שאלות כמעט חשובות

לימור75

New member
שאלות כמעט חשובות

> מעת לעת אני שואלת את עצמי: > > > איך מגיעים שלטי ה- "לא לדרוך על הדשא" למרכז הדשא? > > האם אנאלפאבתים גם כן נהנים ממרק עם אותיות בפנים? > > אם סינים זורקים אורז בחתונה, האם מכסיקנים זורקים קקטוסים? > > במידה ומילה כתובה לא נכון במילון, האם זה יוודע לנו אי פעם? > > איך נדע כשנגמרת לנו הדיו הבלתי נראית? > > למה לא מחץ נח את זוג היתושים? > > אם רגלי ארנבת מביאים מזל, האם לאותה ארנבת היה מזל? > > אם פרוסה מרוחה בחמאה נופלת תמיד על צד החמאה, וחתול נופל תמיד על רגליו, מה קורה כשמורחים לחתול חמאה על הגב? > > אם האדם הוא התפתחות של הקוף, למה קיימים עדין קופים? > > האם העובדים של ליפטון מקבלים הפסקת קפה? > > איך יודע בקבוק תרמוס שהמשקה צריך להשאר קר או חם? > > איך דואגים לכך שהצבאים יחצו את הכביש היכן שמיקמו את שלטי האזהרה? > > למה כבש לא מתכווץ בגשם? > > כשהיום אפס מעלות, ומחר יהיה קר פי שניים, כמה מעלות יהיו? > > למה צריכים לדפוק מסמרים במכסה ארון המתים? > > אם שום דבר לא יכול להדבק לשכבת הטפלון, איך מדביקים אותה למחבת? > > מה סופרים הכבשים כשהם מתקשים להרדם? > > האם לאדם וחוה היה טבור? > > האם ברווז עם רגל אחת ישחה במעגל? > > שמן זית עושים מזיתים, שמן תירס-מתירס, מהיכן מגיע שמן תינוקות? > > אם נהג מונית מביא אותך הביתה ברוורס, האם הוא צריך לשלם לך? > > אם מגיעים עם כלי רכב למהירות האור, מה קורה כשמדליקים את האורות? > > איך יודע עיוור שהוא סיים לנגב את התחת?

motyka

New member
פרדוקסים

הבניינים גבוהים יותר – ורוחנו קצרה יותר. יש לנו כבישים רחבים יותר – אבל נקודות מבט צרות יותר. אנחנו מוציאים יותר כסף – אבל יש לנו פחות. אנחנו קונים יותר – אבל נהנים מכך פחות. הבתים גדולים יותר – והמשפחות קטנות יותר. יש יותר נוחיות – אבל פחות זמן. יש יותר תארים – אבל פחות תבונה. יותר ידע – ופחות שיפוט. יותר מומחים – אבל יותר בעיות. יותר תרופות והרגשה טובה פחות. חל גידול בנכסים – אבל פיחות בערכים. אנחנו מדברים יותר מידי – אבל אוהבים לעיתים רחוקות מידי ושונאים לעיתים קרובות מידי. הוספנו שנים לחיינו – אבל לא חיים לשנותינו. הגענו בשלום לירח ובחזרה – אבל קשה לנו להגיע לקצה הרחוב ואת השכן לקדם בברכה. כבשנו את החלל החיצון – אבל לא את החלל שבנפשנו. למדנו לבקע את האטום – אבל לא את הדעות הקדומות. אנו מטפלים בזיהום אוויר – אבל לא בזיהום הנפש.

לימור לימור ... מקבץ תשובות ראשון .

בנוגע לשלט לא לדרוך על הדשא ....קודם תוקעים את השלט ורק אז שותלים את הדשא... בדומה ל 11 הכורדים שהאחד מחזיק בנורה השרופה ושאר ה-10 מסובבים את הבית... האנלפבתים נהנים משתיית המרק רק באם התמזל מזלם ועל הסיר ממנו הם שתו לא היה שלט ובו היה רשום "סיר לילה"... מה זורקים בחתונה ? האמת חבל לזרק בחתונה אורז ואפילו קקטוסים ... הדבר היחיד הראוי לזריקה במעמד זה הוא רק את החותנת... מילה הכתובה במילון באופן לא נכון ... האם נדע אי פעם ... בוודאי שנדע ... במיוחד באם אלו ... סקס או כסף... איך נדע כשנגמרת לנו הדיו הלא נראת ...תשובות מפורטות לכך ניתן למצוא בעדותם של עומרי וגילעד שרון ... למה לא מחץ נוח את היתושים ? הוא אכן התכוון לעשות זאת ... אך הם עשו לו תרגיל "עוקץ"... האם רגלי ארנבת מביאות מזל ? בוודאי ... תשאלו כל שפנפנה ... רגליים חטובות וארוכות תמיד מביאות להן (לשפנפנות) מזל.... ואפילו עוד דברים המתחברים להן עם הרגלים... לגבי החתול שמרחו לו חמאה על הגב ... איני יודע את התשובה ... אבל כל שאני יודע שבסקרנות למצוא אותה (את התשובה ) היא זו שהרגה את החתול ... יעודם של הקופים שקימים עדין.... הם בכדי לארח חברה לחלק לא מבוטל מבני האדם שלא עברו בהצלחה את תהליך האבולוציה... ... אלוהים לא מתעלל בהם עד כדי כך...

