שאלות
ובקשות

S A U V A G E

New member
שאלה--בקשר למהדורה המוגבלת של HC -

שלום הזמנתי את המהדורה המוגבלת ממוזיקה נטו אך הם כל הזמן דוחים את תאריך יציאתה. אני חושב שאבטל את ההזמנה ואזמין מאמזון כבר.. באמזון של ארה"ב היא יצאה ב-28.4. ובשל בריטניה תצא ב-13.5 בערך כמו בארץ. שאלתי היא כזו-- יש כאן מישהו שכבר הזמין מאמזון והיא הגיעה אליו ??

שאלה!../images/Emo41.gif

אז ככה, בזמן האחרון שמעתי כמה אנשים שאמרו שיש איזה סוד שקשור לשיר המדהים "sky fits heaven" שמעריצי מדונה לא כל כך מתגאים בו, ושזה משהו לא טוב. במה מדובר?

One Minute

New member
קניית הסינגל "4 דקות" מAmazon.uk

רציתי לקנות את הסינגל תמורת 22 שקל בערך, שכולל 2 רמיקסים ואת השיר המקורי. יש לי שאלה - האם אפשר לקנות דברים ולקבל אותם בארץ? כמה מכס יש על זה? אני מקווה שמישהו פה קנה פעם מאמאזון חח. ועוד שאלה - האם זה אתר אמין?

DC25

New member
לא הגיעה עוד..שלחתי להם מייל שהם לא בסדר גם

שחבל שהם ציינו שהמהדורה הרגילה והמוגבלת יוצאות באותו יום.. בגללם הלכתי וקניתי את המהדורה הרגילה ...

DanielTZ

New member
אנחנו לא יכולים לתת לך את המידע הזה

הבושה עדיין אוכלת אותנו

Coralulu182

New member
אני הזמנתי מאמאזון

לא דברים שקשורים למדונה, אבל הזמינו לי ספרים ואלבומים. לגבי מכס אני לא יודעת, כי הזמינו לי. וזה בהחלט אתר אמין!

../images/Emo2.gif../images/Emo4.gif אבל נו באמת, שמישהו יגלה לי

או לפחות ייתן קישור שמוכיח את הדבר הנורא ההוא.. מצידי במסר

DanielTZ

New member
דייייייי דייייייייייייייי../images/Emo7.gif

אנחנו מנסים לשכוח............ לפתוח דף חדש........ מה אנחנו צריכים לעשות כדי שיפסיקו לדבר על זה?!?! מה אלוהים מה?!?!!

Drowned World

New member
OMG tאתה רציני שאתה שואל על זה?!

חשבתי שזה כבר מאחורנו ! למה שוב פעם למה?!

קרנאור14

New member
מה זה?!?!?! בחיים לא שמעתי על דבר כזה!

מצטרף לשאלה פליזזזזזז תענווו

dan936

New member
זה נמצא פה בארכיון?

זה משהו שקרה בפורום? או משהו כללי? מה כבר יכול להיות כ"כ נוראי, אני באמת לא מבין, זה לא שמישהו נרצח או משהו? לא?...

קרנאור14

New member
גם לנו מגיע לדעת!

זכות הציבור לדעת! גם אנחנו מעריצים של מדונה זה לא פייר נוווו!!!

למעלה