שאלות ממש מביכות

לאקי22

New member
שאלות ממש מביכות

יש לי כמה בעיות שרק בזמן האחרון נהיו מציקות ורציתי לדעת אם הדבר מצריך טיפול מיוחד או שאתם פה יכולים לעזור לי. אני בת 22.בכל מה שקשור ליחסי מין מאוד נהנתי כשקיימתי אך מעולם לא גמרתי,זאת בעיה שהיא די נפוצה אבל האם הבעיה היא נפשית או פיזית? כמו כן מעולם לא "אוננתי".לא הרגשתי צורך למרות שניסיתי כמה פעמים ולא הבנתי איך אפשר לענג את עצמך לבד,זה תמיד נראה לי מאולץ.הבעייה היותר רצינית היא שלמרות גילי -אין לי מושג איפה ה"דגדגן" שלי.באמת.אני יודעת מה התיאור שלו אך אף פעם לא מצאתי אותו,גם לא בעזרת מראה.זה הגיוני???זה ככ מביך. ודבר אחרון,שאני לא יודעת אם הוא מתקשר-קשה לי להימשך להרבה בנים.אנשים שהם מודל יופי,אני יכולה לחשוב עליהם שהם מדהימים,אך כשזה נוגע לאקט פיזי אני נרתעת.היה לי חבר אחד שנמשכתי אליו ככ אך לפניו ואחריו אף אחד לא ריגש אותי.אני מבטלת ככ הרבה הזדמניות לקשרים טובים כי אף אחד פשוט לא מושך אותי.לרוב כולם נראים לי מאיימים כשזה נוגע לקטע פיזי,ואף לנשיקות בלבד.אני מרגישה מן רגש של "אונס" קטן.מה זה אומר? הדבר מפריע לי מאוד ואשמח לקבל חוות דעת. תודה.

בוקר טוב לך...

ברוב הבעיות מהסוג הזה, יש בדרך כלל רק תשובה אחת, ספר זול ומדהים בשם - לעצמך, מיניות האישה. הוא עושה שם פשוט שיעור מא' ועד ת' של כל השאלות שהעלית כאן... 1. איך גומרים ומה זה אורגזמה. 2. איך מאוננים. 3. איפה הדגדגן. 4. מה עושים איתו. ועוד כהנה וכהנה שאלות ותשובות שבעיקרון הם תוצאה של מחקר רב שנים, ושיחות עם המון המון נשים במצבך בדיוק. הספר עולה 15 שח באופן מוזר, וזה לא מעיד על איכותו, להיפך, הוא שווה את משקלו בזהב, מזל רק שההוצאה לא רואה את השבחים הגדולים עליו אצל כל הסקסולוגים הידועים בארץ. הדבר היחידי החריג אולי במעט, הוא הרגשת האונס, אבל לא הייתי ממהר להסיק מסקנות שיהיה בהצלחה ג'ון.

הטורבינה שלא מסתובבת.

עליך לזכור שנושא המיניות והחושניות מתחיל אצל כל אחד מאיתנו במבנה של האדם עם עצמו. ממה שתארת, יתכן שכל הנושא של חושניות אצלך עם עצמך קצת כבוי. ואת לא מרגישה את זה מבפנים. אף אחד מבחוץ ולא משנה כמה - חתיך, יפה, סקסי, מושך וכו' - לא יוכל "להתניע" אצלך את הטורבינה הכבויה. את התהליך את צריכה להתחיל לעבור עם עצמך. בקשר לשאלתך הראשונה - במידה ואינך מצליחה לטפל וליצור שינוי בכוחות עצמך - התשובה היא חיובית - את תצטרכי עזרה של מטפל/ת מיני/ת.

למעלה