שאלות לגבי הבראה והודעה מראש

מצב
הנושא נעול.

שלום רב, אני עובדת כשלוש שעות ביום במקום מסוים, חמישה ימים בשבוע ועוד מעט אני מגיעה לשנת עבודה אחת שם. אני מניחה שמדובר בשליש משרה אבל לא בטוחה. שאלותי הן: מה סכום ההבראה לערך שמגיע לי לקבל על שליש משרה לאחר שנת עבודה אחת? שאלה שניה - במידה ואני רוצה להתפטר, כמה זמן מראש אני צריכה להודיעה על כך כשמדובר בשליש משרה, אם זה בכלל משנה. תודה.

1515

New member
כאן

שלום רב, אני עובדת כשלוש שעות ביום במקום מסוים, חמישה ימים בשבוע ועוד מעט אני מגיעה לשנת עבודה אחת שם. אני מניחה שמדובר בשליש משרה אבל לא בטוחה. שאלותי הן: מה סכום ההבראה לערך שמגיע לי לקבל על שליש משרה לאחר שנת עבודה אחת? שאלה שניה - במידה ואני רוצה להתפטר, כמה זמן מראש אני צריכה להודיעה על כך כשמדובר בשליש משרה, אם זה בכלל משנה. תודה.
כאן
1. הבראה מגיע לך באופן יחסי.. 2.אני חושב לא בטוח ב100% את לוקחת את התעריף של יום הבראה ומחלקת אותו ב 8 שעות* 3 שעות שאת עובדת...

בשביל לדעת מהו אחוז המשרה שלך

בשביל לדעת מהו אחוז המשרה שלך
עליך לגזור זאת מ-186 שעות חודשיות, שזה היקפה של משרה מלאה. דמי הבראה במשרה מלאה: 5 ימים * 306 ש"ח לשנה ראשונה. 6 ימים * 306 ש"ח לשנה שניה ושלישית. חלקי את התוצאה באחוז המשרה שיוצא לך. משאלתך אני מניחה שאת עובדת בשכר גלובלי (שעות חודשיות קבועות ולא משתנות) ולכן, לאחר שנת עבודה אחת, עליך לתת הודעה מוקדמת של חודש ימים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה