שאלללללה..:)

מצב
הנושא נעול.

באיזה טענה יכול לבקש אב משמורת על ילדו? חייבת לציין שאנחנו בהליך גירושין נשואים 9חודשים אני בחודש 5 והוא החליט לעזוב פתאום כי לא מתאימה לו מסגרת, ילד, נישואים הוא פתח תיק ברבנות בתביעה לגירושין בטענה שהוא בוגד ומשקר חוסר כבוד ואמון שלי בו. לאחר שבתחילת ההריון ביקש ממני לעשות הפלה לפתע הילד הפך כל עולמו ואני לא טובה לילד ובלה בלה בלה.... האם בגלל שהוא מרוויח יותר ממני? או בגלל שאני צעירה (23 והוא 29)? הוא יכול לבקש משמורת על הילד? תודה מראש.

chezy55555

New member
הוא יכול לבקש

באיזה טענה יכול לבקש אב משמורת על ילדו? חייבת לציין שאנחנו בהליך גירושין נשואים 9חודשים אני בחודש 5 והוא החליט לעזוב פתאום כי לא מתאימה לו מסגרת, ילד, נישואים הוא פתח תיק ברבנות בתביעה לגירושין בטענה שהוא בוגד ומשקר חוסר כבוד ואמון שלי בו. לאחר שבתחילת ההריון ביקש ממני לעשות הפלה לפתע הילד הפך כל עולמו ואני לא טובה לילד ובלה בלה בלה.... האם בגלל שהוא מרוויח יותר ממני? או בגלל שאני צעירה (23 והוא 29)? הוא יכול לבקש משמורת על הילד? תודה מראש.
הוא יכול לבקש
לא בגלל שאת צעירה והוא עשיר הוא יקבל משמורת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!לא בטוח שהוא יקבל על מנת לתת משמורת צריך והתקימו תנאים מסויימים לדוגמא טובת הילד ומסוגלות הורית אם הוא יכול להציג ראיות שטובת הילד שהוא יהיה במשמורתו אזי זה מה שיקרא ........ילד מקטיני קטינים עד גיל 6 בדרך כלל אצל האמא .....אבל אם אין לאם מסוגלות הורית אזי יכול להיוצר מצב שהילד יהיה בחזקתו

שיר ורד

New member
עוד לא נולד הילד והוא כבר מבקש משמורת?

עוד לא נולד הילד והוא כבר מבקש משמורת?

מצב
הנושא נעול.
למעלה