מקבץ תשובות שני...

איני יודע בא העובדים של ליטמן מקבלים דווקא הפסקת קפה... אבל הנני בטוח ...שלא כמו המורים ... הרי שבטוח שבכל הפסקה שלהם הם כן מקבלים קפה ... בקבוק התרמוס לא יודע באם להשאר קר או חם ... זה רק תלוי בטמפרטורה האישית של זה שמשתמש בו .... איך דואגים לכך שהצבאים יחצו את הכביש היכן שמיקמו את שלטי האזהרה? ובכן ... מעבירים אותם השתלמות נהיגה מונעת ומקימים להם סירות משמרות הזה"ב ... בפיקודן של "אילות השחר" ... ולכן זה גם מה שעושות האילות בלילות... והן גם אלו שמשכימות קום בבוקר עם השחר...... והנה עוד מקרה של קיפוח "נקבות" נכנס לסטטיסטיקה ( שלי יחמוביץ )

מקבץ תשובות אחרון...

למה כבש לא מתכווץ בגשם? כי זו כביסה במים פושרים אבל לעומת זאת הוא מתכווץ במיבש ... לראיה בשוארמה... הראית פעם שם צמר ? נכון שלא ! .... אז זהו... כי עד כדי כך זה התכווץ... כשהיום אפס מעלות, ומחר יהיה קר פי שניים, כמה מעלות יהיו? בעיקרו יהיו אפס מעלות כי שתים כפול אפס זה אפס... אבל בכל זאת עובדתית זה קר פי שתים ... אז ניתן לראות כמה מעלות פרנהיט שווה אפס צלזיוס ואז להכפיל במינוס 2 ושוב לתרגם לצלזיוס... למה צריכים לדפוק מסמרים במכסה ארון המתים? בכדי שהמתים לא יוכלו לצאת החוצה ... כנראה שבכל זאת לא הולכים לעולם שכולו טוב... אם שום דבר לא יכול להדבק לשכבת הטפלון, איך מדביקים אותה למחבת... תשובות אצל ראש הממשלה שרון ... הנה גם אצלו לא נדבק כלום... ועובדה הוא עדין ראש ממשלה... מה סופרים הכבשים כשהם מתקשים להרדם? את קיצן לאחור.... האם לאדם וחוה היה טבור? לא ראיתי הפרסינג שלהם הסתיר זאת... האם ברווז עם רגל אחת ישחה במעגל? ברווז יעשה כל מה שיומרו לו כשהוא במטווח ... ואפשר לשאול ע"כ חלק מחילי צה"ל... שמן זית עושים מזיתים, שמן תירס-מתירס, מהיכן מגיע שמן תינוקות לא יודע ...אך לעומת זאת ...יש כאלו הנעזרות בשמן בכדי ליצר תינוקות... אז אולי זה מאותו המקום... אם נהג מונית מביא אותך הביתה ברוורס, האם הוא צריך לשלם לך.. בהחלט לא... עדין עליך לשלם לו... ואפילו הרבה יותר... ע"כ שבכ"ז הצלחת להגיע הביתה בשלום ! אם מגיעים עם כלי רכב למהירות האור, מה קורה כשמדליקים את האורות... רואים את העתיד... כי כל מה שאנו רואים כעת בעינינו זה האור של ההווה למעשה נכון יותר זה העבר... איך יודע עיוור שהוא סיים לנגב את התחת? לפי הריח ... או הטעם ...

nivsh

New member
אז ככה....

1. איך נהיים ממש עשירים אבל ממש עם יאכטה והליקופטר...וכדומה? או שאנסח מחדש איך אני אהיה עשירה כזאת...? 2. איך כולם יעשו מה שאני רוצה, ואיך שאני מבינה וגם יהיו מרוצים? וכאן לא אנסח את השאלה מחדש. 3. איך יודעים הכל אבל ממש הכל... או שאנסח מחדש או איך אני אהיה חכמה יותר? 4. ואיך.... לעזאזל ..... אתה יודע את כל התשובות... תמיד!!!!!!!

