שאלונת קטנטונת - משינה

bergkamp10

New member
שאלונת קטנטונת - משינה

שלום לכולם! רציתי לשאול מהם השירים שאותם משינה "העתיקה" כביכול מלהקות שונות. אם אפשר בבקשה לכתוב כאן את רשימת השירים והמבצעים.

exit_from_here

New member
הייתי מנסה

בפורום משינה...אם לא יסקלו אותך למוות

Chandler Rulz

New member
הנה חלק: (וזה רק אנשים טוענים

לא אני... מה שזה נכון יש * ליד..) *ריקוד המכונה / Madness - One Step Beyond *רכבת לילה לקהיר / Madness - Night Boat To Cairo גברת שרה השכנה / Bob Dylan - Hurricann שלומית בונה סוכה / The Pixies - Cecilia Ann דני / Pink Floyd - Wish You Were Here

Chandler Rulz

New member
עוד:

אכזבה / The Cure - Boys Don't Cry תתעורר / Pixies - m/velouria איזה איש / Pixies - Rock music מפלצות התהילה / Pixies - Anna

עוד וגם איזה תיקון

eddie grant- electric avenue זה מה שמוכר לכולנו כרני בפריז ולגבי רכבת לילה לקהיר, אני לא ממש מסכים, תקשיב לשיר של משינה ותקשיב למאדנס, אני לא ממש מצאתי דמיון חוץ משבשניהם יש מן צפירה של רכבת/ספינה בהתחלה, יובל בנאי טען שאחרי שמאיר בנאי (או אהוד בנאי, לא זוכר) כתב את השיר הם החליטו להוסיף את הצפירה כמחווה לשיר של מאדנס.

dont mind me

New member
בטח שזה דומה

ולא רק בגלל הצפירה... המנגינה בכלל דומה, משינה שינו קצת את המנגינה אבל היא ממש דומה.

N a V e

New member
אין שום קשר,הם עשו את הקפיצה

בהופעה אבל ניתן לשלב עוד הרבה שירים באופן הזה. הם עשו את זה כי יובל אוהב את השיר או משהו כזה(אמרו פעם).

Chandler Rulz

New member
גם ב"אין מקום אחר" בהופעת הפרידה

ב-95' הם שילבו את Twilight Zone של 2Unlimited...

למעלה