שאלות אסוס

ענבל מ

New member
שאלות אסוס

1. למה כל הפארקה מגיעות עם צוארונים דמויי פרווה? זה משהו שלגמרי נמצא ברשימה השחורה שלי ואני לא מוצאת אחת נורמלית שהיא בלי! עד כאן מרמור.

2. לפני כמה ימים הזמנתי כובע ב- 12 פאונד וכפפות ב- 8 פאונד. ההזמנה יצאה אתמול וכמובן שכתבו לי מייל שהכובע לא במלאי ומזכים אותי... האם יחייבו אותי על משלוח, כי זה מתחת לסכום המינימום? אם כן, האם הגיוני לכתוב להם ולבקש שיזכו אותי על דמי משלוח?

3. הכובע חזר למלאי (כמובן low in stock). כדאי לי להזמין אותו? זה עדיין מתחת למינימום ואני לא רוצה לחפש בכח שטויות אחרות להזמין... וכן, 3 פאונד זה לא הרבה כסף, אבל זה די מה שיהפוך את הכובע המסכן הזה ל"לא משתלם בעליל" (ואני בכלל עדיין מתלבטת אם הוא מתאים לי. קיים סיכוי טוב מאד שאחזיר אותו כלעומת שבא לאחר שאמדוד אותו)

sheffys1

New member
תשובות

1. לא כולם מגיעים עם הפרווה (שגם אני, אגב, שונאת). מצאתי שם לפחות אחד שכתוב בתיאור שלו שהפרווה מתנתקת. אז שווה בדיקה נוספת.
2. אני הייתי כותבת להם. אחד השיקולים אם להזמין או לא זה עלות המשלוח.
3. אם הוא לא משתלם בעליל, אז מן הסתם התשובה היא שלא כדאי להזמין...

ענבל מ

New member
עונה

1. טוב לדעת! בינתיים אני דוחה את הבדיקה הנוספת מחמת חסכנות.

2. אני אכתוב (מחר). האמת היא שעוד לא ראיתי איך חייבו וזיכו, סתם חשבתי על זה פתאום.

3. צודקת. אני פשוט שונאת את הכובע הנוכחי שלי (הוא מגרד), וכובעים פחות מגרדים, מפליס, בדרך כלל נראים ממש רע.

איתך בסלידתך מהפרווה

גם במעילי ילדים זו בעיה רצינית. בעונה שעברה התפשרתי בלית ברירה, ואז בסוף העונה תפסתי מעיל מהמם בלי פרווה בקסטרו קידס ומיד קניתי להשנה

ענבל מ

New member
דווקא בקסטרו אני לא צריכה מידות של ילדים

מצד שני, הג'וק לקנות פארקה נכנס לי לא מזמן, עוד לא החלטתי אם זו גחמה אמיתית או עוד פריט שאני יכולה להסתדר בלעדיו (כמו שהסתדרתי עד היום... מלבד בצבא כמובן)

sheffys1

New member
אני חושבת שאביגיל התכוונה שהיא קנתה לילד/ה...

אביגיל אמנם חטובה ורזה, אבל היא ממש לא במידת ילדים (ותסלח לי שעניתי במקומה...)

סתם סקרנות, ומה לגבי מכנסיים? יש לי חברה שקונה לעצמה

מכנסיים במחלקת ילדים בקסטרו באופן קבוע. מכנסיים ממח' ילדים יהיו קצרים מדי בשבילך?

אני מניחה שכן, אני לא נמוכה במיוחד

והאמת שמעולם לא עלה בדעתי לקנות לעצמי במחלקת הילדים... אני מסופקת לגמרי מלקנות שם לילדים

ענבל מ

New member
דווקא הבנתי את זה

אבל התגובה שלי יצאה כל כך לא ברורה, שאני כבר לא זוכרת למה התכוונתי. :)
&nbsp
(אני אגב פטיט, ויש תקופות שכל המידות הכי קטנות בבגדי נשים ענקיות עליי ואני שוקלת לעבור למחלקות ילדים...)