טל'וש בבקשה...פשוט מידי אתגרי אותי

. איך נהיים ממש עשירים אבל ממש עם יאכטה והליקופטר...וכדומה? ובכן זה ממש פשוט עד כדי גיחוך... ואני ממש מתפלא על השאלה ... ובכן ....פשוט עושים דיאטה... וזה הכל... תשאלי את ביבי ... זוכרת את הרזים שנושאים על גבם את השמנים ? הנה כל רזה ממוצע שכזה ....משתכר בין 300- 900 אלף ש"ח לחודש ...ואז הוא יכול לרכוש לא רק מסוק אחד או יאכטה בודדת ... אלא את כל המרינה והמנחת יחדיו....באם רק יחפוץ...פוץ ... פוץ... איך כולם יעשו מה שאני רוצה, ואיך שאני מבינה וגם יהיו מרוצים? גם זו שאלה מאוד פשוטה ... וגם כאן התשובה מצויה בליכוד ובביבי... הנה כולם עושים מה שביבי רוצה... וגם מרוצים ... עובדה הנה בכל פעם בוחרים בהם מחדש... איך יודעים הכל אבל ממש הכל... או שאנסח מחדש או איך אני אהיה חכמה יותר? לכך יש המון תושובות.. דבר ראשון לומדים הרבה על ומביבי הוא באמת יודע הכל... ולי במזלי גם נתברכתי שיש לי גם מנהל בי"ס שיודע הכל... כמו כן בכדי לדעת הכל ...אני ממשיך גם היום ובכל יום ( גם בגילי המופלג ) ללכת לביה"ס... בנוסף...מה שאינני (לא ) יודע ... אז אני מיד רץ לשאול את אישתי ... היא תמיד יודעות הכל... אישתי תמיד יודעת היכן המפתחות של האוטו... היכן משקפי השמש שלי במיוחד כשהם על הראש...... היכן הארנק ... היכן הפלפון שלי...היכן המכנסים והתחתונים...והיכן המסמך שרק לפני שניה אחזתי בו בידיי והוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה ... היא גם יודעת מה היה בתפריט בחתונה של X לפני דור ... מה לבשה השכנה בחורף 1973...וגם מי עומדים להתגרש.... כתכונות של יכולות חיזוי עתידיות... וכמובן אימי שיודעת שאין מי שחכם יפה מוצלח ויודע יותר ממני... ואיך.... לעזאזל ..... אתה יודע את כל התשובות... תמיד!!!!!!! גם זה מאוד פשוט... אז לאחר שפרטתי את כישוריהן המופלאים של הנשים... החלטתי לאמץ את הדוקטרינה של שלמה המלך ... כלומר זו שדגלה שיש צורך ב- 1000 נשים... וכיצד נראה לך שמיחסים לשלמה את עובדת היותו החכם באדם ? אפילו את שפתם של החיות ידע... בוא נראה כל אחד באם עם 1000 נשים אפילו עם קירות הוא יוכל לנהל דו שיח ...

nivsh

New member
לא בני, לא , לא תצא בקלות כזאת...!

ראשית אני לא ביבי... וכנראה לא אהיה ביבי...! האתגר שלך לענות על השאלות שלי בלי להזכיר את ביבי אפילו פעם אחת אפילו לא ברמז... אני יודעת שב"מי רוצה להיות מיליונר" שהנושא הוא "ביבי" תזכה בקלות מיליון... ו.... אני אשה ..... ומה שאשתך יודעת גם אני יודעת...... ו.... חסר לי שלא!!!!!! אני רוצה לדעת את הדברים הגדולים כמו "הגברים" מבדיחה הידועה. מה שיודעות הנשים אני כבר יודעת או שבגילי המופלג עוד מעט אשכח! אז גם אסור לך להזכיר "נשים" בתשובות אז..... לדרך שלושת השאלות חוזרות אליך....... האם האתגר מספיק..............

טלו'ש... הנה זמר 3 התשובות...

טוב ... כדי להיות עשירה כזו את יכולה פשוט למצוא עבודה אצל דודי אפל... הנה...ראית כמה הוא משלם לגלעד שרון ... איך כולם יעשו מה שאני רוצה, ואיך שאני מבינה וגם יהיו מרוצים? זה גם פשוט....לעבור סדנא אצל : פנינה רוזנבלום או/ו אורלי וינרמן או/ו מירי בוהדנה...או/ו מורן איזנשטין... מובטח שאז כולם יעשו מה שתרצי.. וגם יהיו מאוד מאוד מאוד מאוד מרוצים... איך אני אהיה חכמה יותר? ובכן נשמה ...כאן מודה שיש בעיה ... והיא אינה תלויה בך ... פשוט המיקום של דרגת החוכמה הבאה בתור כבר "תפוס"... קודם כל יש את לימור שכבר משובצת... ואחריה באות בתור ... נעמי בלומנטל ...גילה גמליאל... דליה איציק... תמר גוז'נסקי... זהבה גלאון... וכו'... אז נשמה ... מצטער ....כרגע לא ממש אפשרי... יש להצטיד בסבלנות עד שלימור תקודם לראש הממשלה... ורק אז תתפנה...דרגת החוכמה הבאה...

תמי12

New member
לימור, אהבתי ושלחתי הלאה, ואז צצו

התשובות של בני, שהן לא מרתקות ואף יותר ומיד שלחתי אותן במייל לכל מי שקיבל את השאלות. לימור-
בני-

תמי12

New member
תיקון משמעותי - שהן מרתקות לא פחות

מהתשובות ואף יותר.....

למעלה