שאלות,תשובות ותהיות בסקסולוגיה

שאלות,תשובות ותהיות בסקסולוגיה

שאלות, תשובות ותהייות בסקסולוגיה הודעות א-ח שלא רוצות לקפוץ....ואני טרם סיימתי איתכם...

שאלות,תשובות ותהיות בסקסולוגיה (ח)

שאלה- בעלי קנה לי מעיל פרווה. בערב ביקש ממני להתפשט, ללבוש המעיל ולעשות כל מיני דברים ´גסים´ שאני מתביישת לדבר עליהם.... תשובה-חשבת שהוא נוהג בך כמו בזונה?- לזונה לא קונים מעיל פרווה וחוץ מזה, טבעי שגבר יצפה לתודה כשהוא מביא מתנה. תהייה-לולא ´דרש´ את ה´תודה´ האם היית יוזמת? אז כמו שהפרווה איננה מתנה שגרתית כך גם התודה... יש טוב מזה לשמר על חיי הסקס שלכם?

עליזה..

New member
שאלות ,תשובות ותהיות בסקסולוגיה(ט)

שאלה-ישנו בחור שאני משוחחת איתו על הא ועל דה... האם לדבר איתו גם על זה?..... תשובה-אמנם הבחור מדבר איתך על אה ועל דה... אבל כוונתו להציע לך .... תהייה-לולא הצהיר בפניך שבידידות מדובר...לפי הלימיט שהצבת...אכן מחשבותיו נקיות...אלא אם כן אני טועה? עליזה

תגובה לתהייה.....

מתוך הנחה שטאת מתכוונת ליחסים וירטואליים.... - האם הוא בכלל מאמין באהבה וירטואלית? - האם עברת אצלו מבחן ויזואלי שיוכל להתכוון למשהו אחר? מציע לך להיות רגועה....דרך המסך לא ינשוך אותך.

עליזה...

New member
ונעבור לפרסומות......

הנושא הוא רחב... ניתן להפשיטו בתנאים מסויימים... ומאחר שאיננו מכירים את הנפשות הפועלות... לא נוכל להרחיב הדיבור... שמא נחטא לאמת. בברכת ליל מנוחה מעוזרתה של הסקסולוגית רות ואסטיימר. עליזה

עליזה...

New member
ואם היא תעשה כן ? ? ? ......

עוד מספר שעות יוצאת במשימה פשיטה על נישום על הר הכרמל... מתאם מס ההכנסה... בבדיקה מקיפה יעשה מאזן בין ההכנסות ליציאות... עליזה-מחלקת גביה

יש כלל יסודי ! ../images/Emo3.gif

מה שנכנס גם תמיד יוצא ! המאזן הוא ,איפוא, 0 !!! אז את החולייה תשאירי בבית ואת המס היפכי למס(פר)...

עליזה...

New member
שאלה יפה שאלת בני......./images/Emo13.gif

עליזה היתה עד היום בפורום ליס ולא עוד... נוגה היא בחורה נחמדה שאתה מכיר אותה... וסטלה היא המגמרת... מכאן נובע שאין קשר אפילו מקרי בין כל השמות עליהן דובר מעלה... כפי שכבר היצהרת...עליזה היא וירטואלית. מ.ש.ל. עליזה

לא מבין........

סטלה לפי חשבוני היום בת 80....אז מה היא עושה ב´חטאים´?
את נוגה אינני מכיר, כי היא ככוכב שביט.... את ליס הכרתי כביישנית.... ועכשיו אני עם עליזה, זאת עם הזין, לא????!

עליזה...

New member
תראה בחורי הצעיר........

סטלה כמדומני באה בעקבות מנהל הפורום מיודעינו ארבל מן הכרמל שלהערכתי היום אמור ליהיות כבן 90. את נוגה כנראה אינך זוכר מפאת גילך המופלג... ליס היתה ביישנית מאחר שהגיעה מארץ החלומות... ועליזה....הבחורה הנחמדה איתה אתה מדבר... אכן נמצאת כאן... אבל מה קשור הזין?...אתה בגילך זוכר מה זה? עליזה

וזאת הצהרתך בקשר לזין.... ../images/Emo6.gif

מיצטערת....ליס הוא שם מהאגדות.... עליזה... √ היגעתי לחטאים... ונוכחתי לדעת שהדבר הכי חשוב הוא...זין ואני גאה להחזיר לי את הזין. עליזה

למעלה