שאלות על החיים

Hagay35

New member
שאלות על החיים

היי אני מכיר את עצמי די טוב אני לא קנאי במערכות היחסים שלי ,זאת אומרת יש לי חוש טוב לבני אדם מבחינתי במקרה של בגידות יש אשמה ל2 הצדדים ומה גם שצריך לחוש את הבן הזוג בכדי לדעת.
בחינתי אני לא מאלו שעושים דרמות או מריבות להבדיל מהאתיופים והערבים ששוחטים פשוט,מבחינתי אם אני מגלה אני משחרר פשוט ,גם כאדם מאמין שאי אפשר לחיות יחדיו לאחר גילוי הבגידה !
א. האם זה שאני לא קנאי מטבעי זה מעיד משהו על עצמי ועל מערכות יחסים ?
ב.יש לי דודה שבאמת אני מוקיר אותה כל כך, היא מבוגרת והיא פשוט דוגמא לצניעות וכו ,ובאמת חוץ מדברים כללים מאוד לא ידענו בבית מה קורה בביתה או עם הילדים,מצד שני יש לנו דודים עם כזאת פטפטת על אנשים והעיקר לדבר ולקשקש וסחבקיה בפרוגלה גם אם זה מסקרן לדבר על אנשים זה חסר טעם תדברו מול פניו זה יהיה יותר אפקטיבי,ואני משווה ואני אומר לעצמי בעקבות גיסי שנוהג כך כנראה שאמו למדה אותו טוב בנושא הזה חוץ משלום ומה נשמע,ואיזה כלי שסידרתי לו בעבר שום ציוץ אני לא שומע מהשולחן לסלון בליל שישי וזהו.
ואז אומר לעצמי בעקבות נסיון חיים אולי באמת לא כדאי לשתף בכל דבר גם אם רוצים ונורא בא לספר , בגיל 35 הדודים כבר נהיו דודים לאירועים אין קשר ממשי טוב כמו בעבר ,אנשים מתבגרים וכו וכבר זה לא זה תיש לו בבית הכנסת אחד שעובד בבית חולים וכל בן עדה שמכירים שמתאשפז או אדם מוכר וכו הוא מספר ואז זה מתפרסם לכולם ,ואני אומר לעצמי אולי האדם לא רוצה שידעו שהוא בבית חולים למה לספר?
ג.אני רואה חבים שנקרעים תחת הנטל הכלכלי ולא יודע או שהם לא עשו בחירה טובה ולבנו את הנושאבן הזוג אמור לתמוך אמור לקרוא את המצב הכלכלי ולא לדרוש ייתר על המידה כשבן הזוג קורע וחנוק בגלל יוקר המחיה.
מה אתם אומרים על כך?

תודה וסופ"ש נפלא ומהנה!

Jake Speed

New member
הנה דעה מייצגת

אותי בלבד.

יש שאלה?

נסה לנסח אותה בשלוש שורות או פחות

Hagay35

New member
היי

הינה מתומצת אם אני לא טיפוס קנאי בחיי הזוגיות שלי זה אומר משהו על עצמי שאני מעדיף לשחרר ולא להיות תלותי וכו?

ב.מנסיונכם בחיים בתוך משפחות אך עדיף לנהוג להיות בקטע של שלום מה נשמע ולא לשתף כל פיפס קטן ?או לשתף ולהיות חשוף לדעות להתנגדויות וכו?

ג מנסיונכם בחיים שאני שומע על נשים שפשוט או שהם לא יודעות להתנהל כלכלית עם בן הזוג או שפשוט הם בגישה התחתנ תחזיק אותי שזה אומר תקח הלוואות וכו בכדי לממן את רמת המחייה והדרישות שלי כבת הזוג מה למדתם על כך בחייכם?

Jake Speed

New member
הנה מה למדתי

נשים הן זונות.

אתה לא יוצא מהן טוב, מה שלא יהיה.

אל תתחתן.

שים עליהן זין.

ובאופן כללי, תזכור שהן צריכות לנשק לך את כפות הרגליים אם אתה מפנה לעברן קצת תשומת לב.

Hagay35

New member
היי לך

למדתי המון בחיים על בני אדם,לדעתי הכל אך שהחברות מתחילה אני עובד איתן ואן יום שאני לא עובר הצגה כלשהיא,למדתי לזהות ולהתרחק כשצריך.

תראי להיות רווק בימינו גם זה לא מציאה ,ים של שרוטות וכו עד כדי כך שעדיף להזמין נערת ליוו וזהו .

אני לא מתרגש למדתי לקחת הכל בקלות והעיקר הבריאות זה המוטו שלי עם בני אדם.

פשוט ללמוד ולזהות ולדעתי לשדר את זה באויר שקונצים ומשחקים זה לא אני כי אני הולך כשלא טוב לי ,ואז לראות אך היא מגיבה לכך.

סופ"ש נפלא ומהנה.

puma141

New member
איפה בדיוק זיהית פה גברים ?!

תקרא שוב

Jake Speed

New member
זיקן, הנה ההזדמנות לחסום אותה

תקנון "פגיעה בפורום ובחבריו"

סע

puma141

New member
אותך צריך לחסום.התעייפת ,התמחזרת

אתה פוגע בפורום ! בעניין שבפורום.

מרשה לעצמך לזבל בשכל על נשים , על גברים ובעצם אתה כללומניק מוקלד .
זיקן מזמן היה צריך ךהעיף אותך , כי אתה פוגע לו בפורום , ורק בגללך זיקן יפגע .
זו האמת

wish2

New member
את זו הבעיה הכי גדולה של הפורום.

ההודעות שלך מזכירות לי התקפה של נחיל חגבים.

seelinewoman

New member
חגי, קראתי אותך עד הסוף

ואני מבינה מה אתה שואל,
אבל מכיוון שרצית לדעת מהי דעתם של גברים כאן,
אני חייבת לומר לך שלרוב הגברים כאן אין מערכות יחסים כלל,
אין זוגיות שמתפקדת או שהזוגיות שלהם נכשלה,
ולכן הם גם חולקים אתך
את אותה עמדת הגבר התוהה והתועה.
אנחנו אוהבות את רובם בכל מקרה, אבל הווי החיים של רובם
אינו מהווה מושא לקנאה כלל וכלל.
אם אתה רוצה להבין יותר על זוגיות, כדאי שתנסה בפורום