שאלות בנושא "הרב קו" - אודה מאוד לעזרתכם:

מצב
הנושא נעול.

שלום,
שאלתי בעבר אבל דברים אז לא היו סגורים לגבי הנסיעות. לאחרונה הסתיים לי הרב קו - סטודנטיאלי לסמסטר א' - מרחבי ירושלים. אני מתחיל לעבוד בפתח תקווה 3-4 פעמים בשבוע בסמסטר ב' כשאני עדיין גר בירושלים. אני מן הסתם ארצה את ה-50% הנחה מחוץ לירושלים וגם חופשי-סטודנט בתוך גוש דן.
הנסיעות הן אלו:
הנסיעה מהר הצופים לעזריאלי - קו של אגד.
מעזריאלי לפתח תקווה אני לוקח קו של דן.

איזה כרטיס סמסטריאלי עליי לקנות? אציין שהכרטיס שהנפקתי בסמסטר א' היה באגד.

תודה רבה!

לטובת העוזרים

שלום,
שאלתי בעבר אבל דברים אז לא היו סגורים לגבי הנסיעות. לאחרונה הסתיים לי הרב קו - סטודנטיאלי לסמסטר א' - מרחבי ירושלים. אני מתחיל לעבוד בפתח תקווה 3-4 פעמים בשבוע בסמסטר ב' כשאני עדיין גר בירושלים. אני מן הסתם ארצה את ה-50% הנחה מחוץ לירושלים וגם חופשי-סטודנט בתוך גוש דן.
הנסיעות הן אלו:

תודה רבה!
לטובת העוזרים
העליתי קובץ עם פירוט על הנסיעות, כמויות, מחירים וכו'. הסמסטריאלי תקף עד ה-31.7. מס' השבועות מתחיל להספר אחרי פסח. עשיתי חישוב האם ישתלם לי בכלל לרכוש סמסטריאלי וזה משתלם - בסכום של 76 ש"ח בגלל ההנחה של הנסיעות מחוץ לעיר שמכריעות את הכף וגם זה כסף. חוץ מזה, יש יותר סיכוי לנסיעות בלתי צפויות בתוך גוש דן ואולי סיכוי לעבוד יותר מ-3 ימים.

אז, איזה רב קו אני רוכש? מרחבי דן דרך דן (סטודן גוש דן מרכזי) או מרחבי דן דרך אגד?

מישהו?

שלום,
הנסיעות הן אלו:

תודה רבה!
מישהו?
אשמח לתגובה.. תודה רבה

תקנה באגד בלבד כרטיס חופשי-סמסטריאלי מרכזי של גוש דן

מישהו?
אשמח לתגובה.. תודה רבה
התשלום מתבצע דרך אתר אגד באינטרנט.
תבדוק שם את הפרטים של תהליך רכישת החופשי-סמסטריאלי.
רכישת חוזה זה תקנה לך פרופיל סטודנט מורחב שיקנה לך הנחה של 50% בכל נסיעה, כולל הנסיעות לירושלים.
בגוש דן הכרטיס יהיה תקף באגד, דן, קווים ומטרופולין. אבל אתה חייב לרכוש אותו באגד כי הרב-קו שלך הונפק באגד.

תודה רבה. שאלה

התשלום מתבצע דרך אתר אגד באינטרנט.
תבדוק שם את הפרטים של תהליך רכישת החופשי-סמסטריאלי.
רכישת חוזה זה תקנה לך פרופיל סטודנט מורחב שיקנה לך הנחה של 50% בכל נסיעה, כולל הנסיעות לירושלים.
בגוש דן הכרטיס יהיה תקף באגד, דן, קווים ומטרופולין. אבל אתה חייב לרכוש אותו באגד כי הרב-קו שלך הונפק באגד.
תודה רבה. שאלה
אמרת "50% בכל נסיעה כולל הנסיעות לירושלים.." עד כמה שידוע לי הנסיעות בגוש דן כבר "טעונות" ואין לי צורך לשלם שוב, לא?
&nbsp
ועוד שאלה, תסתכל כאן : http://www.egged.co.il/מאמר-811-חופשי-תקופתי-לסטודנט.aspx
&nbsp
התכוונת ל-מרחב גוש דן אזור 1?
&nbsp
אגב, מה הדין של הנסיעות בירושלים עצמה (אם יצא לי מדי פעם) באוטובוסים של אגד? זה גם תופס?
&nbsp

לאחר שתטעין חופשי-סמסטריאלי לגוש דן, החוזה הזה ישמש לנסיעות

תודה רבה. שאלה
אמרת "50% בכל נסיעה כולל הנסיעות לירושלים.." עד כמה שידוע לי הנסיעות בגוש דן כבר "טעונות" ואין לי צורך לשלם שוב, לא?
&nbsp
ועוד שאלה, תסתכל כאן : http://www.egged.co.il/מאמר-811-חופשי-תקופתי-לסטודנט.aspx
&nbsp
התכוונת ל-מרחב גוש דן אזור 1?
&nbsp
אגב, מה הדין של הנסיעות בירושלים עצמה (אם יצא לי מדי פעם) באוטובוסים של אגד? זה גם תופס?
&nbsp
בגוש-דן. ה-50% הנחה יהיו בכל שאר הנסיעות, כולל נסיעות בין תל אביב לירושלים.
כן, התכוונתי לכרטיס התקף באזור 1 בלבד.
כרטיס גוש דן מרחבי תקף בשלושת האזורים. השאלה האם יהיו לך גם נסיעות לאזור השרון הדרומי או לאזור ראש העין. אם לא, אין לך צורך בכרטיס המרחבי.
בנסיעות עירוניות בירושלים תהיה לך הנחה של 50%, כולל על נסיעות עם כרטיסים בודדים.
אם אתה צופה שיהיו לך יותר נסיעות עירוניות בירושלים מאשר בגוש דן, אז כדאי לך לקנות חופשי סמסטריאלי של ירושלים ואז תהיה לך הנחה של 50% בנסיעות בגוש-דן.

אחלה, תודה רבה

בגוש-דן. ה-50% הנחה יהיו בכל שאר הנסיעות, כולל נסיעות בין תל אביב לירושלים.
כן, התכוונתי לכרטיס התקף באזור 1 בלבד.
כרטיס גוש דן מרחבי תקף בשלושת האזורים. השאלה האם יהיו לך גם נסיעות לאזור השרון הדרומי או לאזור ראש העין. אם לא, אין לך צורך בכרטיס המרחבי.
בנסיעות עירוניות בירושלים תהיה לך הנחה של 50%, כולל על נסיעות עם כרטיסים בודדים.
אם אתה צופה שיהיו לך יותר נסיעות עירוניות בירושלים מאשר בגוש דן, אז כדאי לך לקנות חופשי סמסטריאלי של ירושלים ואז תהיה לך הנחה של 50% בנסיעות בגוש-דן.
אחלה, תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה