שאלונת..

• פותח הנושא yaros
  • פורסם בתאריך

עידו 750R

New member
אני בן 19 אבל יוצא עם בנות לפני צבא

כי כשהם מגיעות לצבא, יש חוק כזה הם מתחילות לבלות יותר מדי בשקם וזה גורם להתפתחויות לא רצויות... טוב את זה כבר נשמור לפורום אחר.

על גיל שלי לא עובד, רק סלסלת פירות!

ולא, היא ממש לא אוהבת קונדום אחרי וגם לא סיגריה וגם החול של הים מפריע לה בטוסיק
. . . . . . . . . ולמה אתה חושב שבגיל שלנו זה עובד? אם היה עובד לא היינו כלל וכלל מגיעים לפורום

ואתה סובל אתה?

דווקא אהבת שאני נצמדת לחיקך כשאתה נותן ברקסים. אני לא אהבתי את הפתאומית שנתת אותם אבל ידעתי שזה בונה לך אוהל הגינס ההדוק שלך אז הבלגתי.

עידו 750R

New member
מנצל"ש ריפוד מושב.

אני מחפש רפד זול שיוכל לעשות עבודה טובה, אני רוצה לרפד את הכסא אבל שהריפוד יהיה איכותי, לא כמו הריפודים הדקים שנקרעים מייד. ריפוד בסגנון של הריפוד המקורי! תודה לכולם. אם אפשר באיזור המרכז+מחירים!

moti0823

New member
אני ריפדתי ....

ב 150 ש"ח צבע אחיד. בנתיים מחזיק יופי! חודש בערך.

עידו 750R

New member
כן השאלה אם הריפוד עבה

ונראה חזק כמו הכיסא המקורי. כי סך הכל אין אצלי שום בעיה בכיסא, רק הבעיה הצבע שלו.

yoe66

New member
יש רפד בדרום תל אביב ליד שוקן

ריפודים אם בא לך משהו מקצועי יותר יש באבנוע

פרגיתי

New member
יש את הבחור הקווקזי ההוא.

עם שיני הזהב, בחור מקצועי ריפד לי את המושב בשני צבעים משולבים (אדום ושחור) והקשיח את המושב. עלה משהו כמו 250 ש"ח הוא יושב ברחוב בר יוחאי נדמה לי...

פרגיתי

New member
אני לא זוכר את שמו.

יש לו מלא שיני זהב והוא יושב ליד הסדנה של החבר'ה שצובעים מחדש אופנועי כביש ברח' בר יוחאי בדרום ת"א. אני מאמין שהוא עדיין שם. כשאופנוע שלי היה בטיפול אצל אוריה כרמלי לפני שנה אוריה הפנה אותי אליו לריפוד המושב... וואלה שיחק אותה, יצא פ33ה.

yaros

New member
אני חשבתי..

אני דווקא חשבתי על טיול יום עם החברה הנוכחית - לא בטוח כמה אופנוע שטח הוא "מגנט" בחורות...
..אשרי המאמין...בכל מקרה.. להרכיב סבל על אופנוע שטח שכזה ועוד ישאר מקום להרכיב מישהי..? זה לא נראה כזה גדול (המקום על הכיסא..). ד"א יש רגליות לאדם המורכב?? ואם אין במקור אז אם אפשר להרכיב כאלו?

רוצה טיולים בהרכבה? קנה כל דו"ש

וסע לשלום. כל אחד כזה מגיע עם רגליות אוריגינליות, שילדת זנב חזקה מספיק (שב XR שב!) ומושב שיכול לאכלס עוד ישבן בצורה סבירה עד נסבלת. אופנוע שטח טהור לא מיועד לזה, נקודה. ולא כדאי לאנוס אותו. וכפי שאמרו לך, טיולי שבילים קצרים (הישבן, הישבן...) יכולים להיות יופי של בילוי זוגי רגוע - מן הסתם גם לא תרכבו שניכם עם מיגוני שטח קומפלט נכון? זכור לי היטב טיול בן שלשה ימים עם הזוגיה (לשעבר) לרמת-הגולן. DR650, נעלים גבוהות+מעילי כביש, תיק מאחור ושני ישבנים מעונים.

gizmo350

New member
הוא שנאמר

מי שנוסע עם XT350 לא מתקדם לשום מקום-והכל רגוע רגוע..

למעלה