שאלון

EdEn and NiCkY

New member
שאלון

דיפדפתי בין פורמים מסוימים ומצאתי אותו אז בואו נעשה אותו גם.... שם אני גר\ה ב... צבע אהוב: ספורט אהוב: האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו? זמר אהוב: זמרת אהובה: להקה אהובה: האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום? באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת? האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר? אם ת'ם רוצים שימו תמונה איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים? איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון? מאכל אהוב: לונה פארק או סופרלנד? מימדיון או ימית 2000? ים או בריכה? עט או עיפרון? תכונת אופי הכי בולטת: אוסף כלשהו: בזמן האחרון חרשתי על השיר: הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב: משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו: יש לך אתר? מדינה שהיית רוצה לגור בה: את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()? איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..) אני שונא שיעור טימטומטיקה כי.....

EdEn and NiCkY

New member
אני

שם : עדן אני גר\ה ב...מודיעין צבע אהוב:אדום ספורט אהוב:הממ כדורגל האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו?ראש 1 זמר אהוב:בן שרעבי זמרת אהובה:ג'ניפר לופז ואשנטי להקה אהובה:ווסטלייף והפיגמות האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום?נופ באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת?הממ כוכב נולד ופעם בשנה בפורום מודיעין האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר?כן של ווסטלייף של הפיג'מות ושל בקאהם אם ת'ם רוצים שימו תמונה טוב אבל תתיחסו רק לבן לא לנינט חיחיחי איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים?המממ נגיד הבית טוב בערך.... איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון?המממ לסבתא חחחח מאכל אהוב:מקרונים ושניצל לונה פארק או סופרלנד?לונה פארק מימדיון או ימית 2000?מימדיון ים או בריכה?בריכה עט או עיפרון?שניהם ואם עיפרון אז עדיך 0.7 תכונת אופי הכי בולטת:חח משוגעת אוסף כלשהו:מחזיקי מפתחות בזמן האחרון חרשתי על השיר:של מלנה ואגוסטין "אל תומר כלום" ושירי כוכב נולד הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב:כוכב נולד חחח נראה לי... משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו:מאיפה לי יש לך אתר?נופ מדינה שהיית רוצה לגור בה:ישראל או נגיד כבר לונדון את\ה יודע\ת מה זה קואליציה:הממממ כן רק שכחתי באמתת איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..)לא חגגתי אבל עשיתי משהו קטן עם המשפחה כל משפחה לחוד חחח למה? ככה... אני שונא שיעור טימטומטיקה כי.....מיח אמר שאני לא אוהבת אני אוהבת!!!

אנירוצה...

שם : יפעת אני גר\ה ב...מקום נידח אי שם במרכז צבע אהוב:אדום וכתום שולט! ספורט אהוב:להעביר ערוצים בשלט לא סתם הליכה... האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו?כן מעריב לנוער זמר אהוב:עברי לידר זמרת אהובה:JENNIFER LOPEZZZZZZZZZZZZZZZZZZ להקה אהובה:ווסטלייף איי ואן באסטד דה קולינג ועוד האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום?לא באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת?אורלנדו בלום ודה קולינג האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר?חחח כן!!!!! אם ת'ם רוצים שימו תמונה: של החדר שלי? אין לי כוח לסרוק... איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים?סליגו ולונדון איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון?לבית שלו... מאכל אהוב:שוקולד וגלידה לונה פארק או סופרלנד?ארם לא זוכרת אף אחד מהם ולא ניראה לי שהייתי בסופר לנד... מימדיון או ימית 2000?לא הייתי באף אחד.... ים או בריכה?NADA אבל שיהיה בריכה אני שונאתתתתתתתתת תים עט או עיפרון?עט אבל אם עיפרון יש לי כתב יותר נורמלי תכונת אופי הכי בולטת:ותרנית אוסף כלשהו:תיקים ועיתונים בזמן האחרון חרשתי על השיר:MANDY AND BE WITH U הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב:עברי לידר אבל הכי הרבה יש לי שירים של ווסט משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו:חח המישחק של UPTOWN שולטטטטט יש לך אתר?לא מדינה שהיית רוצה לגור בה:אנגליה את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()?משהו בממשלה לא? איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..)בבית עם המישפוחה אני שונא שיעור טימטומטיקה כי.....שאני לא יתחיל...

