שאלות בקשר לחולדות ואימוץ

tanitanoosh

New member
שאלות בקשר לחולדות ואימוץ

שלום לכולם! יש לי שתי חולדות, זכר ונקבה בוגרים, ותשעה גורים (הגורים בני שבועיים היום)- כולן חולדות פנדות בשחור לבן. אני מתכוונת להשאיר שני גורים זכרים, אך אני לא יודעת מה לעשות עם השאר. אני לא רוצה למסור אותם לחנות החיות ליד ביתי שמוכרת חולדות כי היא חנות מאד מפוקפקת ותנאי ההחזקה שם מזוועים (ולי אין מספיק מקום בכלוב המאולתר שלי). אם מישהו רוצה לאמץ גורים חמודים ונקבה בוגרת אחת- ממש מתוקה ושלווה, אשמח אם תפנו אלי. עכשיו מספר שאלות: 1. מישהו יודע איפה אני יכולה לקנות ערסלים ודברים כאלו בשביל החולדות שלי? 2. איפה אפשר למצוא חולדות שהן לא פנדות בשחור לבן? יש בארץ בכלל כאלה בחום בהיר, למשל? 3. באיזה גיל הגורים נגמלים מהאם? תודה רבה לכל מי שעוזר!

היי

1. ערסלים אפשר להכין מגרביים וחוליות של מחזיקי מפתחות, לא חייבים לקנות הכל 2. אני מכירה מישהו שמתעסק עם הרביה מבוקרת של חולדו, תפני אליי לפרטי ואני אמסור לך טלפון. אבל שמעתי שככל שהחולדה מתכהה יותר ככה היא פחות מבוייתת. אבל אל תקחי אותי במילה 3. הם אמורים להיגמל בגיל חודש

ועוד משהו קטן

תסרסי את החולדות שלך !!! אתה רוצה המוני גורים שאין מה לעשות איתם. לא הרבה אנשים רוצים לאמץ חולדות.

tanitanoosh

New member
תודה!

כל וטרינר מצוי מבין בסירוס חולדות או שמא אני צריכה לחפש במיוחד? וסליחה על ריבוי השאלות.

תחפשי

לכלבה שלי היה וטרינר מעולה אבל לא היה לו שמץ בחולדות את צריכה למצוא מישהו שמתמחה בחיות אקזוטיות, אני מצאתי אחד נחמד בר"ג. ד"רק ליליאן. אבל מצד שני אני לקחתי רק חולדות נקבות אז אין לי צורך לסרס אף אחת. חשוב שתרחיקי את הנקבה והגורים מהזכר הבוגר שהיא לא תיכנס שוב להיריון

CHENKROVY

New member
לא כל אחד מבין

יש מאמר שלי פה בפורום על איך למצוא וט' טוב, אבל לכל מיקרה יש את ד"ר גנץ שהוא מעולה. מאיזה איזור את? נוכל להמליץ.

למעלה