
בהצלחה...

עניתי לך כבר קודם, ועכשיו שוב:

תבררי במרכז קוסל, מררכז הספורט של האוניברסיטה. יש לך את הטלפונים במדריך לנרשם.

אל דופא

New member
אז מה אם ענית? אסור לשאול שוב?

רציתי שעוד אנשים יענו!
. . . . . סבתא ז"ל היתה אומרת: "קלפטע"!

לא נהוג לשאול שוב אותה שאלה

כאשר הפעם הקודמת נמצאת עדיין בעמוד הראשון. לעומת זאת נהוג למחוק הודעות המכוונות עלבונות אישיים כלפי חברי פורום. הנה, עכשיו את יודעת.

אפשר להקפיץ הודעות למעלה ע"י הוספת

תגובה להודעה קיימת. צריך שלהודעה יהיה תוכן של יותר מ-10 תוים, וזה לא עובד אחרי 72 שעות מהרגע שההודעה המקורית נכנסה לפורום. ואני מצטרף למיתר - עלבונות אישיים לא יתקבלו כאן בברכה.

isaacl

New member
הי

אני כאן. הוספתי הודעה להודעה שכמעט פג תוקפה אבל אני לומד. הבטחתי לבקר אז נכנסתי. היה נחמד מאוד אתמול. נתראה ביום חמישי? יצחק

היייייייי, רייב יצחק!!

טוב לראות אותך. אני מקווה שאוכל להגיע ביום חמישי, לפתע נזכרתי שאולי אעסוק באותו זמן בהובלת רהיטים לבאר שבע.

זה התכנון ../images/Emo13.gif

אמרתי לך כבר שזה מאד מסוכן לפרסם הודעות על מפגשים באינטרנט? אתה אף פעם לא יודע מי קורא את זה ....

isaacl

New member
כעת מהבית

את רואה? היה קל ומהר. אחי אפילו סיפק את השם המפורש. אני ממש ירוק בפורומים אבל מה זה צפוף אצלכם! והאמת היא שדי מעניין. מה את אומרת על הקבוצה שלנו?

אני מאד נהנתי מן האימון.

די הכרתי את רוב החבר´ה מאימונים אצל יוסי, אז לא היו הפתעות

isaacl

New member
הי

דרך אגב, רעב יצחק, אני פשוט לא יכול להוסיף עוד אותיות כנהוג.

nirk_aikido

New member
אמנויות לחימה בגבעת רם

להלן כל החוגים שאני יודע עליהם שהם בתוך הקמפוס: 1) קונג פו שאולין נאם פאי (צפון-דרום) בהדרכת יהודה אופנר. מתאמנים באולם אמנויות לחימה במרכז קוסל (התשלום הוא בנפרד, לא קשור למנוי). ימי שני וחמישי, מ 20:00 . 2) טאי צ´י בהדרכת יהודה אופנר. אני יודע על ימי שני ב 18:30, סביר שיש עוד פגישות. זהו טאי צ´י השונה לדעתי מרוב סגנונות הטאי צ´י הנפוצים. הוא עוסק פחות בפורמים (קאטות) ויותר בטכניקות. 3) קורס הגנה עצמית לנשים, שנתי. לא זוכר את השם ולא יודע ימים. בכל מקרה את כל הפרטים ניתן למצוא גם אצל יהודה אופנר. 4) יש קבוצת קפוארה שמתאמנת בדשא. 5) יש קבוצת קראטה שמתאמנת בבית שפרינצק שנמצא באזור המעונות. 6) יש מורה לקונג פו שמלמד (לדעתי באופן פרטי) על הדשאים בקמפוס. 7) נדמה לי שיש בקוסל התאבקות בסגנון סמבו או משהוא כזה, בחדר הצמוד לחדר אומנויות לחימה בקוסל. 8) האגודה לפעמים פותחת חוגים במשך השנה. אפשר להתעניין שם. 9) כדאי להתסכל על לוחות המודעות. לפעמים ניתן למצוא דברים מעניינים. כמו כן יש עוד הרבה מקומות אם קצת מתרחקים מגבעת רם. למשל סידוקאן איקידו בהר הצופים ובאזור עמק רפאים. אני ממליץ על יהודה אופנר. הוא מורה טוב ומנוסה. הקונג פו שלו משלב עבודה רכה וקשה, וכן מנסה להכיל הרבה סוגי עבודה - קרקע, מכות, בעיטות, טכניקות המנצלות את כח היריב ועוד. בהצלחה, ושנה טובה לכולם נירק

אל דופא

New member
תודה רבה לך!! (יש לך ניק קצת מוזר)

זה בדיוק המידע אותו חיפשתי- חוגים בתוך הקמפוס (לפעמים שווה להיות "נודניקים" ולשאול אותה שאלה פעמיים...)
שתהיה לך שנה טובבבבבבבבבה....

למעלה