שאלות על מקלדת קומפי

ayalatelmond

New member
שאלות על מקלדת קומפי

על מה בדיוק חברת קומפי (מקלדת לילדים) רשמו פטנט? האם אני יכולה לעשות עכשיו מקלדת לילדים בעיצוב שונה משלהם או שכל רעיון המקלדות לילדים שייך להם בלעדית? מישהו יודע איפה אני יכולה למצוא את הניסוח המדוייק של הפטנט שלהם? ניסיתי לחפש באתי פטנטים שונים, אבל ללא הצלחה. תודה!
 

patentos

New member
שליפת פטנט

היי, באתר USPTO.GOV אפשר לשלוף פטנטים על פי בעלים, כך תוכלי לחפש את הפטנטים שרשמה חברת קומפי. אם את צריכה עזרה - תגידי. בברכה, פטנטוס.
 

patentos

New member
מממ...

באמת בעייה. כנראה בגלל הידיים הרבות שעברה חברת קומפי, קצת קשה לעלות על עקבות הפטנטים שהחברה רשמה (הבעלות על הקניין הרוחני מועברת אף היא לבעלים החדשים ונרשמת במאגרי הפטנטים השונים אם דואגים לכך) בכל מקרה, למרות שאני לא עורך דין, אני יכול להגיד מנסיוני כבעל פטנטים רשומים שכמעט אין סיכוי לרשום פטנט על הרעיון "מקלדת לילדים" והרבה יותר סביר שרשמו פטנט / מדגם רשום על העיצוב הספציפי (תמיד תוכלי להתיעץ עם עורך פטנטים, או לשלם על חיפוש מקצועי במאגרים - אבל זה כבר עניין של כסף...) לקינוח - כמה דוגמאות שונות למקלדות ילדים: http://www.computertimes.com/dec99edchoicekeyboard.htm http://www.education-world.com/a_curr/curr006.shtml http://members.aol.com/herdent/kybrdlbs.htm http://www.ahf-net.com/children.htm שיהיה בהצלחה !!!
 
למעלה