שאלות לגבי ביטוח מנהלים

שאלות לגבי ביטוח מנהלים

1.איפה בין דפי הפוליסה אני יכולה לדעת כמה אחוז אני מפרישה וכמה המעביד שלי? {לא ביחד,כל אחד בנפרד} 2.איך אני יכולה לחשב בדיוק את סכום הביטוח שמגיע לי היום? {אחרי שכבר עזבתי את העבודה} 3. באם אני מחליטה להוציא את הכסף עכשיו ולא כשאגיע לגיל 70, מה סכום הקנס אותו אני משלמת לחברת ביטוח? 4.האם חוץ מהקנס לחברה עצמה אני אמורה לשלם גם מס הכנסה באם אני מוציאה את הכסף לפני הזמן שנקבע? אם כן, מה האחוזים אותם אני צריכה לשלם למס הכנסה? 5.אם הביטוח נעשה רק שנה אחרי שהתחלתי לעבוד האם הופרש לי סכום רטרואקטיבית גם על השנה שחלפה ובה לא היה לי ביטוח? תודה! וחג שמח:)

שיר ורד

New member
תגובה

הנושא לא שייך לנושאי הפורום והשאלות רלבנטיות יותר לפורום ביטוח, אנסה לענות על השאלות 1. זה לא אמור להיות בדפי הפולסיה, אלא בהסכם העבודה שבינך לבין המעסיק, ניתן לבדוק זאת בדיעבד, בדוחות השנתיים או החצי שנתיים. 2. זה אמור להיות בדוח השנתי האחרון שקיבלת . בגין החודשים בשנה זו, זה אמור להיות בדוח של השנה הבאה. 3. לפי מה שידוע לי אין קנס בפוליסות הביטוח החדשות. 4. בגין כספי התגמולים תשלמי מס שלא יפחת מ 35%. 5. תבדקי בדוחות השנתיים, לרוב אין הפרשות רטרואקטיביות.

למעלה