שאלות מאתגרות לבנות תל אביב

בנענע2

New member
שאלות מאתגרות לבנות תל אביב ../images/Emo68.gif

איפה אפשר ללכת הערב לאכול סלט כיפי בערב בנות? (מובן שכולן בדיאטה.... מחפשות מקום שכיף לשבת בו והסלט טעים).
איפה אפשר לעשות פדיקור סבבה ב- עד 100 ש"ח בתל אביב?
איפה יש משהי שעושה שעווה, לא יקרה ותוכל לקבל אותי בחודש שמיני (אני כבר לא מגיעה לעשות לעצמי עם הבטן, אבל לא בא לי להזניח את עצמי...)

kaparu

New member
לגבי שעווה

יש לי מישהי מעולה וגם לא יקרה...תכין אותך "טוב טוב ללידה"...מה שטוב אצלה זה שאפשר להרגיש נוח - אין לה בעיה להוריד שערות מכל מקום שתגידי לה... אבל היא בראש העין, מתאים?

בנענע2

New member
האמת שראש העין יכול לעבוד...

אני שם פעם בשבוע.... אשמח לפרטים במסר (מחירים וטלפון...)

סלטים

לא חסרים, אני הייתי הולכת לשיין (שלמה המלך 38) שיש בו מגוון סלטים מאוד טעימים. מה שכן, קצת מעושן שם - אני לא יודעת אם זה מפריע לך או לא. שעווה ופדיקור אני לא עושה (למרות שאני גם אשמח לקבל המלצות לפדיקוריסטית) אז אני לא יכולה לעזור... אם גבעתיים עוזר לך אני יכולה להמליץ.

בנענע2

New member
לא מתה על השיין... ../images/Emo4.gif

אולי פשוט נקפוץ לבר גוריון וזהו, יש שם בריזה טובה, ואני מתה על הסלט שלהם....

לכו לנמל. הכל טעים בערב מול הים..

ואגב, לתשומת לבכן, הערב לילה לבן בת"א, תתכוננו להצפות בכל המסעדות ושריינו מקומות מראש

פומפיה

New member
סלט..

יש המון מקומות, תחליטו איפה נחמד לכן להסתובב (או לחנות) ותתבייתו שם. נראה לי נחמד באחד מבתי הקפה ליד הנמל (בויה?) או בנווה צדק או ביפו (פועה?).. (אבל יש המון מקומות נחמדים ברחבי העיר: באחד העם, באבן גבירול, בקצה של קינג ג'ורג'..).

miss lev

New member
לגבי פדיקור ושעווה יש בשכונת התקוה

רחוב מלא של מספרות שעוסקות בפדיקור ושעוות ולא יקרות בכלל, טובות מאוד ומומלצות, לגבי סלטים? יש לך ברחוב שינקין בתי קפה כמו הברווז או שינקין 17 שיש להם סלטים יוונים טובים, או בנמל בשלוותא,יש להם גם סלטים נחמדים ואוירה בחוף הים, מאוד כיף.

למעלה