שאלון
(אין האלופה אז אני ממציאה תחליפים..)

mary17

New member
שאלון../images/Emo70.gif(אין האלופה אז אני ממציאה תחליפים..)

קדימה.. זה לא שיש לכם משהו יותר טוב לעשות
את השאלון לקחתי מפורום שקר כלשהוא אז לא לפנות אלי בנוגע לאיכותם
שם: תאריך לידה: כינוים: שם שהיית רוצה שיקראו לך: גיל: מין: מקום מגורים: מזל: מספר מזל או מספר מועדף: תמונה כלשהיא: בית ספר אוהב או שונא? שמח שנגמרה השנה? שיעור האהוב - שיעור השנוא - איזה כיתה? אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? מה צבע התחתונים שלכם? מה הסרט האחרון שראיתם? מה הדבר האחרון שאכלתם? מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? מה צבע העיניים שלכם? ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? ביום כיפור האחרון- איפה היית? יש לך בלוג? יש לך משקפים/עדשות? מה העיר אותך היום? היית בחו"ל? מה המדינה האחרונה שביקרת בה? הלכת מכות? הוצאת מלא כסף על שטויות? צרחת מפחד? הופעת בציבור בפיג'מה? בכית בסרט? בכית כשסיגי מתה? היית על במה? התעלמת ממישהו בכוונה? סיננת מישהו בטלפון? ניתקת למישהו בפרצוף? רצית לצרוח ולא עשית את זה? כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? נפגשת פעם עם 8? באיזה כיתה 6? 2 ו-3,שילוב מוצלח? ומה עם 3 ו-4? יש סיכוי ל-2 ו-5? למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? ולמה 12 אחרון? 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] ל-10 יש אחים? ובאיזה עיר הוא גר? את מי היית משדך ל-11? כבר נתת ל-5 חיבוק? ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? 7 כבר יצא לחופש? 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? איך היית מתאר את 1 במילה אחת? ובשתי מילים? ובמשפט? מה הכי מאפיין את 8? ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? ול-11? ולכל מי שרשמת? מסר לאומה? איך היה השאלון?