אנירוצה...

שם : יפעת אני גר\ה ב...מקום נידח אי שם במרכז צבע אהוב:אדום וכתום שולט! ספורט אהוב:להעביר ערוצים בשלט לא סתם הליכה... האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו?כן מעריב לנוער זמר אהוב:עברי לידר זמרת אהובה:JENNIFER LOPEZZZZZZZZZZZZZZZZZZ להקה אהובה:ווסטלייף איי ואן באסטד דה קולינג ועוד האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום?לא באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת?אורלנדו בלום ודה קולינג האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר?חחח כן!!!!! אם ת'ם רוצים שימו תמונה: של החדר שלי? אין לי כוח לסרוק... איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים?סליגו ולונדון איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון?לבית שלו... מאכל אהוב:שוקולד וגלידה לונה פארק או סופרלנד?ארם לא זוכרת אף אחד מהם ולא ניראה לי שהייתי בסופר לנד... מימדיון או ימית 2000?לא הייתי באף אחד.... ים או בריכה?NADA אבל שיהיה בריכה אני שונאתתתתתתתתת תים עט או עיפרון?עט אבל אם עיפרון יש לי כתב יותר נורמלי תכונת אופי הכי בולטת:ותרנית אוסף כלשהו:תיקים ועיתונים בזמן האחרון חרשתי על השיר:MANDY AND BE WITH U הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב:עברי לידר אבל הכי הרבה יש לי שירים של ווסט משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו:חח המישחק של UPTOWN שולטטטטט יש לך אתר?לא מדינה שהיית רוצה לגור בה:אנגליה את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()?משהו בממשלה לא? איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..)בבית עם המישפוחה אני שונא שיעור טימטומטיקה כי.....שאני לא יתחיל...

little bry

New member
../images/Emo41.gifשלייייייייייי../images/Emo41.gif

שם: שרית
אני גר\ה ב... חולון
צבע אהוב: צהוב/אדום/כתום
ספורט אהוב: סקי מים וטניסססס
האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו? כןןן מעריב לנוער
זמר אהוב: דניאל בנגפילד
זמרת אהובה: מישל ברנץ'
להקה אהובה: ווסטלייףףףףףףף
האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום? נופ
באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת? ווסטלייף, מישל ברנץ' ואורלנדו בלום
האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר? חחחחחחח אחותי לא מרשה לי... :(
אם ת'ם רוצים שימו תמונה: שמתי
איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים? לונדון אירלנד ואיך לא ישראללללללל
איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון? אאאאמממ..... לא ידעת
מאכל אהוב: קובות של אמא וג'אנק פוד
לונה פארק או סופרלנד? סופרלנדדדדדדדדדדדד
מימדיון או ימית 2000? ימית 2000 קרוב לי לבית
ים או בריכה? ים
עט או עיפרון? עט
תכונת אופי הכי בולטת: תשאלו תחברות שלי חיחיחי אולי מעופפת
אוסף כלשהו: אני אוספת חומר על ווסט ואורליששששש
בזמן האחרון חרשתי על השיר: MANDY של ווסט
הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב: אאאאאאמממ.... יש הרבה...
משחק מחשב שאת\ה ממליצ\ה עליו: ICYTOWER , BLIP BLOP
יש לך אתר? נופ
מדינה שהיית רוצה לגור בה: אירלנד/אנגליההה וגם ישראלללללל
את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()? יאפפפפפ
איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..): בדיסקו קיד חחחחחח
אני שונא שיעור טימטומטיקה כי.....: אני גרועהההההה במתמטיקההההה
חיחיחי והמורה לא משו...

