שאלות בקשר לכרטיס רב קו - אשמח לעזרה!

מצב
הנושא נעול.

מיכל402

New member

שלום לכול חברי הפורום,
אני חושבת להנפיק כרטיס רב קו ואשמח אם תוכלו לעזור לי ולהגיד לי
מהו הרב קו שיתאים לו ביותר (הבנתי שיש חופשי-חודשי, חופשי-יומי וכרטיסייה עם 6 נסיעות).
אני נוסעת מהעיר רחובות אל מקום העבודה שבעיר חולון, כל יום אני
נוסעת ארבע פעמיים: בהתחלה בקו 201 של אגד מרחובות לצומת חולון,
ואז מצומת חולון אל מקום העבודה בחולון אני נוסעת בקו 89 של דן. ובחזרה שוב אני נוסעת באותם קווים (קודם ב- 89 ואח"כ ב- 201).
מה לדעתכם כאשר אני הולכת להנפיק רב קו כדי לי לבקש? האם חופשי-חודשי או חופשי-יומי? כשהייתי סטודנטית והיה לי רב-קו (הייתי נוסעת מרחובות לב"ש)
אז הייתי תמיד משתמשת בבר- קו בהלוך-חזור, כלומר הייתי משלמת בבוקר ישר על שתי הנסיעות ואז בחזור רק מעבירה את הרב קו. אני יכולה לעשות את זה גם עם בקו 201 ובקו 89? כלומר בבוקר לשלם ישר על שתי נסיעות (פעם אחת אצל הנהג של אגד ופעם נוספת אצל הנהג של דן)? זה נקרא חופשי-יומי?
בכל מקרה אני מאוד אודה לתשובתכם!

sweetums

New member
בכול מקרה תצטרכי להנפיק רב קו,

שלום לכול חברי הפורום,
אני חושבת להנפיק כרטיס רב קו ואשמח אם תוכלו לעזור לי ולהגיד לי
מהו הרב קו שיתאים לו ביותר (הבנתי שיש חופשי-חודשי, חופשי-יומי וכרטיסייה עם 6 נסיעות).
אני נוסעת מהעיר רחובות אל מקום העבודה שבעיר חולון, כל יום אני
נוסעת ארבע פעמיים: בהתחלה בקו 201 של אגד מרחובות לצומת חולון,
ואז מצומת חולון אל מקום העבודה בחולון אני נוסעת בקו 89 של דן. ובחזרה שוב אני נוסעת באותם קווים (קודם ב- 89 ואח"כ ב- 201).
מה לדעתכם כאשר אני הולכת להנפיק רב קו כדי לי לבקש? האם חופשי-חודשי או חופשי-יומי? כשהייתי סטודנטית והיה לי רב-קו (הייתי נוסעת מרחובות לב"ש)
אז הייתי תמיד משתמשת בבר- קו בהלוך-חזור, כלומר הייתי משלמת בבוקר ישר על שתי הנסיעות ואז בחזור רק מעבירה את הרב קו. אני יכולה לעשות את זה גם עם בקו 201 ובקו 89? כלומר בבוקר לשלם ישר על שתי נסיעות (פעם אחת אצל הנהג של אגד ופעם נוספת אצל הנהג של דן)? זה נקרא חופשי-יומי?
בכל מקרה אני מאוד אודה לתשובתכם!
ללא קשר לחוזים שתרכשי בהמשך. ניתן להנפיק רב קן באתר רכבת ישראל, קווים או בעמדות של מפעילי התח"צ השונים.
ברחובות יש\הייתה עמדה בתחנה המרכזית.

לא מוצעת כרטיסייה משותפת לאגד ודן ברחובות.
חופשי חודשי "רחובות - ראשל"צ - תל אביב" תקף גם בחולון, אבל רק בקווים של אגד וקווים (מחירו 310 ש"ח).
אם לאגד או קווים אין קו מקביל ויעיל לקו 89,ההצעה הזו לא רלוונטית.

