שאלות לגברים

caja89

New member
שאלות לגברים

1- מדוע רוב הגברים בישראל מעדיפים תמיד את בהירות העור מאשר השחומות? כשאני מגיעה לחו"ל תמיד אני מרגישה כמו מלכת היופי/או אם אני פוגשת תייר בארץ... 2- אתם הגברים מאוד מתגאים בכך שכובשים בנות ועוד זיון פה ועוד זיון שם ומרגישים כמו מלכים וזיינים מוצלחים אבל מדוע אף פעם לגברים לא אכפת אם אישה גומרת או לא? ז"א כדי להיות טוב במיטה אני חושבת שגם הצד השני אמור להרגיש טוב בכך שגרמת לו/לה לגמור...אבל משום מה עם רוב הגברים זה פשוט לא אכפת להם העיקר שהם גמרו ועשו את העבודה כפי שרצו לעשות. ז"א גם אם זה סטוץ ולא קשר רציני למה לא לתת לאישה שאיתך להרגיש הכי טוב בעולם ולמה לחשוב שאם אתה מבצע 30948498 תנוחות אז אתה הזיון הכי טוב שהיה לה? רוב הגברים באמת חושבים ככה אבל לדעתי מי שבאמת טוב במיטה הוא מי שבאמת דואג לבחורה שאיתו לגמור ולהרגיש מסופקת. סורי על החפירה

seymore butts

New member
תשובות

1 - מנין הנתון הזה? ערכת מחקר מדעי ? אולי מה שהדליק את התיירים שפגשת בארץ היה האקצנט הישראלי המעודן ? 2 - מסכים עם סוף החפירה החל מ"מי שבאמת...", אבל גם כאן אני לא יודע מאיפה ההכללה לגבי כל הגברים. לראות את האישה נהנית וגם גומרת כן מענג את חלקנו הגדול (לדעתי), בסופו של דבר גם זו מחמאה לאגו.

חופ שיה

New member
אם עוד 300 נשים

יגידו לך שגברים חושבים רק על האורגזמה שלהם ברוב היחסי מין ובמיוחד בהתחלה, זה ישכנע אותך שיש דפוס בהתנהגות הגברית בסקס? די כבר לצעוק "הכללות" תלמדו לקרוא בין השורות. הרי ברור שלא מדובר בכל הגברים בעולם או בארץ. מדובר על תופעה שהיא נתקלת בה באופן אישי ושהיא נחלת עוד הרבה נשים שמגיעות לאינטראקציה מינית עם גברים, כולל אותי, במיוחד בתחילת דרכי המינית, אבל לא רק. אתם מקסימים , אבל יש כמה הרבה חארות בניכם שדואגים רק להנאה של עצמם בסקס. תקראו לזה חוסר מודעות, בורות, חוסר רצון להשקיע בבחורה באופן כללי, זה לא משנה , הכל זה תירוצים עלובים. בסופו של דבר אתם יוצאים קקות וכל גבר שאני אפגוש אני אבחן את העניין הזה אצלו, קרי עד כמה אכפת לו מההנאה שלי או מהאורגזמה שלי, כי הרבה הרבה גברים יצרו תקדימים לעניין הסוציומאטיות או חוסר איכפתיות להנאה שלי. האם אתה יכול לומר שנשים חושבות רק על הנאה שלהן בסקס? האם אנחנו שומעים גברים מתלוננים בפורום ובחיים בכלל על נשים שודאגות רק לעצמן? שלא נותנים להם לגמור , שלאשה לא אכפת מהננאה של הגבר. מעט מעט מאוד וזה רק מראה לנו עד התמונה עגומה בנושא הזה. בואו נסתכל למציאות בפנים. המציאות של אשה בסקס כשהיא פוגשת גבר חרמן שרק מחפש להשפריץ ולא אכפת לו מההנאה שלה. לפותחת השירשור- אין לי פתרון לכך, הלוואי והיה לי. זה גדול מאיתנו (חינוך וכו'). פשוט תלמדי לסנן יותר טוב את הגברים בחייך ואל תתעכבי על גברים שחושבים רק על עצמם בסקס.