lovecrime

New member
שלי

שם נטלי אני גר\ה ב...רעננה צבע אהוב:ורוד ולבן ספורט אהוב: גאז...התעמלות קרקע...הכל.... האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו?אחותי לראש 1 אז אני גונבת לה זמר אהוב:דארן הייז זמרת אהובה:מישל בראנצ להקה אהובה:ווסלייף ובאסטד האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום?לא באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת?לא זוכרת תבדקו.... האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר?כבר לא:) בקרוב אבל של שודדי הקאריביים אם ת'ם רוצים שימו תמונה איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים?לונדון איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון?סרט... מאכל אהוב:שוקולד(וכן זה אוכל) לונה פארק או סופרלנד?tough park נחשב?! מימדיון או ימית 2000? לא זוכרת שנים שלא הייתי במקומות כאלה ים או בריכה?בריכה שונאת ים עט או עיפרון?עט תכונת אופי הכי בולטת:עקשנות אוסף כלשהו:כרגע לא בזמן האחרון חרשתי על השיר:מנדי כבר כמה ימים!!!! הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב:דארן הייז ובאסטד משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו:מוצאים את נמו חחחח יש לך אתר?לא מדינה שהיית רוצה לגור בה:ישראל חוץ מישראל אנגליה את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()?כן למדתי שנה שלמה אזרחות (לצערי) איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..)איזה דיסקוטק זה היה לפני 5 שנים וקצת... אני שונא שיעור טימטומטיקה כי.....אלוהים כמה שלומדים בחיים לא מבינים...אין בזה כל שימוש ....זה זבל של מקצוע!!!

ImaginaryDiva

New member
אני../images/Emo41.gif

שם
ענבר מזכרת ידגרוף אני גר\ה ב...
פ"ת צבע אהוב:
כתום אדום ושחור ספורט אהוב:
כל מה שקשור לכדור האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו?
לא! זמר אהוב:
עברי לידר זמרת אהובה:
כריסטינה להקה אהובה:
ווסטלייף...לההההההההההההההההההה האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום?
לא באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת?
ווסטלייף ועוד כמה לא חשובים... האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר?
אאאא אח שלי בחדר שזה אומר לא! אם ת'ם רוצים שימו תמונה
--> איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים?
ירלנד איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון
פלאפליה! מאכל אהוב:
מרק לונה פארק או סופרלנד?
לונה פארק מימדיון או ימית 2000?
מימדיון ים או בריכה?
בריכה עט או עיפרון?
עט אדומה תכונת אופי הכי בולטת:
....בישנית
אוסף כלשהו:
בובות מיוחדות
בזמן האחרון חרשתי על השיר:
ערומים שלש שחר אבן צור הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב:
ווסטייף ואם חייבים זמר אז עברי... משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו:
מחשב...הוגו פחחחחחחחח יש לך אתר?
לא מדינה שהיית רוצה לגור בה:
ירלנד,הולנד,אנגליה... את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()?
משהו שקשור לבגדים...מי מבין בזה? איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..)
בסוון לא שזה אומר לכן משו'... אני שונא שיעור טימטומטיקה כי.....
אני לא שונאת אני אוהבת!

hadasrulez

New member
הרבה זמן לא ביקרתי כאן..../images/Emo13.gif

שם: הדס אני גר\ה ב... ראשון עיר הפשע והרשע צבע אהוב: כחול ספורט אהוב: שחייה כדורסל וקפיצה לרוחק האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו? ראש 1 זמר אהוב: אהרון קרטר (זה לא מצחיק!!) ופיפטי סנט ועוד.. זמרת אהובה: כריסטינה אגילרה להקה אהובה: פליי דרים ובגלל רוז ווסטלייף האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום? לא באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת? כריסטינה אגילרה, אולסן ו-ווסטלייף האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר? החדר שלי זה פוסטר אחד גדול כל החדר שלי מלא בפוסטרים איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים? ממה שהייתי אז שוויץ ואני ורוז נטוס עוד 4 שנים למרת'ון בפלורידה!!!!!!!!!!! איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון? אממ... למועדון מאכל אהוב: פיצה וגלידה לונה פארק או סופרלנד? סופרלנד למרות שזה כבר נמאס מימדיון או ימית 2000? מימדיון ים או בריכה? בעקרון ים אבל הים בראשון ג'יפה אז בריכה עט או עיפרון? עט תכונת אופי הכי בולטת: מצחיקה אוסף כלשהו: דיסקים בזמן האחרון חרשתי על השיר: bad girls baby boy & cinderela הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב: אהרון קרטר משחק מחשב שאת\ה ממליצ\ה עליו: אמממ אני לא ממש משחק ככה שאין לי מושג יש לך אתר? לא מדינה שהיית רוצה לגור בה: מרת'ון פלורידה (אאמן!) את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()? אין לי שמץ... אמא שלי אמרה לי שזה האלה שיושבים בממשלה (?) איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..) בקרייזי דאנס בראשון שאלה לי אליכם מישו יודע איפה רוז...?