כנראה שהדרך המשתלמת ביותר ביותר תהיה:
1. נסיעה מרחובות עד ראשון לציון -כרטיסית 5 נסיעות: 38.4 \ חופשי חודשי רחובות-ראשל"צ: 254
2. מראשון לציון עד היעד בחולון - באמצעות כרטיסיה למטרופולין ת"א- 10 נסיעות:55.2 ש"ח
בראשל"צ ניגשים לנהג בשנית ומשתמשים בכרטיסיה הזו. לאח"כ ניתן לעבור בין אוטובסים במטרופלין גוש דן למשך 90 דקות מהתיקוף.

חופשי חודשי לאזור 1 בגוש דן עולה 246 ש"ח בחודש משותף לאגד,מטרופולין,דן וקווים ותקף ב:
ראשון לציון, בת ים, חולון, אזור, תל אביב יפו, משמר השבעה, גנות, חמד, אור יהודה, גבעתיים, רמת גן (כולל תל השומר), גבעת שמואל, קרית אונו, בני ברק, יהוד מונוסון, סביון-גני יהודה, גני תקווה, גת רימון, מעש, פתח תקווה, כפר סירקין, מגשימים.
אם יש לך מס' נסיעות נוספות, ייתכן והוא יהיה עדיף

מיכל402

New member
היי sweetums

ללא קשר לחוזים שתרכשי בהמשך. ניתן להנפיק רב קן באתר רכבת ישראל, קווים או בעמדות של מפעילי התח"צ השונים.
ברחובות יש\הייתה עמדה בתחנה המרכזית.

לא מוצעת כרטיסייה משותפת לאגד ודן ברחובות.
חופשי חודשי "רחובות - ראשל"צ - תל אביב" תקף גם בחולון, אבל רק בקווים של אגד וקווים (מחירו 310 ש"ח).
אם לאגד או קווים אין קו מקביל ויעיל לקו 89,ההצעה הזו לא רלוונטית.

כנראה שהדרך המשתלמת ביותר ביותר תהיה:
1. נסיעה מרחובות עד ראשון לציון -כרטיסית 5 נסיעות: 38.4 \ חופשי חודשי רחובות-ראשל"צ: 254
2. מראשון לציון עד היעד בחולון - באמצעות כרטיסיה למטרופולין ת"א- 10 נסיעות:55.2 ש"ח
בראשל"צ ניגשים לנהג בשנית ומשתמשים בכרטיסיה הזו. לאח"כ ניתן לעבור בין אוטובסים במטרופלין גוש דן למשך 90 דקות מהתיקוף.

חופשי חודשי לאזור 1 בגוש דן עולה 246 ש"ח בחודש משותף לאגד,מטרופולין,דן וקווים ותקף ב:
ראשון לציון, בת ים, חולון, אזור, תל אביב יפו, משמר השבעה, גנות, חמד, אור יהודה, גבעתיים, רמת גן (כולל תל השומר), גבעת שמואל, קרית אונו, בני ברק, יהוד מונוסון, סביון-גני יהודה, גני תקווה, גת רימון, מעש, פתח תקווה, כפר סירקין, מגשימים.
אם יש לך מס' נסיעות נוספות, ייתכן והוא יהיה עדיף
היי sweetums
קודם כל תודה רבה שענית לי ותודה על כל ההסברים המפורטים וההסברים.
רציתי לשאול כמה עולה חופשי-חודשי לקו 201 של אגד? את יודעת אם יש
אפשרות לעשות הלוך וחזור ברב קו? ודרך אגב החופשי-יומי זהו למעשה הלוך וחזור?
(אני חושבת לעשות רב קו רק לקו 201 ועל קו 89 של דן אשלם כרגיל).
בכל מקרה שוב תודה על העזרה :)

sweetums

New member
שחכתי להזכיר את החופשי יומי

היי sweetums
קודם כל תודה רבה שענית לי ותודה על כל ההסברים המפורטים וההסברים.
רציתי לשאול כמה עולה חופשי-חודשי לקו 201 של אגד? את יודעת אם יש
אפשרות לעשות הלוך וחזור ברב קו? ודרך אגב החופשי-יומי זהו למעשה הלוך וחזור?
(אני חושבת לעשות רב קו רק לקו 201 ועל קו 89 של דן אשלם כרגיל).
בכל מקרה שוב תודה על העזרה :)
אם את יוצאת מרחובות החל מ9 בבוקר, תוכלי לקנות חופשי יומי שתקף ברחובות, ראשל"צ ונ.ציונה תמורת 13.4 ש"ח.
חופשי יומי הוא הגרסא היומית של חופשי חודשי- הוא תקף מ9 בבוקר עד גמר השירות ובקווי לילה.

