שאלות לגבי המפגש

מצב
הנושא נעול.

כברימן

New member
שאלות לגבי המפגש

שאלות לגבי המפגש
אני יודע שכבר שאלתי, ושאנו לי לבדוק את הארכיון ובצדק, אך אינני מוצא וחיבור האינטרנט שלי הוא גרוע (31.2KB -- אפילו לא 33.6!). אז אני חוזר ומבקש שמשהו ירשום את הפרטים, או ייתן קישור להודעה המקורית. איפה בדיוק זה מוזיאון אגד? איך מגיעים באוטו או אוטובוס? האם צריכים להרשם? אם כן, איפה? מה צריכים / רצוי להביא? מאיזה שעה עד איזה שעה המפגש? האם מישהו נוסע אחרי המפגש לכיוון חיפה או נהריה, או אפילו רק עד נתניה? אני מודה מראש לכל מי שיכול לעזור, ומתנצל על הבקשות החוזרות על עצמן! - אמיתי ליפטון נ.ב. שינוי במספר פלאפון: 051-639-657

oren*

New member
היי אמיתי,

שאלות לגבי המפגש
אני יודע שכבר שאלתי, ושאנו לי לבדוק את הארכיון ובצדק, אך אינני מוצא וחיבור האינטרנט שלי הוא גרוע (31.2KB -- אפילו לא 33.6!). אז אני חוזר ומבקש שמשהו ירשום את הפרטים, או ייתן קישור להודעה המקורית. איפה בדיוק זה מוזיאון אגד? איך מגיעים באוטו או אוטובוס? האם צריכים להרשם? אם כן, איפה? מה צריכים / רצוי להביא? מאיזה שעה עד איזה שעה המפגש? האם מישהו נוסע אחרי המפגש לכיוון חיפה או נהריה, או אפילו רק עד נתניה? אני מודה מראש לכל מי שיכול לעזור, ומתנצל על הבקשות החוזרות על עצמן! - אמיתי ליפטון נ.ב. שינוי במספר פלאפון: 051-639-657
היי אמיתי,
למוזיאון אגד בחולון אפשר להגיע באוטו (מפת המוזיאון) או באוטובוס (בהודעה הזו יש פירוט של הקווים שמגיעים למוזיאון) לא צריכים להירשם, הכניסה חופשית וכולם מוזמנים בכיף
המפגש מתחיל ב-10:00-10:30 וימשך עד שעת סגירת המוזיאון או עד שאנשים יחליטו להתקפל (בכל מקרה לפני 12:30). רצוי להביא כובע, קרם הגנה, מצלמה, פריטים הקשורים לתחום התחבורה הציבורית ותרצה להציג בפני אחרים והכי חשוב
- אוכל או שתיה (חטיפים, פיתות, שימורים, בקבוקי שתיה או כל דבר אחר לפי בחירתך).

ה דרומי

New member
אפשר להגיע גם ב../images/Emo160.gif../images/Emo9.gif

היי אמיתי,
למוזיאון אגד בחולון אפשר להגיע באוטו (מפת המוזיאון) או באוטובוס (בהודעה הזו יש פירוט של הקווים שמגיעים למוזיאון) לא צריכים להירשם, הכניסה חופשית וכולם מוזמנים בכיף
המפגש מתחיל ב-10:00-10:30 וימשך עד שעת סגירת המוזיאון או עד שאנשים יחליטו להתקפל (בכל מקרה לפני 12:30). רצוי להביא כובע, קרם הגנה, מצלמה, פריטים הקשורים לתחום התחבורה הציבורית ותרצה להציג בפני אחרים והכי חשוב
- אוכל או שתיה (חטיפים, פיתות, שימורים, בקבוקי שתיה או כל דבר אחר לפי בחירתך).
אפשר להגיע גם ב

ה דרומי

New member
האמת כן כלם בנגב ב../images/Emo1.gif../images/Emo9.gif

וחוץ מזה... (לדרומי)
באיזור הדרום לא נוהגים לישון בשעות שאתה בפורום ?
האמת כן כלם בנגב ב

רק מי ש
רוב אחרי הצהרים מתאורר לקול
טוב לפחות ללכת לעשות חליבה ל
ות אני לא צריך. המשך יום טוב לכולנו . נ.ב . נשארו עוד שלושה ימים וחצי .

ה דרומי

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo93.gifלם=כולם../images/Emo66.gif

האמת כן כלם בנגב ב

רק מי ש
רוב אחרי הצהרים מתאורר לקול
טוב לפחות ללכת לעשות חליבה ל
ות אני לא צריך. המשך יום טוב לכולנו . נ.ב . נשארו עוד שלושה ימים וחצי .
לם=כולם

david80

Member
אפשר לקחת ../images/Emo160.gif מנתב"ג ולקפוץ עם

יש כבר
למוזיאון אגד ?
לא ידעתי...
אפשר לקחת
מנתב"ג ולקפוץ עם
מצנח מעל חולון היישר אל המוזיאון, רק שצריך להיזהר (במיוחד לכהנים) לא לנחות בטעות בבית הקברות...

מצב
הנושא נעול.
למעלה