שאלונת

baby10girl

New member
תשובה...

קודם כל רק אשפר רק עם סימים מבוגרים... (סים וסימית..) אפשר או במיטה/ או בג'קוזי.. - מיטה: אומרים לשני הסימים Relax, ואחר כך Try For Baby.. - ג'קוזי: אומרים לשני הסימים להיכנס... ו- Try For Baby.. (נדמה לי שהם צריכים קודם להיתחבק... אבל אני לא בטוחה..)

קודם צריך שהם יתחבקו בג'קוזי

וחוץ מזה, גם זוג גברים או לחילופין- זוג נשים יכול להיכנס להריון (רק שאצלם הם נכנסים להריון מ-woohoo אקראי כי אין להם try 4 a baby)...בהחלט, המשחק יכול להיות סוטה

When Pigs Fly

New member
אוקיי, איך אישה נכנסת להריון מאישה?

או גבר מגבר?
הם ניסו לעשות משחק ריאלי, לא נראה לי שאפשרי שיקרה דבר כזה.

הם ניסו לעשות את הסימס 2 משחק..

משחק מציאותי.. במציאות אישה לא נכנסת להריון מאישה וגבר לא נכנס להריון מגבר אבל הם יכולים לעשות והו חח

When Pigs Fly

New member
אני יודעת שהם יכולים לעשות והו

אבל רונה אמרה שהם נכנסים להריון..

לא רונה, טלי וזה באמת ככה!!!

זה השם משתמש של רונה אבל אני משתמשת בו כי יש לי בעיות בהרשמה לתפוז. מה שאמרתי הוא נכון, אני לא הייתי אומרת סתם. בשכונה הראשונה- פלסנטויו, יש את האחיות האלה שהן המאהבות של דון ואחת מהן היא חברה של מורטימר. את האחות השניה- לא חברה של מורטימר, הכנסתי לעבוד בתור פרמדיקית והיא הייתה צריכה פמילי פרנדס אז ישבתי בגינה וחיכיתי למישהו שיבוא כדי לדבר איתו. באה פתאום ברנדי- ההיא שיש לה 2 בנים ובעלה מת מתאונת בריכה (שזה מה שכתוב בכניסה לבית שלה). היחסים שלהן עלו המון עד שבטעות הן נדלקו אחת על השניה (הלב הבהיר- קראש). אמרתי לעצמי- יאללה...בוא נלך על זה ותוך כדי צחוק מטורף העלתי אותן למיטה למעלה (אכן, גם סוטה מצידי). עשו מה שעשו וברנדי הלכה הביתה. לא התקשרתי אליה שוב כי אני לא מתקשרת שוב לפריינדס אחרי שאני משיגה אותם (ניצול חחח). אחרי כמה ימים שכבר נמאסו עליי דינה ונינה נכנסתי לבית של ברנדי ופתאום צמחה לה בטן!! ובעלה מת! ואין לה חבר או ארוס או בעל חדש! הייתי בשוק וכמובן שהשושלת הראתה שהוא הבן של נינה או שזה בכלל דינה. הוא נולד (והוא אחד היפים חחח) ועכשיו הוא כבר נשוי לאחת הסימיות שבניתי אני ויש לו בת! אם אני אוכל אני אצלם את השושלת, פשוט יש לי בעיה בסימס (כי הוא לא מקורי הרי)...אולי זו הסיבה שהיא נכנסה להריון...כי המשחק דפוק. טלי (שמבטיחה לנסות להירשם תחת השם שלה לתפוז).

משוגעת14

New member
אהההה../images/Emo6.gif

ברנדי באה ככה ישר בתחילת המשחק היא בהריון, יעני היא הספיקה להיכנס להריון מבעל לפני שהוא מת...

למעלה