All I Have

New member
ואוווווו אני רוצההההההה

תתחילו להכיר אותי...חחח שם...שירה חן ג'ן בן רגב לופז אפלק גרה ב...ת"א...אממ...נכון מור? צבע אהוב...סגול...וכחול בגלל ג'ניפר ספורט אהוב...אממ...אפ פעם לא חשבתי על זה.. האם אתה מנוי לעיתון כלשהו? ראש 1 זמר אהוב:אין לי מושג חח... זמרת אהובה:גגגגגגגגגגג''''''''נננננננניייייייייפפפפפפפפפפרררררררררררר לופז המושלמתתתתתתתתתתתתתתת להקה....אמממ ווסטלייף בשבילכם..אבל אני לא כ"כ אוהבת אותם האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום? לא באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת? ג'ניפר המושלמת, ווסטלייף מאתמול ואוף טופיק מהיום...ולמה? כי פורום ג'ניפר התייבש חחח האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר? פוסטר גדול של ג'ני נחשב? עברתי לפני לא הרבה זמן דירה אז אין עוד...אבללל אבלללל אני הולכת לעשות קיר פרווה חחח איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים?אמממ...ארצות הברית?! ג'ניפר איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון? אממ.... אמ.....ל....לא יודעת מאכל אהוב: יש הרבה...אני לא יכולה לחשוב על משהו מסויים כרגע לונה פארק או סופרלנד? סופרלנדדדדדדדדד הייתי שם רק פעם אחת...אני רוצה עודדד מימדיון או ימית 2000?ימית 2000? אף פעם לא הייתי שם מימדיון ים או בריכה?יםםםםםםםםםםםםםםםם (ג'ניפר אוהבת ים) עט או עיפרון? עיפרון...אבל עיפרון מכני/חודים איך שלא אומרים את זה הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב: לא מורידה שירים ואם כבר רק של ג'ני ושירים שאין לי מאיפה למצוא... משחק מחשב שאת\ה ממליצ\ה עליו:אני לא ממש משחקת במשחקי מחשב... יש לך אתר? לא... מדינה שהיית רוצה לגור בה: אממ...ג'ורג'יה?! זה מדינה בכלל...לא זה החור שג'ן ובן גרים בו את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא מה זה? איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..) תכלת...חחח בת מצוות הפיספוסים שלי חחחחחחח

חחחחחחח בת מצווה??

זה היה בר מצווה
וכן את גרה בת"א
ותיראי איזה מוכשרת אני... החזרתי ת'עיברית למחשב חיחיחיחי ייאייייייייי

אה ו... לכי לפורום אוף טופיק

חיחיחיחיחיחי ךירון אמרה ששוה שם ומצאתי ת'שירשור שלך חיחיחי

shelly egan

New member
:

שם: שליייי אני גר\ה ב...: בית צבע אהוב: ירוק ספורט אהוב: כדורסל האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו? מעריב נחשב?
זמר אהוב: עיברי לידר זמרת אהובה: לא יודעת... אולי שרה מקלקלן... להקה אהובה: ווסט, הקורס... האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום? לא באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת? ווסטלייף, הקורס וטיפה 'כוכב נולד' האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר? היה של ווסט על הדלת... הורדתי אותו לפני שבועיים מסיבה מסויימת... לא משנה... ואני מתעצלת להחזיר אותו אם ת'ם רוצים שימו תמונה: תודה באמת... אני אשים
איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים? אירלנד, לונדון, אוסטרליה, ניו יורק... מאכל אהוב: בורקס תפו"א ומה שסבתא מכינה... (-יש שאלות שפשוט חוזרות עליהן קבוע בשאלונים) לונה פארק או סופרלנד? לונה פארק מימדיון או ימית 2000? מימדיון ים או בריכה? ים עט או עיפרון? עט תכונת אופי הכי בולטת: לא יודעת... אוסף כלשהו: תמונות של מפורסמים שאני אוהבת (-זה נחשב?), נרות, קטלוגים... בזמן האחרון חרשתי על השיר: far away של chantal kreviazuk. שיר מדהים! שווה הורדה!!! הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב: שלמה ארצי משחק מחשב שאת\ה ממליצ\ה עליו: אממממ משחק המחשב של 'הארי פוטר'?
אני לא משחקת במחשב... יש לך אתר? לא מדינה שהיית רוצה לגור בה: איפה שהוא באנגליה את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()? זה משו בכנסת, עזבו אותי... איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..): לא חגגתי
אני שונא שיעור טימטומטיקה כי..... זה מקצוע מ-ח-ו-ר-ב-ן! למה צריך ללמוד אותו?! אני גם ככה לא הולכת לעסוק בו בעתיד!

