שאלות,בקשות,הסברים,דעות

sivan1207

New member
תשימי לב כמה אנשים לא משרשרים

אי אפשר ככה אני חייבת להעיר לכולם אחרת אף אחד לא יבין.. ואין קשר שאת חדדשה אני לא אומרת את זה בקטע של לפגוע כי אני חושבת שהפורום נראה זוועה ובאסה באמת חבל כי אין פה שום כיף להיות בפורום שכזה

ה ב ו ב ה

New member
אי אפשר להצביע מפה

לא היה ניתן בכלל להצביע פה, וגם דרך הסלולארי, משום מה... שלחתי SMS אבל לא קיבלתי הודעת קבלה, שההודעה שלי נקלטה במערכת כמו שבוע שעבר.. ממש מוזר היום, לא?

joly321

New member
../images/Emo160.gifמי שאודח בתוכנית ../images/Emo160.gif

מי שאודח בתכנית היתה שירז טל ובוריס אני חושבת שהם היו זוג קצת מוזר היא ממש גבוהה הוהוא כזה נמוך לידה אז זה לא זוג טוב והרומבה שלהם לא הייתה משהו

רוזה 13

New member
בקי ודנה הכי חמודים!!!

לגעתי בקי ודני ממש חמודים...
דני ממש חתיך...
אני מאחלת להם

רוזה 13

New member
אופס...../images/Emo70.gif

אני בלי כוונה רשמתי בבקשה ולא בהצלחה.
!
!
אז
דני ובקי חולה עלייכם
!|

sivan1207

New member
יפה סבבה הוא חמוד ואליענה יותר אבל

לשרשר כמה פעמים אפשר לבקש איזה באסה איתכם אנשיו

KiShKooSh

New member
עזרה בבקשה../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

טוב שלום קודם כל, שמי ביקי ורק רציתי לדעת עם מישהו צילם את הזוגות מתמודדים, במיוחד את השמלות של הבנות(ובמיוחד במיוחד של אליענה
) אן כן, אז בבקשה שימו

sivan1207

New member
היי כל הכבוד שירשרת

ברוכה הבאה.. ואני בטוחה שאם מישהו צילם הוא יעלה את זה.. אז תעקבי אחרי הפורום ותראי..

KiShKooSh

New member
אני משרשרת מומחית../images/Emo11.gif

חח האמת גם לי זה צורם שפותחים הודעות חדשות בפורומים שאני נמצאת אז לא אעשה שיצרום לכם

o r t a l b i

New member
תלבושות

אתם יכולים בבקשה לפרסם את שם מעצב/ת התלבושות וגם כמה תמונות של השמלות שהנשים לובשות???

מעצבת התלבושות - אפרת קליג

בימים הקרובים נפרסם את תמונות הרקדניות בתלבושות המרהיבות שעיצבה עבורן המעצבת אפרית קליג... ובכלל, אנו מבטיחים להוסיף לאתר את כל הפרטים החסרים. קצת סבלנות...

למעלה