עונה ../images/Emo80.gif

עליי
שם: מורן שמש
תאריך לידה: 17.5.95
כינוים:מורנקי
שם שהיית רוצה שיקראו לך: מורן
מקום מגורים: מודיעין
מזל: שור
מספר מזל או מספר מועדף: טיפולוגי 7
תמונה כלשהיא: אין בית ספר
אוהב או שונא? אוהבת אבל כיף לקחת מדי פעם חופשות
שמח שנגמרה השנה? לא יודעת אני בעיקרון שמחה אבל אני עולה לחטיבה וזה יהיה שם יותר קשה אחרי
שיעור האהוב - מחשבים וספורט
שיעור השנוא - גיאוגרפיה
איזה כיתה? עכשיו ו'1
אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? באמצע
אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?בין גבוהה לבינונית
מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?היסטוריה כללי
באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? יש לי קרוקס
מה צבע התחתונים שלכם? לבן
מה הסרט האחרון שראיתם? ספיידרמן 3 - רומנטי
מה הדבר האחרון שאכלתם? לחמניה עם שוקולד
מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? ביה"ס וחבר שלי
מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לגלוש באינטרנט וללכת לקניות עם חברות
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? שילד מהכיתה שלי די שמנמן דרך עליי בטעות (הוא אומר
) עם הפקקים בנעל
מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? אותו ידיד שמנמן כל הדרך למקדונלס התלהב שהוא הביא 100 ש"ח והוא אומר אני ידפוק ארוחה קנה קינוחים אוכל שתייה הוא נתקע באבן והכול נפל לו והמיץ של הבורגר נשפך עליו ואני צוחקת... חחח
מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? שב1.4 קנו לי שטיחים והורידו את הסוכר ושמו לי מלח!
מה צבע העיניים שלכם? כחול
ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?אחותי שירה
ביום כיפור האחרון- איפה היית? אצל סבתא שלי צמה
יש לך בלוג? לא
יש לך משקפים/עדשות? לא
מה העיר אותך היום? אבא שלי
היית בחו"ל? 8 פעמים (פריז X 3 \ תאילנד \ בולגריה \ ארה"ב \ אנגליה \ סיני נחשב
)
מה המדינה האחרונה שביקרת בה? פריז
הלכת מכות? הבאתי סטירה לילד מכיתה שלי שמשך לי בשיער
הוצאת מלא כסף על שטויות? בגדים זה לא שטויות
צרחת מפחד? כן נתקעתי בשירותים בטיול השנתי 5 דקות לפני שיצא האוטובוס הבייתה
הופעת בציבור בפיג'מה? מול אימא שלי
בכית בסרט? לא בסדרה (סיום קטנטנות
)
בכית כשסיגי מתה? לא בכיתי שאוסקר וריטה גילו
היית על במה? כן אני בהתעמלות מגיל 4
התעלמת ממישהו בכוונה? כן מחברה שלי כי גילתי שהיא שיקרה לי סיפרתי לה סוד והיא גילתה
סיננת מישהו בטלפון? אותה אחת
ניתקת למישהו בפרצוף? אותה אחת
רצית לצרוח ולא עשית את זה? אותה אחת
כתבו 12 חברי פורום:
1.סיוון
2.מוטי
3.מרי
4.טל
5.לינוי
6.דנה
7.אופק
8.לין
9.נוני
10.ענבר
11.תמיר
12.ג'וליה
מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? אף פעם
נפגשת פעם עם 8? לא אבל לאחותי שגדולה ממני ב6 שנים קוראים לין
באיזה כיתה 6? י"א
2 ו-3,שילוב מוצלח? כן בהחלט
מנהלים
ומה עם 3 ו-4? מושלמים
יש סיכוי ל-2 ו-5? נשמע מעניין
למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? כי אני זוכרת את סיו לאב אוהד אלישע
ולמה 12 אחרון? כי זה מה שזכרתי
7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? () - עגולים
ל-10 יש אחים? נראה לי
ובאיזה עיר הוא גר? מאיפה לי
את מי היית משדך ל-11? את 8
כבר נתת ל-5 חיבוק? לא
ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? המומינים
7 כבר יצא לחופש? נראה לי שלא
6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? תיכון
איך היית מתאר את 1 במילה אחת? מלכה
ובשתי מילים? מלכת הפורום
ובמשפט? מלכת הפורום הכי אחלה בעולם
מה הכי מאפיין את 8? שיש לה שם מדהים
ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? שאני לא מכיר אותה
ול-11? לשאול אם זה ליר לאב תמיר
ולכל מי שרשמת? שרשמתי אותו
מסר לאומה? על תנסי להיות יפה תיהי עצמך יפות יש מיליארד כמוך יש רק אחת
איך היה השאלון? נחמד העסיק אותי

../images/Emo207.gif חייבת עזרה דחוף:

כל אחד קיבל בביה"ס נושא אני קיבלתי עדות ואני צריכה להגיש עבודה ולבחור למחר נושא תגידו מה עדיף לי לעשות עליו עודה וכמובן שיהיה לי יותר קל למצוא עליו חומר ולקבל ציון גבוהה - היחס של האנשים בישראל לאנשים שעלו לארץ -המאבק בין המרוקאים לאשכנזים כי סה"כ כולנו יהודים לדעתי הרעיון הראשון מוצלח יותר מה דעתכם

עונה

שם: מור כינוים: מור לוקה שם שהיית רוצה שיקראו לך: מור?! חחח גיל: 17 מין: נקבה מקום מגורים: הדרום מזל : מאזניים מספר מזל או מספר מועדף: 28 תמונה כלשהיא: תמונה מצחיקה בטירוף!! בית ספר אוהב או שונא? ברור שאוהב נו באמת מה נראה לכם ?! שמח שנגמרה השנה? ברור שיעור האהוב - תאטרון שיעור השנוא - הכול ?! איזה כיתה? יא אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? בין הקטנים אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? באמצע מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? השנה דווקא הכול הלך טוב ברוך השם כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אני בלי גרב מה צבע התחתונים שלכם? בואנה מזה?! מה הסרט האחרון שראיתם? רקוואירם לחלום מה הדבר האחרון שאכלתם? סוכריה מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? אם אני באמת צריכה לקום או שאפשר להמשיך לישון מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לרקוד מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? היום מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? תמיד מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? היום מה צבע העיניים שלכם? חומות ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? חבר ביום כיפור האחרון- איפה היית? הסתובבתי יש לך בלוג? לא יש לך משקפים/עדשות? לא מה העיר אותך היום? אמא XD היית בחו"ל? ברור מה המדינה האחרונה שביקרת בה? טורקיה הלכת מכות? לא הוצאת מלא כסף על שטויות? כן צרחת מפחד? כן הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? כן בכית כשסיגי מתה? כן רק בגלל אוסקר חחח היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה? לא סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? לא רצית לצרוח ולא עשית את זה? לא מסר לאומה? דונט וורי בי הפי איך היה השאלון? אחלה