למיטב ידיעתי...

1. בהרבה מאוד מעילים הצווארון/כובע מתנתק באמצעות כפתורים או ריצ'רץ'. בחלקם אפילו לא כתוב את הפרט הזה, אבל במבט קרוב בתמונה אפשר לרוב לראות.
2. למיטב הבנתי, אם ההזמנה יורדת מתחת לסכום המינימלי למשלוח חינם בעקבות ביטול שלהם, לא מחייבים אותך על המשלוח. אין להם ממש איך לחייב אותך - הרי כבר שילמת על שני פריטים, והם מחזירים לך את מלוא הכסף על הפריט שלא תקבלי... הם לא יכולים לחייב אותך על משלוח מיוזמתם בדיעבד, לאחר שכבר שילמת. אני לא רואה סיבה לפנות אליהם לגביי זה אלא אם כן את רואה שאכן חייבו אותך על משלוח (כאמור, לא נשמע לי הגיוני שזה יקרה).
3. באופן אישי, לדעתי לא כדאי להזמין מהם שום דבר שהוא low in stock כי הם מוכיחים שוב ושוב שאין להם מושג כמה סחורה יש להם, ומבטלים הזמנות על ימין ועל שמאל... אבל זו ההתרשמות האישית שלי אחרי כמה אכזבות ברצף.

ענבל מ

New member
תודה

1. אני מתכוונת לבדוק את זה בפעם הבאה שיהיה לי חשק לחפש מעיל... כרגע אני מסופקת עם אחד לא-מספיק-חרוש ועוד אחד חדש שטרם לבשתי.
&nbsp
2. את כנראה צודקת, לא חשבתי על זה. אחכה מעט ואעקוב אחרי החיובים והזיכויים.
&nbsp
3. הניסיון שלי איתם דווקא היה אחלה, כולל כמה low in stock שנשלחו להפתעתי (אני תמיד מצפה לגרוע מכל.) אבל אם זה יחזיר אותי לעוצר, אני בעד. :)

ענבל מ

New member
אז יש לי עוד שאלה (לא אסוס)

זו בעצם גם לא שאלת קניות ברשת, כי אין לי מספיק זמן לחכות למשלוחים...
אז ככה: יש לי כנס בקרוב וקוד הלבוש הוגדר "אלגנטי".
השאלה המרכזית היא: מה לעזאזל לובשים בחורף?

אני לא כל כך רוצה לקנות משהו חדש כי כבר יש לי כמה שמלות מוצלחות, שהן לא הכי אלגנטיות אבל מספיק שיקיות כדי שזה יעבור. האופציה הכי טובה היא כנראה LBD (יש לי אחת מהממת של ליטל אלקלעי שתמיד גורפת מחמאות.)
הבעיה היא שהיא בלי שרוולים ואני אחת שתמיד קר לה.
יש לי בלייזר והוא נראה מגוחך מעל. קרדיגן נראה cozy מדי. ובכלל, כל שאר העליוניות שלי יומיומיות מאד. סתם צעיף? סתם צעיף מחמם?

וגם: חצאית עיפרון מחויטת עם גופיה עם טקסטורה מעניינת ומעל זה בלייזר - זה יעבוד בתור אלגנט, או שאני מבלבלת מחוייט ואלגנט?

(אני בעצם הכי טובה בללבוש סווטשירט וג'ינס...)
תודה לעוזרות!

יש הרבה מקומות שהחימום כזה שאת לא צריכה שרוולים ארוכים

תלוי במדינה, בדקי. אם כן, צעיף או שאל שתוכלי לכסות חלק מהזרוע נראה לי מספיק בהחלט.
קרדיגן לא נראה לי מתאים, אם כי יש כאה שיכולים להתאים-תלוי בצורה.
סווצ'רים וג'ינס-גם אני! אפילו לא סווצ'רים, טישרט נוח:)

למעלה