החופשי חודשי תקף לקווים באזוריים\ יישובים מסויימים.
לדג' באמצעות חופשי חודשי רחובות - ראשון לציון - תוכלי לנסוע בכל קו בין ובתוך היישובים האלו ובנ.ציונה ובאר יעקוב.

*אתה

הו"ש קיימים בעיקר בקווי אילת, בקווים אחרים ניתן לרכוש כרטיסיית 2 נסיעות אך לא במקטע שלך.
אין סיבה לקנות כרטיס במחיר מלא- כרטיסיית 10 נסיעות תוכל לשמש אותך גם בכל גוש דן.

לדג':
  1. נסיעה מרחובות עד ראשל"צ: 7.68ש"ח בכרטיסייה
  2. נסיעה מראשל"צ עד צ. חולון ומעבר לקו 89 תוך 90 דק': 5.52 ש"ח בכרטיסייה
סה"כ:13.2 ש"ח לצד

חופשי חודשי:
  • רחובות - ראשון לציון - 254 ש"ח
  • אזור 1 גוש דן - 246 ש"ח

מכאן תוכלי לעשות את החישוב שלך, לפי ימי העבודה, החופשות והגיחות לגוש דן אם יש כאלו.
ייתכן ובחודש מסויים תעדיפי להשתמש בכרטיסיות, בחודש אחר חופשי חודשי יהיה משתלם יותר לך.

מיכל402

New member
תודה רבה sweetums!

אם את יוצאת מרחובות החל מ9 בבוקר, תוכלי לקנות חופשי יומי שתקף ברחובות, ראשל"צ ונ.ציונה תמורת 13.4 ש"ח.
חופשי יומי הוא הגרסא היומית של חופשי חודשי- הוא תקף מ9 בבוקר עד גמר השירות ובקווי לילה.

החופשי חודשי תקף לקווים באזוריים\ יישובים מסויימים.
לדג' באמצעות חופשי חודשי רחובות - ראשון לציון - תוכלי לנסוע בכל קו בין ובתוך היישובים האלו ובנ.ציונה ובאר יעקוב.

*אתה

הו"ש קיימים בעיקר בקווי אילת, בקווים אחרים ניתן לרכוש כרטיסיית 2 נסיעות אך לא במקטע שלך.
אין סיבה לקנות כרטיס במחיר מלא- כרטיסיית 10 נסיעות תוכל לשמש אותך גם בכל גוש דן.

לדג':
  1. נסיעה מרחובות עד ראשל"צ: 7.68ש"ח בכרטיסייה
  2. נסיעה מראשל"צ עד צ. חולון ומעבר לקו 89 תוך 90 דק': 5.52 ש"ח בכרטיסייה
סה"כ:13.2 ש"ח לצד

חופשי חודשי:
  • רחובות - ראשון לציון - 254 ש"ח
  • אזור 1 גוש דן - 246 ש"ח

מכאן תוכלי לעשות את החישוב שלך, לפי ימי העבודה, החופשות והגיחות לגוש דן אם יש כאלו.
ייתכן ובחודש מסויים תעדיפי להשתמש בכרטיסיות, בחודש אחר חופשי חודשי יהיה משתלם יותר לך.
תודה רבה sweetums!
היי sweetums!
תודה רבה על כל הפירוט וההסברים!
סליחה על הבלבול במגדר ושוב תודה רבה על העזרה :)
שיהיה המשך שבוע נפלא וקל!

מצב
הנושא נעול.
למעלה