שאלות לחץ- מסלול מואץ

Forest Girl

New member
שאלות לחץ- מסלול מואץ

אני עולה לשנה ב' באת"א במסלול המואץ לתואר שני. לא מצאתי כמעט מידע על המסלול בידיעון, ויש לי המון שאלות פעורות. מה זה בעצם אומר מבחינתי בשנה ב'? הבנתי שצריך לקחת את הסדנת קריאה. אוקיי, ומה מעבר לזה? לוקחים בשנה ב' כבר קורסים מתואר שני, או שרק לוקחים יותר קורסים מתואר ראשון (מחיפוש בפורום ראיתי שמומלץ 50-51 ש"ס בשנה?) כדי להגיע עם כמה שפחות לשנה ד'? מישהו בבקשה יכול לגאול אותי מייסורי ולהסביר לי איך זה עובד? :( ואם צריך לקחת השנה כבר קורסים מהתואר השני- איזה מומלץ לקחת בשלב זה? ושאלה נוספת- הבנתי שסד"א לוקחים בדר"כ בשנה ג'. עד כמה זה נורא לקחת בשנה ב'? זה פשוט מסתדר לי יופי במערכת. המון תודה

Big Red

New member
עדי..!

ללמוד למבחנים זה טוב ויפה, אבל יש כאן אנשים על סף התמוטטות עצבים... שאלה בשבילך.. אני מקפיצה למקרה שפספסת.. (כן נו... אני בהפסקת מועדי ב' וסיימתי לראות את כל הפרקים שלא שודרו של דם אמיתי + מחשבות פליליות + על טבעי + אבודים + הפרק של דקסטר שעוד לא שודר בארה"ב. אז אני כאן... הצעד הבא יהיה לראות באפי)

sacrament

New member
עניתי לה קצת באופן אישי, השאר ביום שלישי../images/Emo3.gif

ללמוד למבחנים זה טוב ויפה, אבל ללמוד למבחן האחרון זה אירוע קצת יותר חשוב.

Forest Girl

New member
הקפצה+שאלות נוספות- שנה ב' באת"א

אני מקווה שבכל זאת מישהו ידע לענות לי על השאלות לגבי המואץ... בכל אופן- מה לגבי השאלה ששאלתי על סד"א- עד כמה זה נורא ללמוד בשנה ב'? ושאלה נוספת- עד כמה זה נורא לדעתכם לקחת 2 קורסים שהמבחנים שלהם יוצאים יום אחרי יום- (קורסים גדולים- בינל"פ וקניין), ופשוט להבחן באחד מהם ישר במועד ב'? זה סיכון ששווה לקחת? מה היתם עושים?

למעלה