אבל מה לעשות

שיש שוני בין המינים, לגבר קל מאוד להגיע לפורקן. כמו שיש את הסטסטיסקיה הזאת שאומרת שאיזה 70% מהנשים לא הגיעו לאורגזמה בחיהןץ אז נכון זה למה אנחנו לא שומעים גברים שמתלוננים שלא גמרו, כל גבר שיאונן בסוף יגמור, אישה לא, אישה צריך להיות פה צריך שם וגם זה לא תמיד עובד. עם כזה דבר שמאוד קשה לביצוע איך את מצפה שהכל יהיה טוב ?

חופ שיה

New member
תירוצים תירוצים

אני מצפה שלפחות תהיה לגברים האלה כוונה לענג אשה ואיכפתיות מההנאה שלה, גם אם אין תוצאות מיידיות.

Jake Speed

New member
Own your own orgasm

תקשיבי, ותקשיבי טוב! ג'ייק לא יגיד את זה פעמיים: כמו שאת לא דואגת שאני אגמור, אלא אני דואג לזה, תדאגי שאת תגמרי. כן, כן, כל הבנות פה יתחילו להתרעם עכשיו, אבל זאת אמת. לא די שאני צריך לדאוג להנאה שלי, אני צריך לדאוג גם לשלך? בחייאת זומזום! אז אל תתני לו להיכנס לפני שגמרת. תתעקשי שיספק אותך, אנא עארף? זאת אחריות שלך מותק. ג'ייק, שמתכונן עכשיו לחרם נשי מוחלט. מה לעשות?

redredhead

New member
אני דואגת לעצמי כשאני מאוננת

כשאני מזדיינת עם מישהו, אני מצפה לפחות למינימום של אקטיביות ואכפתיות. אם אתה לא מסוגל, תסתובב ותשתדל לא לנחור בזמן שאני משחקת בצעצועים. סוציומאט תהיה אצל אמא ש'ך.

Jake Speed

New member
זהו? רק התקפה אחת?

יצאתי בזול. לא התכוונתי שהוא (כי אני הרי מאהב מושלם...) לא יתרום כלום חוץ מפמפום בוכנתי טהור. אבל, צריך לזכור שבסופו של דבר, האחריות לאורגזמה שלה היא שלה (כי אנחנו לא ספציפיים פה, כן?). וזה אומר שהאחריות ללמד אותו על הנקודות הנכונות בגוף שלה, היא שלה. האחריות ללמד אותו איך ללחוץ ועל איזה כפתור (מה, לא כולן אוהבות ספאנקים?) היא שלה. אז פשוט מאד: בואי נתחיל מזה שתכניסי את הפרטנר הנכון למיטה (למשל: אני) ומשם תמשיכי. עוד דבר אחד קטן, קטנטן, פיצי. יש עלינו כל כך הרבה לחץ לתפקד כמו אריות, על תפילו עלינו את מלוא האחריות להנאה שלכן. קאפיש??? ג'ייק, מספק אורגזמות מאז 1990

In Limbo

New member
אהה. תרשי לי לצאת חוצץ

אני חושבת שמה שידידינו היקר אשר נוטה לדבר לעצמו ועל עצמו התכוון זה שכשאת שוכבת עם מישהו - תדאגי לשתף ולספר לו מה את אוהבת ואל תצפי (לא את ספציפית) שהוא ידע או ינחש בדיוק איך 'להגמיר' אותך (בעע).

Jake Speed

New member
גם היא ספציפית

אבכל, כן. כולן. ויותר מזה, כפי שכתבתי למטה. אם הוא מזייף במאמציו, תעיפי אותו מהמיטה, כי אחרת תקני לו הרגלים רעים. ג'ייק, שמדבר לעצמו ועל עצמו, ועוד בגוף שלישי!

redredhead

New member
אל תדאגי, אי אפשר לפספס מה אני אוהבת

אני לא סותמת את הפה. אמירות כגון "את צריכה לדאוג לאורגזמה שלך בעצמך" מעצבנות אותי.

Jake Speed

New member
יפה לך להתעצבן

את לא סותמת את הפה בכלל, או רק באורגזמה ג'ייק, שצעקות של אישה גומרת רק מחרמנות אותו יותר

redredhead

New member
אני לא סותמת את הפה באופן כללי

יש לי הרבה מה לומר לעולם, מסתבר. את האורגזמות שלי אי אפשר לפספס...

