שאלות לגבי צביעת קירות, די דחוף

שאלות לגבי צביעת קירות, די דחוף

1.אני רוצה לצבוע חדר לתינוקת. קיר אחד שבו חלון בירוק, על הקיר ממול יש ארון קיר ושני קירות מקבילים בתכלת. חברה אמרה לי שזה לא יהיה יפה להפריד קירות והציעה לצבוע קירות סמוכים באותו צבע. מה דעתכם? 2.הסלון יצבע בצבע קרם או בז´. לקחנו ממנו ריבוע לפינת עבודה מגבס, יש בסלון עמוד. האם כדאי לצבוע את העמוד וקירות הגבס בטון בהיר יותר? 3.בחדר ילדים יש נישה שהיתה פעם מרפסת. היא תיצבע בצבע שונה מהחדר. את הקורה המפרידה לצבוע בצבע של החדר, של הנישה או בצבע אחר לגמרי?

מאגר

New member
../images/Emo91.gifגבי צביעת חדרים

מה שאמרה לך חברתך אכן נכון מאוד לפי טעמה אין זה אומר שזה נכון לפי טעמך כי כבר אמרו חז"ל על טעם וריח אין להתווכח היום כל אחד צובע בצורה שניראת לו והכל נכון והכל מתאים הדבר היחידי שיש להקפיד על צבעים שיהיה בינהם קשר משפחתי ובחינת גוונים

מאגר

New member
../images/Emo39.gif תחושת אור וגודל בצביעה

לדעתי כדאי לך להתקשר למחלק היעוץ של טמבור או ניר לט או יעקובי ולהתיעץ אם האנשים שם להם יש ניסיון רב בנושא והשרות ניתן חינם לדעתי צבעים בהירים מגדילים בתחושה את גודל החדר

תודה לך, מאד הגיוני מה שציינת

את התשובות המפורטות לגבי דקויות קיויתי לקבל פה במקום בטמבור

צבע וטעם

שלום בנות לגבי הצבעים זו שאלה של טעם. אני חושבת שכדאי ללכת על גוונים בהירים. החוק המוזר לגבי קירות סמוכים באותו גוון הוא לא הגיוניץ כי כל קיר סמוך לשני קירות שסמוכים לשנים אחרים וחוזר חלילה. כלומר שחייבים לפי זה, לצבוע הכל באותו גוון. יפה זה שאלה של טעם ואני לא מסכימה לקביעה הנ"ל. אני אישית לא ממליצה לשחק יותר מידי עם גוונים של קורות ועמודים ונישות בסלון. אבל זה טעם אישי שלי. חדר הילדים הוא בדיוק במקום להשתולל. מבלי לראות את המידות עליהן את מדברת הייתי מציעה ללכת על אותה משפחה של צבעים , שיהיה קשר עם המשקופים, ואת הקורה אפשר לצבוע במשהו ממש מטורף ודומיננטי (אולי אפילו מצוייר או מספר גוונים) ואת שני חלקי החדר האחרים בגוונים בהירים ונעימים . אותו הדבר או שונים במקצת. וקצת רעיונות תקבלי אולי באתר הבא. בהצלחה

למעלה