שאלות לגבי גרידה

23rony

New member
שאלות לגבי גרידה

כמה שאלות בירוקרטיה לגבי גרידה: בשבוע 6+6 לא ראו דופק, אתמול, אחרי שבוע עדיין אין דופק. ההריון לא תקין יש שק הריון ללא עובר. בחילות דווקא יש נתנו לי הפניה למיון במאיר לעשות את הגרידה 1. אם יש הפניה למיון, האם צריך גם טופס 17? 2. האם מקבלים אחרי אניטביטיקה? ואם כן, האם ניתן לקחת את המרשם בבית החולים? לא רוצה להתקע בסוף שבוע ללא אנטיביטטיקה. האם הם נותנין חלק מהכמות?

פיריבום

New member
תשובות

מצטערת לשמוע. 1. אם יש הפניה למיון לא צריך טופס 17 2. יש מקומות שנותנים אנטיביוטיקה אחרי גרידה, לא כולם, חלק נותנים בעירוי בזמן ההליך וזה אמור להספיק. בכל מקרה, אם נותנים הנחיה לתרופות, מקבלים מרשם בבי"ח (רק שהמרשם הוא לא של הקופה ואז משלמים מחיר מלא בבית מרקחת, אבל אנטיביוטיקה היא די זולה כל שזה לא ממש מהווה בעיה) 3. כדאי להתקשר ולברר מתי להגיע, לגרידה שאינה גרידת חירום, בד"כ צריך לקבוע תור מראש. שיעבור הכי קל שאפשר, ואם יש לך שאלות על ההליך עצמו, את מוזמנת לשאול, כאן או במסר.

מקוםבלב

New member
שלום לך,../images/Emo24.gif

מצטערת לשמוע שההריון לא מתפתח. לגבי גרידה , פיריבום נתנה לך פירוט מלא. רוב הסיכויים שזה יהיה שבוע הבא ולא בסוף השבוע. מנתחים רק במקרי חירום מהיום להיום. כדאי שתבררי במחלקה מתי יהיה לך תור לניתוח ומה התהליך בבית חולים מאיר. לכל בית חולים יש נהלים קצת אחרים. או שתגיעי למיון ושם יתנו לך את כל ההסברים. לגבי האנטיביוטיקה,אני יודעת שאצלי בקופה- מאוחדת-לא היתה בעיה להגיע עם מרשם של בית חולים וכרטיס וישר כיבדו בלי להמיר. בכל אופן , הדוקסילין שמקבלים הוא לא יקר ומקסימום תקני פרטי.אני מאמינה שאם תנותחי בסוף השבוע המחלקה תיתן לך 2-3 כדורים שיספיקו עד לתחילת השבוע. מקווה שיעבור בסדר. תעדכני אותנו איך את.

מושמוש34

New member
עברתי גרידה לפני שבוע וחצי במאיר

הגעתי ללא תור כי התקשרתי ואמרו לי שאפשר, אבל זה לא מומלץ - הייתי אחרונה בתור אחרי אלה שהוזמנו (והיו 5 כאלה) מצד שני - גם אלה שכן קבעו תור חיכו מהבוקר עד 16:00 עד שנכנסה הראשונה, כך שמצבן לא היה הרבה יותר טוב יכול להיות שזה בגלל שזה היה סוף אוגוסט והבי"ח בפגרה והיה רק חדר ניתוח אחד - שווה לברר שהפגרה נגמרה והמחלקה בתפקוד מלא. אנטיביוטיקה - דוקסילין - קיבלתי במחלקה מיד אחרי שהסתיימה הגרידה והביאו לי אוכל ט. 17 לא צריך, מספיק הפנייה.

saritamedi

New member
../images/Emo207.gifצריכה גרידה.שאלה לירושלמיות

קבעתי תור לראשון הקרוב בבית חולים ביקור חולים.איני סובלת את בית החולים הזה,אך היה שם התור הכי קרוב.בהדסה למשל..תור רק בעוד חודש וחצי. אין מצב שאסתובב ככה חודש וחצי! מישהי מכירה את ביקור חולים בהקשר של גרידות? אשמח לחוות דעת.

מקוםבלב

New member
שלום לך,

יש לך ביטוח פרטי? אם כן שווה להפעיל אותו. בשני ההדסות יש תור רק לעוד חודש? לא מכירה את ביקור חולים. אולי הירושלמיות תתנה לך עיצות נוספות. ומה עם האופציה להגיע למרכז?

saritamedi

New member
יש לי ביטוח פלטינום של הכללית

ואפשר דרכו לשלם רק רבע משכר שמקבל הרופא בשר"פ.אבל עדיין זה יוצר כאלפיים שקל..ואין לי אפשרות לזה. לא יודעת אם אשיג תור כ"כ קרוב במרכז.חוצמזה זה בטח לא יהיה נחמד להתרוצץ בנסיעות בינעירוניות,באוטובוסים,אחרי הפלה.

למעלה