שאלות בקשות וסחיטות של בגדים

twisted nerve1

New member
אבל.. אבל.. זה ראיין מרפי...

זה לא סובל מראיין מרפי-איזם? הוא באמת מסוגל לעשות דרמה נורמלית???

מפתיע, אבל כן

כמובן שהוא רק עשה את העיבוד, הוא לא כתב את זה. זה מחזה כמעט אוטוביוגרפי שנכתב בשנות ה80.
&nbsp
&nbsp
ועדיין יש את הקטע שבו כל חולי האיידס מחליטים לעשות מופע כדי לאסוף כסף למחקר לאיידס ואז רבים לגבי השיר אבל בסוף בוחרים בשיר פופ לוהט ולמרות שהם לא התאמנו הם כולם שרים אותו בהרמוניה ואפילו הבחורה הלבנה המעוצבנת שכל הזמן הייתה נגדם תורמת להם כסף...
סתם

twisted nerve1

New member
כי.......

זה ישמע שטחי ומגעיל לגמרי... אבל הנה הסיבה.....
&nbsp
&nbsp
&nbsp
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.אל תשפטו אותי
&nbsp
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
כי אמנם זה על הומואים, אבל מתיאור העלילה זה נשמע יותר הומואים שמוחים על הזכויות שלהם לקבל טיפול נגד איידס ופחות גברים שווים מתמזמזים

כאילו ברור שסרט טוב יכול לעסוק גם בקטע דרמטי ולהיות טוב וזה לא שאני חייבת שזה יהיה סקסי ונוטף סקס.... אבל..... תוסיפו את זה שידעתי שראיין מרפי יצר (למרות שניק אמר שהמעורבות שלו לא הייתה כזאת גדולה). וזה גרם לי לא לרצות לראות את זה!!!!
&nbsp
אבל אני באמת נשמעת כמו חרא של בן אדם עם ה- "אוי אוי אוי" שלי "לא בא לי לראות דרמה על פאקינד אנשים שסבלים מאיידס כי זה לא כייף". ואני מבינה שאני אלך לגיהנום בקרוב

&nbsp
בשביל להעניש את עצמי אני אראה את הסרט (וזה לא קשור לעובדה שאתם ממליצים עליו ופתאום בא לי לראות אותו!!!
)

didalf

Well-known member

כדי להרגיע אותך - יש גברים שווים מתמזמזים . (אם את מגדירה את מארק רופלו שווה
. אבל מאט בומר שווה שניים
).
יש גם סצנת סקס.
אבל כן, יש גם הרבה דרמה, ויכוחים ומחאות.
וגם קטעים מרגשים.
ושלדון בתפקיד שהוא לא שלדון.
&nbsp
ומאט בומר אמרתי?
&nbsp
קיצר לכי לראות כבר

twisted nerve1

New member
היית צריכה רק להגיד מאט בומר.

לא צריך להוסיף יותר

וידעתי גם שג'ים פרנסוס שם, באמת מעניין לראות אותו בתפקיד אחר שהוא לא שלדון קיצר שיכנעת. אני הולכת לראות!!!

didalf

Well-known member
לא ידעת?

לרגע חששתי שתגידי שמאט בומר לא עושה לך את זה כי יש לך דעות מוזרות לפעמים, ואז היינו בבעיה!

twisted nerve1

New member
מה? איך הוא יכול לא לעשות את זה למישהו?!

האמת שפשוט לא ידעתי מי זה. לא זוכרת שראיתי אותו במשהו. השם ידוע לי עכשיו רק כי במקרה הוא היה בפרק האחרון של AHS, ובדיון פה בפורום ציינו את השם שלו. רק ככה אני בעצם יודעת מי זה. (לפני שבוע לא הייתי יודעת)

didalf

Well-known member

האמת שזה באמת מוזר כמה שהוא מוכר יחסית לזה שהסדרה שהוא מככב בה, "צווארון לבן", לא מאד מעניינת.
אבל הוא גם היה באיזה פרק בגלי בתור אח של בליין, ובסרט מג'יק מייק אם ראית.
&nbsp
אז אם לא הכרת אותו תשמחי לגלות שהוא גם גיי ויש לו 3 ילדים עם בעלו

Don Nirtin

New member
לא חושב שבעלו ישמח לראות מה הוא עשה בAHS

רמז: זה קשור לתחתונים.

didalf

Well-known member

גם בלב הרגיל הוא כנראה לא ישמח. אבל ככה זה הוליווד. התחתנת עם שחקן, תתמודד

&nbsp
אולסו, יש וידאו לAHS? (אלא אם זה מכיל דברים מגעילים ו/או את הליצן הקריפי מהפרסומות).