Miss Kitty

New member
תשובות שלי..

שם : שני אני גר\ה בהרצליה צבע אהוב:כחול ספורט אהוב:כדורסל האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו?ראש1 זמר אהוב:דניאל בדינגפילד.. אבל זה כל יומיים משתנה..
זמרת אהובה:דלטה גודרם/נטלי אימברוליה/כריסטינה (אי אפשר לבחור רק 1!) להקה אהובה:בקסטריט/אטומיק/אוונסנס האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום?לא. עדיין לא. באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת? בתפוז:בלו, בקסטריט, אטומיק, נטלי אימברוליה, אוונסנס, ווסטלייף וקוראת גם בפיות, שדונים וכל השאר ומכושפות והכי גאים שיש.. האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר?2- אחד של בלו ואחד של בקסטריט שאני תמיד שוכחת להוריד... אם ת'ם רוצים שימו תמונה: לא תודה. איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים?החדר שלי איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון?סרט, אי אפשר לדבר מאכל אהוב:תפו"א לונה פארק או סופרלנד?לונה פארק מימדיון או ימית 2000?מימדיון ים או בריכה?בריכה עט או עיפרון?עט תכונת אופי הכי בולטת:כלבה אוסף כלשהו:חומר של בקסטריט ששוכב עמוק בתוך הארון ומעלה אבק... בזמן האחרון חרשתי על השיר:anywhere של אוונסנס וMaroon 5 - Through With You הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב:דווקא זמר? אממ.. לא יודעת.. אבל של להקה אז אוונסנס משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו:מלך האריות
יש לך אתר?3 אתרים מדינה שהיית רוצה לגור בה:ישראל
את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()?משהו עם הכנסת, לא?
איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..) לא חגגתי אני שונא שיעור טימטומטיקה כי אני פשוט לא קולטת את זה..

אני עונהההההההההההה

שם מור אני גר\ה ב... תל אביבבבבבב צבע אהוב: כתום ירוק וכחול ספורט אהוב: אממממממ... לא יודעת... האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו? נופפפפפפפפ זמר אהוב: גבסוווווווווווווווו *השומלם המדוח התמוק הנמשה פכרה עליו- חחחחח והמבין יבין *לוראל והילה
** זמרת אהובה: הילארי דאףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אתמול הביאו לי ת'אלבום שלה... מושלםםםםםםםםםםםם להקה אהובה: ווסטלייףףףףףףףף דההההההההההה האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום? נופפפפפפ באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת? ווסטלייף, פורום ג'ניפר לופז *ז"ל חחח* ומהיום גם פורום אוף טופיק חחחח האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר? יאפפפפפפפפ של ווסטלייףףףףףףף אם ת'ם רוצים שימו תמונה לא רוצה לשים תמונההההההההה חיחיחי איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים? לונדוןןןןןןןןןןןןןן איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון? תעלות הביוב??? אני יודעת?? מאכל אהוב: פיצה וצ'יפס לונה פארק או סופרלנד? גם וגםםםםםםםם מימדיון או ימית 2000? וואי שנים שלא הייתי בימית 2000... חחחח בכיתה ב נראה לי למדתי שם לשחות חחחח והמימדיון יותר שווההההה ים או בריכה? יםםםםםםםםםםםםםםםם עט או עיפרון? עט תכונת אופי הכי בולטת: משוגעת?? חחח אוסף כלשהו: אני אוספת חומר על ווסט... זה נחשב?? בזמן האחרון חרשתי על השיר: כמו אשששששששששש אש על הפנים נה נה נה נה נה נהה זה בא וגונב אותי מבפנים זה כמו אש על הפניםםםםםםםםםםםם הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב: אין לי שירים... אבל יש לי מלא מלא הופעות של ווסטלייף משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו: לא יודעת... הסימס נראה לי יש לך אתר? נופפפפפפ מדינה שהיית רוצה לגור בה: אנגליה/אירלנד את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()? אממממממ... נופפפפפפ חחחחחחחחחחחח מה זה??? איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..) תותילנד חחחחחחח אני שונא שיעור טימטומטיקה כי..... זה בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

T h e Rose

New member
שלי שלי שלי....

