שאלות קטנות

trilliane

Well-known member
מנהל
כי היא לא מאמנת... לא כל ספורטאי שפורש הופך למאמן

היא נשואה למתעמל עבר אמריקני ויש להם יחד מועדון התעמלות על שמו:
http://www.bartconnergymnastics.com/

במקום לשאול כאן על אישיויות ידועות, מה יותר פשוט מלפתוח ויקיפדיה ולקרוא את החלקים הרלוונטים בערך עליהן?
https://en.wikipedia.org/wiki/Nadia_Comăneci#Later_activities

לפי ויקי מאז פרישתה ועריקתה היא עוסקת בקידום ההתעמלות באופנים שונים, אבל לא מאמנת (היא הייתה עוזרת מאמן ברומניה בשנות השמונים, לפני שערקה לארה"ב). אני מניחה שלא "שומעים" עליה כי אתה בישראל והיא בארה"ב... אתה שומע על הרבה תחרויות התעמלות אמריקניות כאן בישראל?
(אני לא, אני מתעניינת ועוקבת במיוחד, לא בזכות התקשורת הישראלית).

למען האמת, אתה שומע בכלל על התעמלות אמריקנית מחוץ לאולימפיאדה? עזוב בארה"ב; שומע על התעמלות ישראלית?
לכל היותר קצת פה ושם כשהנבחרת של ההתעמלות האמנותית זוכה במדליות.
ידעת למשל שיש לישראל מדליות באליפויות עולם באקרובטיקה? זה לא ספורט אולימפי אז הוא בקושי זוכה לתהודה; אפילו אני גיליתי במקרה.
לצערי בישראל ספורט = כדורגל, אח"כ כדורסל וביום טוב גם טניס. אם זה לא משחקי כדור אין בכלל על מה לדבר, פירורים פה ושם, הבלחות כשיש איזה הישג. גם באתרים המובילים כשנכנסים למדור הספורט זה "כדורגל", "כדורסל" ואז "ענפים אחרים".

דיברגנט חדש

Well-known member
אשתי מכורה לאיזו סדרת ריאליטי אמריקאית תובענית של תחרויות של

התעמלות אמנותית.
הסדרה התחילה כאשר המשתתפות היו ילדות קטנות והמשיכה גם לבגרותן.
&nbsp
לעתים, מחוסר ברירה, אני מצטרף אליה ורואה פרק, או חלקי פרק.

קצף גל

New member
פששש... איזה רעיון! איך לא חשבתי על זה

אולי בכלל כל הפורום הזה מיותר? אפשר לקרא בגוגל.
ובכן ברצינות
למי שבאמת יודע: האם קומנץ' מתגוררת בארה"ב או ברומניה?

trilliane

Well-known member
מנהל
עניתי לך – בארה"ב. הפורום לא מיותר, הוא נועד לדיונים

בנושא האולימפיאדה, הוא לא אנציקלופדיה ולא מתחרה בוויקיפדיה, ואני לא מבינה למה הלעג או הזלזול והעוקצנות בתגובתך. כן, יש אנציקלופדיה שבה אפשר בקלות לקרוא על אישים חשובים, אז למה לשאול כאן במקום לגלוש ולקרוא שם? אני באמת ובתמים לא מבינה.

גליגלי6

New member
יש סרט דוקו על קומנצי. שודר בערוץ 8 הוט בדיוק לפני האולימפיה

תנסי לחפש בגוגל

pcper

New member
בגמר הקרב-רב נשים (התעמלות מכשירים)

איך בדיוק נקבע אילו מתעמלות עולות אליו?
זה השתיים הטובות מכל נבחרת? או שיש דרך אחרת?
&nbsp
תודה

pcper

New member
אמרו עכשיו זה 2 לכל היותר מכל מדינה

אבל איך קובעים אילו מדינות יכנסו לגמר? (כלומר, אילו מדינות יוכלו לשלוח מתעמלת או שתיים).
&nbsp
תודה

trilliane

Well-known member
מנהל
12 מדינות שולחות נבחרת מלאה; מתעמלות בודדות כמו בענפים אחרים

בהתאם לקריטריון האולימפי (הישגים בתחרויות אחרות בשנה הקודמת לאולימפיאדה או תחרות המבחן שהייתה במאי, אלכס שטילוב קיבל בה את הכרטיס).
&nbsp
12 המדינות מורכבות מ-8 המדינות שעלו לגמר באליפות העולם בשנה הקדם אולימפית (התקיימה בגלסגו באוקטובר 2015) + 4 מדינות מתוך אלה שהשתתפו בתחרות המבחן שהזכרתי.
&nbsp
אצל הגברים זה אותו הדבר.

trilliane

Well-known member
מנהל
24 המתעמלות המובילות לפי המוקדמות (התקיימו ביום ראשון)

אם בין ה-24 יש יותר משתי מתעמלות מאותה מדינה, השלישית לא עולה ומפנה מקום בין ה-24 למתעמלת ה-25 וכן הלאה.

למעלה