שאלות לפני הזרעה

עדילי13

New member
שאלות לפני הזרעה

היי,

נקבעה לי הזרעה ראשונה יום שלישי ואני צריכה להזריק היום בלילה, אני מנסה למצוא סרטונים של זה אבל אני מגיעה לכל מיני הסברים עם אמפולות ולא אמרו לי כלום על זה אז רציתי לדעת אם זה כמו הגונאל שהזרקתי עד היום או שהזריקה הזאת שונה ממנה ויש משהו שאני צריכה לקחת?
דבר שני, עד עכשיו שמרתי את הזריקה בדלת המקרר ולא בתוך המקרר עצמו אז רציתי לדעת אם זה בסדר כי הגעתי לאיזשהוא סרטון שאומרים לא לשים בדלת.

ועוד שאלה לגביי פורום פוריות, סביבות 11:30 בבוקר העליתי שם הודעה וגם הגבתי למישהי וקיבלתי הודעה שיעברו על מה שכתבתי ואז יפרסמו את זה.. עד עכשיו לא פרסמו אז רציתי לדעת אם זה בגלל שאני חדשה כי פה ההודעות שלי עולות מיד וגם פה אני חדשה..

תודה לכל העונות

tuli2210

New member
שלום עדילי

אני לא יודעת לגבי פורום פוריות.
בכל מקרה, מה את מזריקה? בנוגע לאיזה חוצמר את שואלת?
אני השארתי גונאל בדלת של המקרר.

עדילי13

New member
אני מתכוונת לאוביטרל

עד עכשיו הזרקתי גונאל ושמתי אותו בדלת ובזמנו קניתי גם אוביטרל וגם אותו שמתי בדלת אבל פתאום בסרטון ביו טיוב ראיתי שצריך לשים בתוך המקרר עצמו אז רק רציתי להיות בטוחה שזה בסדר ושזה לא הרס את הזריקה..כשקניתי בבית מרקחת אמרו לי לא לשים במקפיא אבל לא אמרו כלום על מיקום הזריקה במקרר עצמו..

פשוט כל שלב חדש בכל התהליך הזה אני ממש נלחצת, פתאום הלחיץ אותי שאחרי כל הימים האלה עם הבדיקות דם והמעקבים והזריקות הכל ילך לפח (כמו שקרה לי חודש קודם עם איקקלומין)..

זואילי

New member
את יכולה להתקשר ליצרן ולשאול

מן הסתם זה תלוי מה הטמפרטורה בדלת. ואם זה עומד בסטנדרט שכתוב בעלון התרופה אז זה יהיה בסדר.

אבל אם אינך בטוחה - תתקשרי אליהם.

לגבי המקרר

כשאני קניתי זריקות...וקניתי המון סוגים... הרוקחים היו אומרים לי לשמור במקרר ולא בדלת.
כי דלת המקרר נפתחת והטמפרטורה שם משתנה. תמיד אמרו לי לשמור עמוק במקרר.
אז גם אם זה לא משנה לך, לדעתי תשמרי בתוך המקרר עצוק- זה בטח לא יזיק.

עדילי13

New member
אז בסוף התקשרתי

לקו תמיכה של הגונאל ונאמר לי שאין בעיה וגם הגונאל בסדר שם,
הזרקתי אתמול בלילה מה שאומר שאם בע"ה הכל יהיה בסדר מחר הביצה החמודה צריכה לפרוץ

מקווה שהיא תהיה נחמדה ומכניסת אורחים (לפחות אחד ומיוחד)

למעלה