שאלות להתייעצות:)

alle21

New member
שאלות להתייעצות:)

היי קצת חדשה :)
בטח אחותי הגדולה
גם מסתובבת פה , די בטוח אבל רציתי עוד כמה דעות לכן החלטתי בכל זאת להפנות לצומת לבכן את הבעיה שלי ..
(ואחותי מסתובבת בתפוז עם הכינוי shushu (לא זוכרת לאיית את זה כמו שצריך) )
בעיקרון אני עובדת בקרולינה למקה ברלין למי שמכירה המעצבת של המשקפי שמש,ויש לנו נהלי לבוש נורא מעצבנים!
חולצה שחורה(שזה עוד סבבה) ומכנסיים ארוכים שהם או ג'ינס(על כל גווניו , גם קרוע אבל ברמת השיק כמובן.. ) או מכנסיים שחורים.
וכמובן הנורא מכל, נעליים סגורות.
הקיץ בפתח ואני באמת לא יודעת מה לעשות. בכל זאת אני צעירה ואני מתכוונת לחסוך את הכסף הזה לטיול באירופה
, ולא מתאים לי ללכת לקנות מלתחה חדשה עכשיו..
פעם היו לי מליון ג'ינסים בארון והם פשוט התאדו מתישהו. ואני רק עם איזה 2 זוגות ג'ינסים, ומכנס שחור שפשוט לא יושב עלי טוב מראה את כל מה שלא צריך להראות.
אז חשבתי לקנות ג'ינס כמו שצריך, אבל באמת שאני לא מוצאת שום חנות שיכולה להעניק לי ג'ינס לגזרה שלי כמו שאני אוהבת, כולם באיזה שהיא נקודה בגוף מבליטות לי מקומות מזעזעים, ואם נגיד מצאתי אחד טוב , הוא חם בטירוף ואי אפשר לזוז איתו. נכון שאני בתוך קניון מקורה, אבל השעה נסיעה מהבית שלי לעבודה ברכבות ומוניות שירות פשוט יביאו אותי לחנות מגעילה ביותר.. ואני מוכרת, אני צריכה להראות טוב ולהריח טוב.
אני באמת לא יודעת איך אפשר לשרוד את זה, הרבה אמרו לי טייץ, אבל לא יודעת מה איתכם לדעתי טייץ לבחורה גדולה עם הרבה קוטג'ים ברגליים זה על גבול המגעיל, אלא אם כן אני שמה מגפיים גבוהים וטוניקה או שמלה מעלה, אבל עכשיו כבר קיץ ואין מקום למגפיים או אובר שכבות.
אולי לכם יש רעיון קריר
, שנראה טוב בתנאים האלו :)
תודה מראש!

טוטס

New member
בואי נשאל את זה ככה - מה את בדר"כ לובשת

בימי הקיץ?

(בלי קשר לעבודה)

למעלה