שאלות, בעיות ותמיכה טכנית

shiran2020

New member
תגידו מאיזה גיל אפשר להיות קהל?

מאיזה גיל אפשר להיות קהל בתוכנית?בערך?? תודהה!!

playgirl18

New member
פלייזזזזזז כנסווווווו

מישהו יכול להשיג לי תמונה של רננה?????? מה קרה מותקקק חחח דחוףף תודה מראשש

Matannn

New member
איפה הקטע של אגם רודברג?

חיפשתי אותו בשידורים חוזרים פה ולא היה... הוא היה כל כך מצחיק... יש למישהו מושג איפה אני יכול לראות אותו שוב?

MetalMurF

New member
מחפש קטע וידאו.

אני מחפש את הקטע של הסיפורים עם ביילין.. שהוא כל הזמן רצה לספר משהו שמוכיח שהוא לא וותרן,אבל המארח(נראה לי ערבי) אמר לו "אחרי זה" כל הזמן.. זה מה שאני זוכר מהקטע.. אם מישהו יודע על מה אני מדבר שיכתוב כאן בבקשה.. אה כן, ואני רוצה להמליץ בחום על הקטע "תרבות ראליטי" עם איתן שוורץ, כל פעם שהוא אומר "אה אתה מכיר את זה?" אני נשפך מצחוק..!

betti10

New member
למה אין יותר את שלמה ארצי?

חבל שלא מחקים יותר את שלמה ארצי... #:( זה היה הכי חזק בתכנית.

BOMOD

New member
קיימת אפשרות להתאים את ....

התמונה לפס קול בסירטונים זה מאוד מעיק...

CrazyYoYo

New member
תמונות של רננה

אפשר לראות בגלריה של שלום - כאן. התמונות לא באיכות טובה בגלל שצולמו דרך קטע ווידאו באתר של התוכנית, אבל זה גם משהו
מקווה שעזרתי :)

CrazyYoYo

New member
../images/Emo26.gif

היכנס לעמוד גלריית הווידאו של האתר - http://www.tapuz.co.il/Tarbut/videoList.asp שם הקטע הוא "רינו - ישראל מודל 2005" תחת הכותרת "תוכנית 5" (צריך לגלול קצת למטה בשביל למצוא אותו, אבל הוא שם). אם לא תמצא תגיב לכאן ואצלם מסך. סופ"ש נעים.

RoieL

New member
../images/Emo45.gif

לצערי הקטע אינו קיים במאגר האתר. אתה מוזמן לפנות לקשת או להפקה הגולשת פה לעיתים. כמו כן קיים פורום משוב בתפוז.

RoieL

New member
../images/Emo128.gif

לא צריך להגזים. אולי הוא נחרש, אבל שלמה ארצי לעולם לא יהיה פאסה.

RoieL

New member
ובקשר לחיקוי..

... החליטו להניח קצת לשלומי ארטיק, שלא "יצא מכל החורים".

CrazyYoYo

New member
לצערי

לא ניתן להשיג את הקטע, משום שהוא לא הועלה למאגר הקטעים באתר של התוכנית. אני לא חושב שיצירת קשר עם ההפקה תעזור, כמו שכתבו מעלי, מכיוון שהם מעלים לאתר רק מספר מצומצם של קטעים והם לא יכולים להכניס את כולם.

CrazyYoYo

New member
אין צורך להציק להם..

חלק מהקטעים יש, חלק אין. צריך להגיד תודה שהם בכלל מעלים חלק מקטעים, בניגוד לתוכניות טלוויזיה אחרות

RoieL

New member
../images/Emo128.gif

כל תוכנית שתפוז מעמדים לרשותה גלריית וידאו ממלאת אותה
אגב, ראיתי את החתימה שלך, And I Like It!

למעלה