חופ שיה

New member
זה לא מה שאמרתי. יא עצבן !

ברור שכל אחד דואג לאורגזמה שלו. אבל מה קורה כשאשה לא יודעת איך לגמור (לא לבד ולא עם בן זוג) ? ולא יודעת להסביר לו מה לעשות או לא יודעת מה לעשות בעצמה כדי להנות יותר ואולי לגמור. אתה לא חושב שצריכה להיות איזה שהיא השתדלות מצד הגבר לפצח את העניין הזה? קרי , ללמוד תוך כדי עשיית סקס, איך להביא את האשה שאיתו לגבהים חזקים יותר של הנאה ואורגזמה. ומה קורה כשהגבר לא משתף פעולה, גם אחרי שהאשה שאיתו מסבירה לו מה היא צריכה ורוצה שהוא יעשה לה כדי שהיא תוכל לגמור, להנות? לגמור אפשר גם לבד. ביחסי מין אמור להיות רצון לשני בני הזוג להיות חלק מגרימת ההנאה והאורגזמה , אחרת מה הטעם ? בוא נאונן כשאנחנו לבד כדי להשקיט את החשק המיני שמתעורר בנו באופן טבעי, למה לעשות סקס בשניים? בקיצור בשביל סקס טוב, צריך שניים לטנגו.שני בני הזוג צריכים לרצות לענג אחד את השנייה. תסכים איתי שיותר כייף לבני האדם שמישהו אחר גורם להם הנאה ( סקס, מסאג', מגע וכו) מאשר שאנחנו עושים לעצמנו ?

Jake Speed

New member
היי! ג'ייק לא עצבן

אבל רגע של רצינות: ראשית כל, לא סתם אמרתי Own your own orgasm. זה אחלה כשיש לך מישהו שמלמד אותך לגמור, אבל האחריות הראשונה היא שלך. שנית, פרטנר טוב הוא פרטנר טוב הוא פרטנר טוב. נקודה. שלישית, השארת פרטנר מחורבן במיטה שלך? בעיה שלך! והנה אני הולך להגיד משהו לא פופולארי בפורום הזה: הסקס הכי טוב יהיה עם פרטנר קבוע. עדיף ממערכת יחסים ארוכת טווח. בגלל זה אני לא ממהר לקפוץ למיטה עם מי שאני לא מכיר. אלא - כמובן - אם יש הזדמנות טובה. ג'ייק, שיודע שאפשר למות ממנת יתר של רצינות, אבל לא ממנת יתר של סקס

למה לא פופולרי? אני מאמינה שהרוב כאן יסכימו.

אין על מגע מיני שמשולבים בו רגשות. ואפילו אם לא משולבים בו - כשמדובר במישהו קבוע - אין ספק ששני הצדדים מתואמים יותר ויודעים טוב יותר מה עושה להם הכי טוב.

In Limbo

New member
שטויות

הרבה מהכותבים כאן נמצאים במערכת יחסים קבועה, מונוגמית ברובה.

חופ שיה

New member
כרגיל "מתפזרים" פה

הדיון הזה הוא על תופעה שכולנו נתקלים בה, במיוחד הנשים, בגלל שלהן יש קושי גדול יותר מגברים להגיע לאורגזמה ולהנאה מיחסי מין (משהו שחלק מהגברים מתקשים להבין שהרי אצלם זה עובד בקלות ע"י שפשוף הזין עם היד), תופעה של אנשים שעושים סקס למטרות הנאתם בלבד, קרי סוציומאטיות בסקס. זה גם קורה בזוגיות ארוכת טווח. אתה יודע איך זה, אנחנו אומרים לעצמנו שיהיה טוב, שנלמד אחד את השני/יהבעתיד ואחרי זה נתקעים עם סקס לא מספק. ברור שסוציומאטיות של מי מהצדדים בסקס זו לא הסיבה היחידה לסקס גרוע, אבל זה אחד האוייבים הכי גדולים. זה לא מישהו שמלמד אותי לגמור, זה מישהו שאפשר ללמוד איתו ביחד להגיע לאורגזמה ולהנאה מירבית כשאנחנו עושים סקס. פרטנר טוב זה אחד שלא חושב רק על ההנאה שלו, אם בסטוץ ואם במערכת יחסים ארוכה יותר.

למעלה