שאלות בענייני תוכנות פרוצות

AYELET1

New member
שאלות בענייני תוכנות פרוצות

לא תענינה. למי שהתעניין (ושאלתו נמחקה)- נא לקרא את תקנון הפורום

הייתי בכל מבקש להגיד דבר בנושא

בדיוק כתבתי תגובה והופ... אי אפשר לפרסם... איילת הקדימה אותי בננו-שנייה... בכל זאת רציתי להגיד לכותב/ת השאלה שכדאי לרכוש עברית מכמה טעמים: 1. העברית תתמוך במכשיר הספציפי (יש גירסאות שונות לפעמים לכל מכשיר) 2. עברית לא חוקית לרוב מפילה הרבה את מערכת ההפעלה, חוקית לא פוגעת ביציבותה. 3. המחיר לפעמים מצחיק כשיש מבצעים. לגבי השאלה כאן והתקווה שזה לא פוגע בתקנון האתיקה - זו כבר התממות לשמה. מקווה שההודעה תשרת אחרים המתלבטים אם בכלל להוסיף עברית למכשיר שנרכש בחו"ל, זו לא הוצאה גדולה כלל יחסית לתמורה ואם אתם מסנכרנים מכשיר עם OUTLOOK אז זה לדעתי די חובה.

sapere aude

New member
אם כך

מתנצל על פרסום ההודעה הנוגדת את כללי הפורום ומודה על התשובה; שרקן יקר, העילת שלושה נימוקים השני אכן מרתיע והייתי שמח לדון בו ביחס למחשבים רגילים אך דיון זה עלול לפרוץ שוב את כללי הפורום ולכן אמנע מכך ואבקש ממך שוב אם זו אינה טרחה את כתובת האתר עם המבצע בו ניתן לרכוש את התמיכה לעברית בנוסף שרקן- חשוב לי לציין שלא מדובר בהתממות לשמה מאחר והאינטנרט מספק מספיק פורומים בהם הבסיס לדיון המשותף הוא דברים שלאו דוקא מעוגנים בחוק ופורומים עם שם דומה בפורטלים אחרים כן נענים לתשובה לכן-כל הכבוד לאמנת הפורום ואני מכבד אותה, הנחתי שיש סיכוי והיא קימת ובמקרה בו הדבר יפריע-יימחק ולא יחזור על עצמו..כך שאין המעשה היה בכוונת התעלמות מאנשי הפורום ואין טעם להפנות האשמה ביקורתית כזו כשבאמת פניתי בניסיון לקבל מידע ומתוך חוסר הכרה של הפורום. בתודה מראש והתנצלות מקרב לב שבוע טוב

AYELET1

New member
-1-9-7-8 -1-1-A-1-1-1-6- -1-A-1-8-C-6 -1-7-8-

-9-1 -1-1-7-1-1-1, -7-E-1-8-1-6 -1-1 -2-1-6 -1-1-6-1-1-1-1-6 -1-E-1-1-1-1-6 -1-A-1-1-1 -A-1-1-1-1 -1-1-E-8-1-6 -1-1-C-E-1-1. -8-1-A-1 -1-1-1-1-2-1-6 -1-1-1-7-1-1-1 -2-1-8-1-1? -2-1 -1-1-1-9-2 -1-C-1-9-1. -E-1-8-1-6 -C-8-1-A-1 -1-1-1-E-6 -E-1-1-1-1 -6-9-1-1-1 -E-1 -6-1-1-1-1-6 -A-1 -7-1-1-7-1 -1-F-1-1-1-1-1-6. -1-1 , -1-1-1 -1-1-1-9 -1-1-1-1-1.

כמעט

בגרסה שבטראו, הגדרות ג'אוהסקריפט לא קשורות להגדרות פרוקסי. זה אומר שלא צריך לעבור בין מצבים כל פעם שאיזה אתר מחליט לא להראות משהו. לכן הבעיה של כתב החרטומים לא קיימת בכלל.

AYELET1

New member
אבל זו בעיה אם בכל זאת אתה מעוניין

בJS . זה מתחיל לעצבן.....

