שאלות קטנות

• פותח הנושא pulpu
  • פורסם בתאריך

pulpu

New member
מישהו יודע היכן ניתן יהיה לצפות ברוסית בשידורים?

לאורה101

New member
תגידו, הייתם רוצים להיות שם?

באולימפיאדה?
לראות מקרוב ובאופן אישי?
אני עצמי חצויה בנושא: מצד אחד אין כמו לחוות את האווירה ב-Live זה מחשמל וסוחף ונהדר. מצד שני אי אפשר להיות בכל מקום שיש אקשן שאוהבים וגם נראה לי שלא רואים כל כך טוב מהיציע ובטלוויזיה 'מגישים' לך את העיקר וללא בזבוז זמן וכו'.
בעלי בעד האופציה השנייה.
מה דעתכם?

להתחיל לחסוך כסף לטוקיו?

Marvel3

New member
מישהו יודע איפה אני יכול לצפות בטקס הפתיחה?

פספסתי ואני רוצה לראות, אבל אני לא מוצא באינטרנט את הטקס המלא רק חלקים ממנו (חמש דקות מסכמות). מישהו יודע אולי?

דיברגנט חדש

Well-known member
היכן ניתן לראות את האולימפיאדה דרך קודי?

עד לפני שבוע, היה ניתן באווסט (אולי עוותי את השם), אבל הם שינו את זה לטלוויז והורידו את האופציה של ערוץ 5.

rapgamer4ever

New member
לדעתי זו צריכה להיות חוויה מדהימה

אני מאוד אשמח לטוס למשחקים האולימפיים מתישהו.
לא רק בשביל האירועים הספורטיביים (שתמיד יותר מיוחדים כשרואים לייב) אלא גם בשביל אוירת החגיגה הכללית, שאי אפשר לקלוט מהבית.

trilliane

Well-known member
מנהל
עוד לא נתקלתי בטקסט הפתיחה המלא, סביר שמתישהו יועלה ליוטיוב

בכנות, הוא היה די מתיש... במיוחד כניסת המשלחות הבלתי נגמרת. באתר ערוץ הספורט יש סרטון מסכם של כ-11 דק' + סרטון של כ-5 דקות של הדלקת הלפיד + סרטון המשלחת הישראלית נכנסת לאצטדיון. בדיעבד אולי הייתי צריכה להסתפק בזה במקום להחזיק את עצמי ערה עד אור הבוקר (קרסתי סופית לקראת סוף המשלחות).

גליגלי6

New member
זה היה פשוט מרהיב. מאוד

מיוחד בהתחשב שאת הטקס בלונדון לא ראיתי כי הייתי בבית חולים..

trilliane

Well-known member
מנהל
לא. מעדיפה לשבת בנוחות על הספה במזגן, לראות צילום טוב מקרוב

ולהקשיב לפרשנים. אלה לא תנאים שאני אוכל לקבל מכיסא באולם/אצטדיון ענק. אין לי ספק שהאווירה מדהימה, אבל מכיוון שאיני עיתונאית או מקורבת, כל מקום שאשב בו יהיה רחוק מאוד מהזירה עצמה ולפיכך הכול יהיה קטן מאוד, אז לשם מה? כדי לצפות במסך וידאו אני לא צריכה לטוס לצד השני של העולם ולשלם ים כסף; מסך יש לי בחינם בבית.

חוטהשני

New member
לפני 4 שנים חשבתי לסוע ללונדון...
התחלתי לחשוב על זה עוד קודם - ביחוד בגלל שלבעלי יש משפחה שם... (לטקס פתיחה ברור לי שיותר נוח לראות מהטלוויזיה/מסך - חשבתי יותר ללכת לכיוון תחרות ההתעמלות האומנותית וכיוצב'...) כולם הורידו אותי מהרעיון
תחשבי על הצפיפות ועל כך שזה ממש סיפור לא זול...

גליגלי6

New member
שלום. האם יהיה שידורים חוזרים

לשחייה שהיתה היום בלילה יום א ולהתעמלות גברים שהיתה אתמול שבת. אם כן באיזה ערוץ. תודה

trilliane

Well-known member
מנהל
שידור חוזר מלא כנראה לא (להבנתי) אבל שווה לבדוק במהלך היום

בעיקרון ערוץ 5 משדרים סיכום של אירועי יום האתמול כל בוקר מ-7, והאולפן האולימפי נפתח רק ב-15:30 בד"כ, אז ייתכן שבשעות האלה הם כן משדרים, אולי רק קטעים נבחרים, לא יודעת.
&nbsp
כמו כן הם מעלים לאתר הערוץ סרטונים קצרים של רגעים מיוחדים כמו מקצים שבהם נשבר שיא או מקצים עם ישראלים.

גליגלי6

New member
תודה. מאוד רציתי לראות את מייקל פלפס בשליחים וב-200 וכל מה

שהוא משתתף. במקרה פתחתי ערוץ 26 או 55 (לפעמים הם משדרים תואם) סביבות 5 אחה''צ וראיתי את הקבוצה עם המדליות. לא שוחה. לא יודעת אם זה היה שידור חוזר.
&nbsp
יש מצב שישדרו שוב את זה שוב ואם כן מתי. בלוח שידורים כתוב שזה ישודר סביבות 19 היום
&nbsp
הרבה תודה

trilliane

Well-known member
מנהל
אם ראית את חלוקת המדליות לשליחים זה כנראה היה סופו של ש"ח

כי כך הסתיים היום בבוקר (6+) משדר הגמר.
&nbsp
כל ערב ב-7 יש מוקדמות שחייה, הגמרים בשחייה מ-4 לפנות בוקר בערך עד 6.
&nbsp
אין לי מושג מתי (ואם) הם משדרים שידורים חוזרים כי לא מצאתי מידע על כך בלוח המשדרים. ממליצה לשאול בדף ערוץ הספורט בְּפייסבוק.

trilliane

Well-known member
מנהל
מייקל פלפס ישחה 200 פרפר, המקצים מתחילים *עכשיו* (עם גל נבו)

trilliane

Well-known member
מנהל
עלה חמישי לחצי הגמר (שישודר לפנות בוקר, מתישהו אחרי 4)

למעלה