שם: רוז- ליזה רוזן. אני גר\ה ב...ראשון לציון. צבע אהוב: כחול ושחור. ספורט אהוב: אין- פשוט אין...חחח האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו? יאפ- ראש1 זמר אהוב: ממממ לא יודעת... זה משתנה כל יום אז היום זה דיוויד סנדון מחר- נחשוב על זה.... זמרת אהובה: כריסטינה אגילרה. להקה אהובה: ווסטלייף. האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום? לא. באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת? ממממ לא יודעת *ז"א לא זוכרת...* האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר? יאפ- ווסט , הדוגמן של "רנואר" (של שנה שעברה- בלונדינים שולטים!!), סאם 41, לאונרדו (שכטר) די קפריו, וקולאז' של כוסונים. אם ת'ם רוצים שימו תמונה... לא רוצה! איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים?ממממ ברוקלין. איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון? להשאר בבית. מאכל אהוב: תפוחי אדמה forever... לונה פארק או סופרלנד? סופרלנד... מימדיון או ימית 2000? מימדיון. ים או בריכה? ים. עט או עיפרון? עט שחור. תכונת אופי הכי בולטת: אדישה. אוסף כלשהו: בשמים קטנים, עטים, טלכרדים... בזמן האחרון חרשתי על השיר: what i go to school for של באסטד. הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב: ווסט, ואח"כ זה אלבומים בעיקר. משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו: לא יודעת- לא משחקת במחשב. יש לך אתר? לא. מדינה שהיית רוצה לגור בה: ארה"ב. את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()? בערך זה נחשב.?! איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..) בבית זה נקרא?! אני שונא שיעור טימטומטיקה כי.....אני פשוט לא מצליחה בזה גגגרררררר...

Bryanosh

New member
שלי..

שם : הדס אני גר\ה ב... פ"ת צבע אהוב: סגול ספורט אהוב: כלום!! האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו?לא... זמר אהוב:אמממ לא יודעת זמרת אהובה:מאריה קרי להקה אהובה: ווסטלייף.. דהההההההההה האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום?לא באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת? אך ורק ווסטלייף!! האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר? כן, שישה פוסטרים של ווסטלייף אם ת'ם רוצים שימו תמונה איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים? אירלנד איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון? אממ דיסקוטק, כי אני חושבת שבדייט הראשון נחמד ללכת לסרט או סתם למסעדה כדי להיות לבד ולא להיות עם אנשים ברעש נוראי.. מאכל אהוב: ספגטי לונה פארק או סופרלנד? לונה פארק מימדיון או ימית 2000? מימדיון ים או בריכה? ים עט או עיפרון? עט תכונת אופי הכי בולטת: אממ מצחיקה או רגישה אוסף כלשהו: אממ יש לי אוסף של נרות, וואיי הם כלכך רומנטיים חחח בזמן האחרון חרשתי על השיר:Westlife- Mandy הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב:אממ במקרה שלי זאת להקה ווסטלייף חחחח משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו: אממ אני לא משחקת במשחקים במחשב יש לך אתר?לא.. מדינה שהיית רוצה לגור בה: אירלנד את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()? כן..איך אפשר שלא?! איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..) אני נסעתי לצרפת, בלגיה, הולנד, אנגליה ואירלנד.. וזאת הייתה המתנה והחגיגה של הבת מצווה.. זה היה כמו טור כזה, ממש כייף! אני שונא שיעור טימטומטיקה כי..... אני תמיד מפריעה בשיערום האלו לא מתרזת ואני לא יודעת כלום מהחומר חחח

All I Have

New member
הפורום הכי יבש בתפוז...חחח

הפורום הכי מצחיק בתפוז כולם שם קרועיםםם יאללה להצטרף בהמוניכם חחחח

למעלה