Barefoot1

New member
עוננההה

שם: אושרתוש
תאריך לידה:21.3.93 כינוים: אוש, אושרה והאמת שלכל אחת מהחברות שלי יש פוווללל כינויים אבל לי בקושי יש...חחח שם שהיית רוצה שיקראו לך: לא הייתי רוצה שיקראו לי ככה אבל אני מאוד אוהבת את השם אליאן... גיל:14 מין:נקבה מקום מגורים:קריות מזל:טלהה מספר מזל או מספר מועדף:7 תמונה כלשהיא:אין כרגע... בית ספר אוהב או שונא?אהוב,אהובב שמח שנגמרה השנה?כן.. למרות שזה קצת מנוגד למה שאמרתי.. יש לי קטעים כאלה.. שיעור האהוב - אנגלית של"ח וספורט. שיעור השנוא - מתימטיקה איזה כיתה?ח'2 אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? באמצעע.. אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?באמצע. מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? וואי היה לי משו מעצבן יום שני בהיסטוריהה... כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אני לא לובשת גרבב..חח מה צבע התחתונים שלכם? ורודד מה הסרט האחרון שראיתם? ווווווואווו כמה זמן לא ראיתי אני לא ממש זוכרתת... מה הדבר האחרון שאכלתם? ספגטי ופירה. מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? חח אם המבחן יהיה קשה או לא.. מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לרקוד, לראות שידורים חוזרים בVOD של האלופה כמובןן
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?האמת היוםם היה לי מסלול ביול במים וכמעט החלקתי אז מה זה דפקתי צרחחהה.. מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? גם בטיול
מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? היום גם.. חברה שלי תפסה בי במסלול כל הטיולל ואני כולי קריזיונריתת.. מה צבע העיניים שלכם? חום קצת בהיר. ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?מאחותיי ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית יש לך בלוג? לאא יש לך משקפים/עדשות? משקפיים מה העיר אותך היום? אני את עצמיי לשם שינויי... היית בחו"ל? לא לצערייי מה המדינה האחרונה שביקרת בה? מה?! בכוחחח!??!? חח הלכת מכות? היו מקרים אבל לא ממש ממש.. הוצאת מלא כסף על שטויות? נראה לי את כל הכסף הוצאתי על שטויות... צרחת מפחד? ברוררר הופעת בציבור בפיג'מה? חופשיי
בכית בסרט? כן, למרות שאני לא אחת כזאת.. בכית כשסיגי מתה? וווווווואייי כמה בכיתי על זה דיברתי.. היית על במה? המוןן התעלמת ממישהו בכוונה? בלי בעיות... סיננת מישהו בטלפון? שונאת לעשות את זה כי רוב הזמן משעמם לי.. אבל אני מאמינה שהיו כמה פעמים.. ניתקת למישהו בפרצוף: מלאאאאא פעמיםםם אני מזה אוהבת את זה..חחח רצית לצרוח ולא עשית את זה? לא, ואם זה בציבור אז אני לא דופקת חשבוןן... בקשר לשאלה של חברי הפורום, אני עוד לא ממש מכירה כ"כ... מסר לאומה? להיות חזקים גם כשהמצב קשה,ולש להתייאש אף פעם.. איך היה השאלון? סבבה לגמרי תעשו עוד כאלה...

