שאלות של מתחיל בקיקבוקס

Ori DavidSon

New member
שאלות של מתחיל בקיקבוקס

קראתי באיזה פורום שבקיקבוקס מתאמנים יחפים. אני לא זוכר באיזה מקום.. בקיצור , בקיקבוקס מתאמנים יחפים ? עוד שאלה ... אחרי שיחרורי מצה"ל רוצה להתחיל ללמוד קיקבוקס.... אם אני אלמד קיקבוקס אני אלמד גם את יסודות האיגרוף הקלאסי? כי הרי הג'אב בקיקבוקס הוא אותו ג'אב של האגרוף. אני מבולבל לגמרי שאלה אחרונה- האם רן נקש יתחרה גם בזירה הבאה???

Ori DavidSon

New member
אה עוד שאלה

אני מטר 89 ושוקל 80 זה בסדר ? מבנה הגוף שלי סבבה האם זה נורמלי להתחיל להתאמן ככה?
איזה שאלות

toy s0ldier

New member
על חלק מהשאלות

בקשר לרן נקש לפי מה שהבנתי קשה מאוד למצוא יריבים לבן אדם במיוחד אחרי הנוק אאוט בקרב האחרון לפי דעתי הוא צריך לפנות לחו"ל אבל זה להחלטת החברה מה cma אני בטוח שיניב פישר יתן לך תשובה יותר מפורטת בקשר לרן בקשר לגובה שלך ולמשקל... לפי דעתי אתה נשמע בנוי טוב הגובה שלך יעזור לפי מה שאני יודע בקיקבוקס מתאמנים יחפים כי גם מתחרים יחפים יש לך פה בפורום את אורי צבי הוא יתן לך תשובות לכל מה שתרצה בעניין הקיקבוקס בהצלחה באימונים אם תבחר בכך...

מי שיכול לתת לך תשובה על נקש...

זה למעשה נקש עצמו....... או המאמן שלו מורדי גלאם במידה ונמצא לו מתחרה, לדעתי הוא יעלה בכיף כי הוא אוהב להתחרות ואוהב את הזירה שלנו... יש תוכנית בשביל נקש.... השאלה היא אם היא תצא לפועל.... יניב

אורי,בקיק-בוקס מתאמנים יחפים,

ואולם ישנם מגינים לרגל שהם למעשה כמו כפפה לרגל רק בלי סולייה. בברכת שבת שלום, שלך בפורום, אורי צבי,

למעלה