שאלות, בקשות, טענות

איך אפשר לזכות בבושם של כמעט מלאכים? ../images/Emo189.gif

הבנתי שיש תחרות איפה היא מתקיימת??

שאלה...

אני הולכת לפגוש אותם ביום שישי אז יש מצב אני כותבת מכתב ומישהי מתרגמת אותו לספרדית??בבקשה זה דחוף...

אורין23

New member
אני מנסה לזכות בבושם - אשמח אם תכנסו ללינק

http://keef.starsplatform.co.il/vote/LEWPWURJT6

רזרזית

New member
מלאכית1001...

זכית במבצע הזה , שהיה צריך לשלוח אסאמאס ואולי זוכים במפגש איתם??

כן כי הכל פרוטקציות

זה מה שאמרתי הם הביאו במקום הילדים ששלחו ילדים עם פרוטקציות ורק אני ועוד 2 בערך באנו דרך החידון.. שאלנו דרך איפה כל אחד בא והייתי פשוט בשוק,וגם אצלי זה לא בדיוק שזכיתי זה יותר מורכב בגלל זה עצה ממני אל תשלחי יותר כי זה הכל ידוע מראש וזה רק לכסף! אה..ועוד הוכחה..המבצע כאילו המשיך גם ביום רביעי האחרון והקבוצה ש"זכתה" כבר נסגרה לפני שבוע!!הם רק רוצים להרוויח מההודעות כי הם יודעים שמלא ילדים ישלחו...

אני יודעת ותאמיני לי שהתעצבנתי על זה!!!

וככה זה היה בהכל גם אם בנחמין רוחאס,האוטובוס שהיה איתם,בשדה תעופה..בהכל פשוט!!! וגם הקטע הוא שחלק מהילדים בכלל לא התלהבו מהם והם באו סתם כי דוד/אבא/אבא סידרו להם... וזה אותם ילדים שבאים להכל..זה ממש מעצבן!!ולא חשבתי שגם ראש1 ככה!

דוס1916

New member
אם יש מישהי בפורום שאפשר

לסמוך עליה בתרגום-זאת רק תותי
היא יודעת ספרדית ממש טוב,ולא סתם היא מתרגמת לנו תמיד את כל הכתבות מטודו דה כריס.

TuTiiRay

New member
אני עדיין פה :) ../images/Emo151.gif

אני הולכת מחר בערב.. וקצת הגזמתן
. ומיתר, שלחי לי למייל מה שאת רוצה לכתוב אני אתרגם לך.

אני יכולה לעזור!

אני יכולה לעזור המשפחה שלי מארגנטינה ואמא שלי רשמה לי מכתב ללאלי בשמי!אני אמרתי לה והיא רשמה כאילו אני יודעת לדבר והכל אבל לא לקרוא ולכתוב מחובר!רוצה שאמא שלי תכתוב לך מחובר!וגם תביאי לי את הפרטים שלך ואז היא תכתוב ולאלי תיצור איתך קשר גם אני רשמתי אבל לא נראה לי שזה הגיע במופע!=[

imekmmkh

New member
תבקשי ממישהי בפורום של

אנחלס אי אל.. יש שם נושא של תרגומים.. =]

למעלה