שאלות חשובות בנושא רכבות

מצב
הנושא נעול.

suprman1

New member
שאלות חשובות בנושא רכבות

שאלות חשובות בנושא רכבות
שלום לכל חברי הפורום ברצוני לדעת כמה פרטים שמאוד מעניינים אותי לגבי מקצוע נהג קטר: 1) מה הדרישות המקצועיות/בריאותיות כדי להתקבל להיות נהג קטר, והאם נהיגה בקטר מצריכה פעילות פיזית מיוחדת או שזו נהיגה רגילה? 2) האם נהגי קטר מועסקים בחוזה קיבוצי ואם כן כמה מרוויח נהג קטר בממוצע? 3) האם רכבת ישראל מעסיקה נהגי קטר גם מאזור המרכז או רק מאזור חיפה? תודה מראש על תשובות לשאלות

fireman

New member
לגבי 1 ו 2 אין לי שמץ

שאלות חשובות בנושא רכבות
שלום לכל חברי הפורום ברצוני לדעת כמה פרטים שמאוד מעניינים אותי לגבי מקצוע נהג קטר: 1) מה הדרישות המקצועיות/בריאותיות כדי להתקבל להיות נהג קטר, והאם נהיגה בקטר מצריכה פעילות פיזית מיוחדת או שזו נהיגה רגילה? 2) האם נהגי קטר מועסקים בחוזה קיבוצי ואם כן כמה מרוויח נהג קטר בממוצע? 3) האם רכבת ישראל מעסיקה נהגי קטר גם מאזור המרכז או רק מאזור חיפה? תודה מראש על תשובות לשאלות
לגבי 1 ו 2 אין לי שמץ
לגבי 3, ברכבת מועסקים קטריסטים כמעט מכל אזור בארץ.... אני אישית מכיר קטריסט לשעבר מבאר שבע. לא כל הרכבות יוצאות מחיפה כתחנת מוצא אלא כמעט מכל תחנות הקצה של רכבת ישראל, מבאר שבע למשל חונות דרך קבע 2 רכבות נוסעים בתחנת באר שבע מרכז בתחנת רכבת צפון חונות מספר רכבות משא.

david80

Member
האם נהג קטר צריך גם רשיון לאוטובוס?

שאלות חשובות בנושא רכבות
האם נהג קטר צריך גם רשיון לאוטובוס?

מצב
הנושא נעול.
למעלה