Don Nirtin

New member
הממ...... נסתפק בGIF

שתיכף אשלח אלייך. והוא עוד בלי החלק המגעיל.

kordilia snake

New member
מאט בומר הוא אחד ההפסדים

|נדחפת|
&nbsp
הכי גדולים למין הנשי, הוא פשוט אלוהי
.

didalf

Well-known member
אכן

זאת הבעיה היחידה שלי עם זה שהוא הומו, זה פוגם בסיכויים שלי להתחתן איתו יום אחד

kordilia snake

New member
זו הבעיה היחידה איתו באופן כללי

שאי אפשר להתחתן אתו כי הוא הומו.

כן, אני בטוח שהסיכויים שלי להתחתן איתו הם ממש ענקיים

גם אם הוא לא היה נשוי.
הסיכוי שלי איתו הוא כמו שלך עם... וואו, קשה לחשוב על מישהו ממש שווה שהוא סטרייט

twisted nerve1

New member
לגמרי. תמיד מצחיקות אותי

ההערות האלה על מישהו מפורסם שמגלים שהוא גיי ואומרים- "איזו אבידה למין הנשי". כאילו באמת מישהי מאיתנו מכירה אותו אישית ובכלל יש לה סיכוי. זה תמיד מצחיק אותי. אני אף פעם לא הבנתי את ההערות האלה.
&nbsp
היית רציני לגבי זה שקשה לך לחשוב על מישהו סטרייט שווה?

באותו רגע באמת לא חשבתי

כלומר בזמן כתיבת המשפט.
אבל אז חשבתי שזה פשוט יהיה מצחיק יותר לכתוב שאני לא חושב על מישהו סטרייט שווה.
חוץ מזה שהגברים הראשונים שבאו לי לראש אחר כך היו לאונרדו דיקפריו ובראד פיט, ששניהם אולי כבר נחשבים מבוגרים מידי.
ואז עלה לי קולטון היינס, אבל הרבה טוענים שהוא לא סטרייט.
בכל מקרה... כמובן שיש המון המון סטרייטים שווים. וכמו שעצוב לנשים שהן לא יכולות להשיג הומואים שווים, זה עצוב להומואים שהם לא יכולים להשיג סטרייטים שווים.

*בעניין זה יש את השחקן ברנדון ראות' ששיחק לפני עשור בסרט סופרמן. אני זוכר בפירוש שבזמנו הייתה שמועה שהוא הומו. ואני הנחתי שזה נכון.
כיום הוא נשוי לאשה ועם ילד.
אז אפילו שזה קלישאה אני אגיד שזה אבידה למין הגברי (מהנטייה הנכונה
)

twisted nerve1

New member
אין לי מושג מי זה בתמונה ששמת

אבל ברצינות קשה לך לחשוב על סטרייטים שווים? כאילו אני יכולה לשלוף לך 10 בשניה שאפילו אם אני אישית לא נמשכת אליהם ברור שהם הורסים. אתה בעצמך שם פה כל איזה שבוע תמונה של איזה חתיכון מאיזה סדרה (החץ, זאב צעיר, סופרנצ'רל ועוד. חסר?).

מי שעולה לי ישר לראש כי הוא פשוט הקראש הנצחי שלי הוא הית' לדג'ר. הוא פשוט יפה בקטע לא חוקי. אין, אני מחפשת תמונות שלו בגוגל ואין תמונה אחת לא טובה שלו. לא משנה מה מצב השיער שלו, לא משנה עם זקן, בלי זקן- הוא תמיד מהמם!!! יש לי חולשה לבן אדם הזה.

אבל לא בעיה למצוא חוץ ממנו (אמנם לאונרדו לא הטעם שלי, ויש גם שמועה שהוא הומו אגב, ובראד פיט היה חתיך פעם, אבל היום הוא זקן). אבל באמת שלא חסר- ראיין גוסלינג, ג'ייק ג'ילנהול, ג'ארד לטו (וכמה ישראלים הורסים- נועם טור, עופר שכטר- הם שתי החולשות הישראליות שלי). וזה באמת ככה בלי לחשוב על זה יותר מדי. בטח יש מליון ששחכתי. זה פשוט מצחיק אותי שהיה לך כ"כ קשה למצוא סטרייטים שווים, פשוט כי יש המון.
זה ששמת סביר, אבל יש הרבה יותר שווים ממנו לדעתי.

למעלה