שאלות לגבי מילוי טופס ECONOMIC CLASSES

aniani19

New member
שאלות לגבי מילוי טופס ECONOMIC CLASSES

טופס IMM0008 SCHEDULE3 כמה שאלות התייעצות: 1.מה עושים במקרה שממש חסר מקום בתיאור "MAIN DUTIES" - האם אפשר לכתוב הערה /משהו שמפנה לקובץ וורד מצורף?איך פותרים סוגיה זו?מדובר בעבודה מאד רצינית שנשכה כמה שנים ואין מקום לתיאור התפקידים. 2.האם רושמים בטופס זה עבודות שלא שייכות למקצוע לפיו מגישים? למשל: אם מישהו עבד כשף (אין לו דיפלומה) במשך כמה חודשים, כאשר המקצוע לפיו הוא מגיש הוא מנהל IT?האם לרשום את העבודה כשף או שזה לא רלוונטי?ואם כן-האם לעבודה כזו ואחרות צריך לתת NOC??כנ"ל לגבי עבודות אחרות 3.אם יש נסיון גדול מהצבא,אבל זה היה לפני יותר מ10 שנים-האם לרשום בטופס בכ"ז? או שלא לרשום? תודה רבה חברים,אתם מאד עוזרים

DJArtik78

New member
שימי לב!

1. כותבים בקצרה, לא צריך לפרוש את כל המטלות לתפקיד, אלה רק את המרכזיות (MAIN DUTIES). שימי לב לקובץ המצורף: 2. כל מה שרשום בטופס רציפות ביטוח של המל"ל, תרשמי, כולל מספרי נוק כפי שצויין 3.כתוב במפורש!!! עד 10 שנים טרם מועד ההגשה!

aniani19

New member
תודה, ושאלת הבהרה לתשובה

2.רשום לכתוב רק את המקצועות המופיעות ברשמיות 0, A,B - כלומר עבודות מזדמנות (מלצרות,חקלאות,עבודות שונות שאין לבן זוגי השכלה פורמלית בתחום הנ"ל - למשל שף.-האם לרשום או לא?הרי לפי רשימות NOC חייבת להיות השכלה פורמלית לעיסוק.תקנו אותי אם אני מבינה לא נכון בבקשה 3.ראיתי שכתוב, בגלל זה השאלה-מאחר והיעסוק בצבא מאד רלוונטי.אני מבינה שבכ"ז לא לציין?. תודה

DJArtik78

New member
כפי שכתבתי

3. אם זה מעל 10 שנים, את לא מקבלת על זה ניקוד בכלל, לכן לא רלוונטי בעליל. 2. לרשום את המקצועות המופיעים ברשימה A,B,0 גם אם אין הכשרה מקצועית.

sasha2K

New member
שאלת NOC ונסיון מקצועי

אני מגיש לפי ה-NOC4131 בו יש לי נסיון של שנתיים (במשרה מלאה). כל יתר הנסיון הוא בתכנות. כדי לקבל את מקסימום נקודות (21), צריך להיות בעל נסיון מעל 4 שנים. הנה השאלה: באותו ה-NOC? אנשים שיודעים את התשובה, תגיבו בבקשה!

sasha2K

New member
שאלה דומה בנושא ה-NOC

אני מגיש לפי ה-NOC4131 בו יש לי נסיון של 2 (במשרה מלאה). כל יתר הנסיון הוא בתכנות. כדי לקבל את מקסימום נקודות (21), צריך להיות בעל נסיון מעל 4 שנים. הנה השאלה: באותו ה-NOC? אנשים שיודעים את התשובה, תגיבו בבקשה!

למעלה