שאלות הנקה למתחילה

sonrisita

New member
שאלות הנקה למתחילה

הבייבי בת יומיים.נולדה במשקל 3685 ושוקלת עכשיו 3410.אוהבת לישון. האם להעיר להנקה בשעות קבועות או לתת לה להכתיב מתי? האם חשוב להקפיד על 2 הצדדים בכל הנקה? מה עושים אם היא רדומה תוך כדי וכל פעם צריך או לעסות את הציצי או ללטף לה את הלחי או הסנטר כדי שתיזכר להמשיך לינוק?ותוך כמה זמן אמורות להופיע יציאות כי עד עכשיו רק המקוניום יצא וכל השאר רק פיפי.אבל מרגישים גזים אז המערכת עובדת אני מניחה.

popapipu

New member
קודם כל מזל טוב:)

שתרווי ממנה נחת.
דעתי האישית: היא במשקל יפה ולכן אני לא הייתי מעירה אותה אלא אם כן עברו 4 שעות מאז שינקה. אם היא יונקת קצת זה בסדר, בגילה היא עדיין על קולסטרום וזה עוד לא ממש חלב. תהיי רגועה ותניקי אותה כמה שתבקש ותדאגי להנעים לכן את זמן ההנקה. מאחלת לך שהיא תמשיך לאהוב לישון וגם תאכל ותפרח! בהצלחה:)

[email protected]

Member
מנהל
מזל טוב

תינוקת ששוקלת מעל 3 ק"ג לא צריך להעיר להנקות. עם זאת, אם במשך היום היא פותחת מרווח מעל 4 שעות, כדאי להעיר להנקה, בתקוה שזה יעזור לסדר את השעון הביולוגי שלה והיא תישן יותר בלילה.

בכל הנקה מציעים את שני הצדדים. מעבירים לצד השני כשהיא משחררת ביוזמתה את הצד הראשון.

זה בסדר גמור שהיא נרדמת תוך כדי הנקה עכשיו. תלטפי ודגדגי כדי להעיר אותה. זה ישתנה די מהר והיא תפסיק להרדם באמצע האוכל. היא תמשיך להרדם בסוף ההנקה וזה טוב.

מחר כבר אמורות להתחיל להופיע יציאות סדירות.
אם זה לא קורה, כדאי לדבר עם יועצת ולודא שהיא מקבלת מספיק חלב בהנקה. מספר יציאות תקין הוא הסימן בשבילך שהיא אוכלת מספיק.

עוד הרבה מידע לגבי התחלת הנקה תוכלי למצוא במאמרי הפורום.

למעלה