איילת ??? והערה אחרונה לתם

איילת, זה הקודים לתוכנת הפנטגון או העברית של כלנית ז"ל ב HEX ? מר בחור, אתה בעצם אומר: אהלן חברה, באתי מפורום "פאלם סריאלס, קראק וחברים יש באגד" אני מצטער אם אני עובר על החוקים שלכם אבל אני צריך לדעת אם העברית הגנובה עובדת אחלה, אני פשוט עברתי באיזור וראיתי שיש פה פורום וחשבתי שבגלל שהאינטרנט מספק מספיק פורומים שהבסיס המשותף לדיון בהם הוא איך נגנוב ואיזה יופי שאי אפשר לתפוס אותי - שתעזרו לי אנשים טובים ותחלקו עמי את חוויות גרסת העברית הגנובה שיש בחמור או בצפרדע, מצטער אם אני מזגים ואם כן זה לא יחזור על עצמו, אגב הייתי שמח לפתוח דיון על נושא התוכנות הפרוצות ביחס למחשבים הרגילים אבל אם זה יפרוץ את כללי הםורום אז לא, אבל עם כל הכבוד לאמנת הפורום אולי יש סיעוי שתענו לי?, שוב אם הדבר מפריע אז תמחקו ולא יחזור על עצמו. אני שואל את כל זה מתוך מצוקה של חוסר מידע וחוסר הכרה של הפורום. תודה ואל תשכחו שאני שואל הכל מתמימות, בחיי ספר התורה. קראק שמח לכם ולכל בית ישראל.

sapere aude

New member
נו באמת

יחי הציניות והביקרותיות. תתקוף כאוות נפשך אין בכוונתי לומר מעבר להתנצלות שאמרתי ואם עדין קים בך רצון להמשיך ללעוס את הנושא ולנסות לדרוך עלי בגועליות אז שיבושם לך אין לי ספק כי אין בך פגם ואתה כולך הגון ועגון בחוק לא צורב לא קונה צרובים לא עושה עוולות אלה או אחרות לסוג מסוים של אוכלוסיה במודע או לא במודע חלאס התממות גם שלך-קניתי פאלם חדש ושאלתי שאלה לגטימית-לא מאתים אל תענה ואל תעשה טובות רק תרגע כבר עם התגובות האגרסיביות האלה

זאב בעור של כבש

אתה צודק, לא הייתי צריך לענות לך כלל ולהשאיר אותך לטיפולם של המנהלים, עניתי לך לפנים משורת הדין (היחידי) אבל אחר כך המעטה התמים שלך נשל לגמרי. קנית פאלם? תתחדש!, שאלת "שאלה לגיטימית" ? יש לך מושג מעוות לגבי מהו לגיטימי ומה לא והיכן המקום לשאול אותו אם בכלל. דבר אחרון, אף הדיוט כאן לא לוקה בהתממות, אבל אף אחד גם לא אידיוט עד כדי לכתוב את מה שכתבת... אני רגוע לחלוטין, בוקר טוב לך

פפסי73

New member
קצת ציני וצדקני מידי

אני נגד תוכנות גנובות ובוודאי שאין להם מקום בפורום אבל זה חלק מהמציאות ואפילו לצערנו חלק מהמיינסטרים. לא צריך לתקוף יותר מידי

הגם אתה פפסי ?

אני נגד תוכנות גנובות, ואין להם מקום אבל זה מיינסטרים וגם מציאות אז ואללה תגנוב קצת גם בשבילי ותפרסם גם בפורום ותתקוף - אבל לא יותר מדי... יש פה כמות לא מבוטלת של צביעות, תחליט מה אתה כן ומה לא, אי אפשר להיות בשני הצדדים בעת ובעונה אחת...

פפסי73

New member
בוא נשים דברים בפורפורציה

אני לא בעד תוכנות פרוצות (או קבצי מוסיקה ווידאו לא חוקיים - אותו דבר) אני בסה"כ אומר שאחרי שאיילת מחקה בצדק את ההודעה לא היה צורך להמשיך לנבוח על הבחור.

AYELET1

New member
תנו גם לי לאמר משהו, מקווה שבעעברית

הפעם זה לא חסוי
לפורום יש תקנון, וקישור אליו מפורסם בגדול. מעבר לזה תכל´ס: העברית עובדת בצמוד מאד למערכת ההפעלה, ולפיכך תוכנה פרוצה בהחלט עלולה לפגוע בדברים אחרים. דוגמה מאד קונקרטית יש לי בשלוף (ממה שזכור לי כרגע) דווקא מפוקט: עברית פרוצה של אחת החברות פוגעת, וזה בדוק, בתוכנה צד שלישי. בתוכנה מאד פופולרית דרך אגב. ולגבי תוכנות ישראליות, הן במיוחד נמצאות ב"סכנת הכחדה" כשמשתמשים בגרסאות פרוצות......

למעלה