שאלות למוכר המתחיל..

שאלות למוכר המתחיל..

היי, אני קונה כבר תקופה די ארוכה באיביי אלא שעכשיו מתחיל לדגדג לי עניין המכירה. אני רואה שיש לא מעט אנשים שמציעים קורסי מכירה כאלה ואחרים אבל השאלה אם אפשר למכור לבד ועד כמה ניתן להרוויח ממכירה של פריטים שנאספים מכל מיני מקומות באופן עצמאי.
בעקרון המטרה שלי זה להגדיל את ההכנסה מאחר והחיים דלים כשאתה סטודנט ושחצי מהמשכורת הולכת לדירה ככה שלא אוכל להשקיע הרבה בהתחלה..
שמעתי גם שיש מוכרים שיש להם ממש חנות וירטואלית ושהם מרוויחים 5,000-10,000 דולר בחודש..זה נשמע לי קצת מוגזם אבל אפילו בשביל אלפיים שקל שווה לנסות..

אז מה אתם אומרים? לקחת קורס או להתחיל לבד? יש לי לא מעט מוצרים שאספתי..

ועוד שאלה קטנה..

כשרשום יומיים-שלושה ימי עסקים זה אומר שבשלושת הימים מהרגע שהמוכר מקבל את התשלום על המוצר, הוא אמור ללכת לדואר ולשלוח את המוצר?
בתור קונה אף פעם לא ממש הסתכלתי על זה פשוט ידעתי שיש חבילות שלוקח להן שבועיים להגיע ויש כאלה שלוקח להן חודש..

Amiram_e

New member
יש שני תהליכים

יש handling time - הזמן שלקוח מרגע התשלום לארוז ולהגיע לדואר לשלוח.
בתור מוכר חדש ממליץ לך להגדיר יום אחד. בכל מקרה מה שתגדיר צריך לעמוד בזמן הזה.
שיטת המשלוח. תבחר economy shipping 11-23 days. זה לא יקח פחות זמן.
לאירופה לקוח פחות אבל בכל מקרה תגדיר את אותו משלוח. מקסימום יקבלו לפני.
בעתיד כשתשתכלל ותשלח באממעות דרופ שיפינג, נגיד בתוך ארה"ב תוכל להגדיר 3-5 ימי משלוח.

Amiram_e

New member
אין צורך ללכת לקורסים

תחפש ביוטיוב סרטונים שמסבירים כיצד להתחיל. אם תבצע חיפוש בפורום אני בטוח שאפילךו תמצא לינקים שנתנו לאחרים ששאלו.
באתר של איביי יש מסמך הדרכה צעד צעד כיצד לפתוח ליסטים.

http://pages.ebay.com/education/index.html

תצלם יפה את המוצרים, תבדוק את את התיאור שלהם בזירה ותעריך מחירים הגיוניים. אל תתחיל עם מחירים גבוהים. בכל מקרה אתה מוגבל ל-10 מוצרים לחודש נכון?
תתחיל לפרסם מכירה פומבית עם מחיר נמוך יחסית. מקסימום תשחק עם מחיר המשלוח.
באתר של רשות הדואר יש מחשבון למחירי משלוח. על פי מדינה ומשקל. מדובר בדרך כלל בצרור קטן.
כך תוכל לדעת כמה יעלה לך לשלוח. תבדוק לפני שאתה מפרסם איך אתה אורז. האם צריך רק מעטפה עם פצפצים או להכין קופסת קרטון. אל תתעסק בזה לאחר המכירה. תכין את עצמך. תעשה שיעורי בית.
כמובן לכל שאלה כולנו פה על מנת לעזור.

בהצלחה.

נ.ב זה לא מוגזם הלרוויח כמה אלפי דולארים לחודש ממכירות. יש כאן כמה שיעידו. פשוט זה לא קסמים. לוקח הרבה זמן וצריך סבלנות.

למעלה