שאלות חשובות!

TheSpoon

New member
שאלות חשובות!

דבר ראשון, היי... ראיתי את The Matrix Reloaded יום אחרי הבכורה, זתומרת יום שישי 23.5 מן הסתם - נדהמתי לגמרי מהאפקטים, העריכה והצילום, וכמובן התסריט עצמו, שמלא בסיסמאות פילוסופיות. עם זאת, הסרט הזה הותיר בי המון סימני שאלה, אפילו יותר מהסרט הראשון! מרוב ההערצה שלי לסרט הזה, השאלות האלה ממש מטרידות אותי ואני חייבת למצוא להן תשובה, לכן אני פה! פורום מאטריקס. אז הנה כמה מהשאלות: 1. האדריכל של המאטריקס - מה הוא? תוכנה/רובוט/אדם/אחר?.. 2. הטריק שהסוכן סמית' משתמש כדי להכפיל את עצמו - מה בעצם הוא עושה? הוא כאילו במגע "גונב" אישיות של אחרים שנמצאים במטריקס? נכנס לגוף שלהם ומשנה את צורתו?! 3. אחרי שניאו בחר להציל את טריניטי, ב"ישיבה" הזו שכל הצוות עשה, הוא אמר למורפיוס שהנבואה היא שיקרית. הוא אמר את זה כדי לא לספר לו שהוא יכל לסיים את המלחמה ע"י בחירה בדלת השניה והוא לא עשה זאת, או שבעצם ניאו הוא ה"אחד" של כל המאטריקסים עד כה (5 לא?) והוא מיוחד במינו והוא ידע שאם יבחר בדלת השניה, זה לא יעזור? שהנבואה היא שיקרית?

Idoma13

New member
תשובות

1. הוא תוכנה, מעיין מערכת הפעלה של המטריקס (ווינדוז כזה) 2.הוא משכפל את עצמו, מעביר את יכולותיו לשכפול, את מחשבותיו ומשתלט לו על המוח... זה בדיוק מה שהוא עשה לביין. 3.הנבואה היא שקרית באמת. היא נוצרה ע"י המקור ונועדה לתת תקוות שווא ל"משוחררים" מהמטריקס, תקווה שיום אחד המטריקס תהרס והם ינצחו... וזה כמובן לאהולך לקרות בקלות כזאת... לך תדע אולי בשלישי. היא נועדה גם כדי לגרום לאנשים להאמין במשו, כמו מורפיוס, הוא האמין בה כ"כ שכשמישו ניסה להגיד לו משו אחר הוא פשוט לא הקשיב ולא האמין!

../images/Emo29.gif בקשר לנבואה.

הסמוראי לא בטוח במאה אחוז שהנבואה היא שקרית. מה אנחנו יודעיםפ על הנבואה? שבואו של האחד יסיים את המלחמה. שבואו של האחד יסמן את סופה של המטריקס. המלחמה באמת מסתיימת, רק לא לטובת בני האדם... והרי לפי הבחירה של ניאו, המטריקס באמת תושמד, ואיתה כל בני האדם. הנביאה, במקרה הזה, פועלת כמו פרופסור למחשבים או לפילוסופיה. היא נותנת תשובות נכונות, מדוייקות, ולגמרי דו-משמעיות.

TheSpoon

New member
בקשר ל-3?

מההה... אז... אין תקווה?? תקראו לי נאיבית, אבל אני דווקא מאמינה... אני חושבת שהנבואה תתגשם!! אופטימיות הידד!

למעלה