שאלות בנוגע לשכר, פעוטונים ומה שבניהם בונקובר.

saibuster

New member
שאלות בנוגע לשכר, פעוטונים ומה שבניהם בונקובר.

היי,
אז אחרי שנים שאני מפנט על ונקובר, הגעתי למצב שאני במשא ומתן בנוגע לתנאים ומעבר. לפני השאלות אני רוצה להבהיר שברור לי בצורה חד משמית שאם אכן המעבר יתרחש, תהיה ירידה משמעותית ברמת החיים שלי כרגע. אני מקבל את זה ומבין את זה.

עכשיו לשאלות.
1) אני מבין שהחינוך בקנדה הוא חינם ויש אחלה בתי ספר וגנים ציבוריים.(תקנו אותי אם אני טועה בבקשה)
לכן מדוע משלמים לפעוטונים 1200 דולר בחודש? האם החינוך החינם מתחיל מגיל 3? בכל מקרה אשמח לשמוע על ההוצאות האמיתיות של לגדל ילדים בסביבה טובה ואיכותית (לא מעניין אותי ישראלי או יהודי).

2) מקום העבודה המדובר נמצא בדאונטאון ונקובר, אין לי בעיה לקומיוטינג של עד שעה, תחבורה ציבורית או רכב. ולשאלה, היכן מומלץ לי להתחיל לחפש מגורים בהינתן שאני צריך גינה קטנה ומוגנת עבור שני כלבים ומה המחיר שעלי לצפות? (אזור עם חינוך טוב)

3) ועכשיו לשאלה הטריקית :) נניח שיקח לאישתי חצי שנה למצוא עבודה ואני אצטרך לתמוך בכולם עד אותו הזמן, מה היא המשכורת שתוכל להחזיק משפחה קטנה בתנאים סבירים לתקופה הזו ובאזור שציינתי בשאלה השניה? אני יודע שזו שאלה קצת קשה כי לכל אחד סטנדרטים שונים אז אציין שוב: אני יודע שהתקופה הראשונה תהיה קשה אך אין בכוונתי להתכלב ולחזור לתנאים של אחרי צבא, אני ממש לא בשלב הזה בחיים.

תודה מראש לכל מי שיכול לעזור!

TrigATUSA

New member
תשובה חלקית ולא כל כך מוסמכת

חיפוש העבודה שלך צריך להיות לאיזורים שמסביב לקווי הרכבת לדאון טאון
יש בעיקרון קו דרומה שנוסע ל RICHMOND אבל שם לדעתי יהיה קשה למצוא בית עם גינה, אולי בקצה הדרומי של וונקובר (בסביבה של MARINE DRIVE STATION)
קו מזרחה שמתפצל לשניים ולדעתי גם ב BURNABY וגם ב NEW WESTMINSTER
תוכל למצוא בית כזה במחיר סביר לשכירות
&nbsp
ויש גם רכבת אמיתית WEST COAST EXPRESS שמאפשרת לך לעבור לפרברים היותר מרוחקים
&nbsp
אתה גם יכול לשאול בפייסבוק בפורום של
Israelis in Vancouver

תחבורה

מידע על הרכבת הקלה Skytrain אפשר למצוא פה:
https://www.translink.ca/en/Schedules-and-Maps/Transit-System-Maps.aspx
חוץ מוונקובר והפרברים שלה אפשר לגור גם בצפון וונקובר (עיר אחרת) ולהגיע לדאון טאון במעבורת. הדאון טאון עצמו מאוד קטן - כ 3 קמ"ר ורוב המשרדים נמצאים בחלק הצפוני. אם אתה לא סגור על מגורים בבית, אז המגורים בדאון טאון הם ברמה גבוהה והסביבה מאוד בטוחה, גם בלילה. יש בנינים שאוסרים על בעלי חיים ויש שמתירים מספר מסוים של בעלי חיים

saibuster

New member
North Vancouver נראת כמו אחלה אופציה

מהמעבר המהיר על קריגליסט, לא בטוח שנוכל להרשות לעצמנו מגורים בדאונטאון. תקן אותי אם אני טועה אבל בית קטן עם גינה קטנה זה לא פחות מ4.5k?
&nbsp
כמו כן, צפון ונקובר נראת לי אחלה גם בווייב הקרוב לטבע שזה משהו שמאד חשוב לנו. יש לך מושג מה הזמן שלוקח להגיע משם לדאונטאון ברכב או רכבת?

north vancouver

המעבר היבשתי היחיד הוא דרך גשר ליונסגייט או כביש מספר 1. לליונס גייט מעט נתיבים, והרבה עומסי תנועה. אפשרות אחרת היא במעבורת ה SEABUS (נמצא באתר שהוספתי קודם). מחירים אתה יכול לבדוק באתר https://www.realtor.ca
&nbsp
לגבי זמנים, תבדוק ב google maps או moovit
maps.google.com
https://www.moovitapp.com (יש גם ferry)

TrigATUSA

New member
הגשרים לצפון פקוקים חלק ניכר מהיום

וגם בסופי שבוע
למרות שיש שם איכות חיים נחמדה וקרבה לטבע מבחינת תחבורה זה יכול להיות די סיוט
בכל מקרה אלו לא איזורים זולים
&nbsp
אלא אם כן אתה גר ממש קרוב למעבורת שלוקחת אותך למרכז ה DOWNTOWN או עובד בשעות בהן אין עומס
&nbsp
אתה תראה בעצמך שקרבה לטבע תהיה לך גם ממקומות אחרים, עם התניידות הרבה יותר קלה

saibuster

New member
לפי גוגל תחבורה ציבורית ב8 בבוקר זה בסביבות ה45 דקות

על מרחק קטן מאד... (בחרתי רחובות רנדומליים בדאונטאון ובnorth van)
בכל מקרה, לאחר סגירת חוזה אני אגיע לשם להבין מי נגד מי, הרי אין באמת תחליף לעבודת רגליים. מה שכן הקטע הזה שהעיר פשוט גובלת ביער עצום זה משהו בלתי נתפס, סוג של גן עדן לאנשי הoutdoors.
&nbsp
בכל מקרה תודה רבה על התגובות, עזרתם לי המון!

למעלה