יש להכניס נושא להודעה

שם: מאור תאריך לידה: 1.3 כינוים: מאורי [?] שם שהיית רוצה שיקראו לך: תמיר. גיל: 14 מין:
מזל:דגים מספר מזל או מספר מועדף: 7 / 2 תמונה כלשהיא: נוותר. בית ספר אוהב או שונא? שונא שמח שנגמרה השנה? לא. מגיע תיכון
שיעור האהוב - יש אחד כזה? אולי מדעים... שיעור השנוא - מתמטיקה!!!1 איזה כיתה? ח' אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? בין הגדולים אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? אמצע. מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? לא היה, אצלי הכל 100
סתם אממ אולי במתמטיקה. כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לא לובש:X מה צבע התחתונים שלכם? רוצים לבוא לבדוק? מה הסרט האחרון שראיתם? הטינה. מה הדבר האחרון שאכלתם? לחמנייה עם חומוס וסלט תורכי. מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? שאין לי כוח להיום. מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? להיות במחשב. מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? היום. מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? היום. מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? היום. מה צבע העיניים שלכם? היום. סתם חום ככה. ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? ידידה
ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית. יש לך בלוג? לא. יש לך משקפים/עדשות?
מה העיר אותך היום? אמא? היית בחו"ל?
מה המדינה האחרונה שביקרת בה? ישראל
הלכת מכות?
הוצאת מלא כסף על שטויות?
צרחת מפחד?
הופעת בציבור בפיג'מה?
בכית בסרט?
בכית כשסיגי מתה?
היית על במה?
בחזרות לטקס סיום. התעלמת ממישהו בכוונה?
סיננת מישהו בטלפון?
כן חבר שלי, מה הוא חופרP: ניתקת למישהו בפרצוף?
רצית לצרוח ולא עשית את זה?
מסר לאומה? אפרסקסי זה שולטתתת
איך היה השאלון? סבבה.

לה לה לה לה

שם:נגה תאריך לידה:25.12 כינוים:נגיייייי
שם שהיית רוצה שיקראו לך: טוב לי עם השם שלי
מקום מגורים:כפר סבא מזל:גדי מספר מזל או מספר מועדף:5 תמונה כלשהיא:תגובה מהירה בית ספר אוהב או שונא? באמצע
שמח שנגמרה השנה?לא
שיעור האהוב - ספרות
שיעור השנוא - מתמטיקה
איזה כיתה?ט אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?אני ועוד אחת הכי קטנות
אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?באמצע מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? לא זוכרת כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אין עליי גרביים עכשיו
מה צבע התחתונים שלכם? מה הסרט האחרון שראיתם? 'כיפה אדומה-הסיפור האמיתי' היה לי משעמם והזמנתי בVOD לפני איזה שעתיים
אחד הגדוליםםםםםם מה הדבר האחרון שאכלתם? מרק... אני חולה
מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? על כמה שבא לי לחזור לישון מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לישון
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? הרבה זמן לא צעקתי
אז לא זוכרת מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? בידיוק לפני שבוע
מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? היום מה צבע העיניים שלכם? ירוקדבש כזה ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? מחלי הכאפות
ביום כיפור האחרון- איפה היית? מי זוכר?
יש לך בלוג? לא יש לך משקפים/עדשות?לא מה העיר אותך היום? כאבי ראש וחום היית בחו"ל? כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה? פריז
הלכת מכות? כןןןןןןן
הוצאת מלא כסף על שטויות? כן צרחת מפחד? כן הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? כן בכית כשסיגי מתה? כןןןןן
היית על במה? כן
התעלמת ממישהו בכוונה?כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? לא יואו אני ממש רשעית

אויש יצאתי מטומטמת../images/Emo6.gif

במדינה האחרונה שביקרתי בה... אז צרפת
לא פריז. כאפת שטות

אני עונה../images/Emo9.gif

שם:סיון
תאריך לידה:13.11.1992 כינוים:סיו,סיוי,סיוצ'ה,סיוני,סיונוש וכל מיני
שם שהיית רוצה שיקראו לך:סיו,וככה קוראים לי
וחצי!!! מין:נקבה
מקום מגורים:בת ים ערסיטי
מזל:עקרב שליטה
מספר מזל או מספר מועדף:אממממ,לא יודעת
תמונה כלשהיא:אין לי כוח לעלות
בית ספר אוהב או שונא?מחבבת
שמח שנגמרה השנה?אממ בערך כן
שיעור האהוב - אנגלית,צרפתית שיעור השנוא - מתמטיקה
איזה כיתה? ט'4 שליטה! אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?בין הקטנים,כל בנות ה14 המסקנות שעדיין לא ב15
בכיתה ט'. אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?אממ באמצע
מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?כל המבחנים באנגלית. אני בהקבצה א' ומטורף שם
כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע?אני בלי גרביים
מה צבע התחתונים שלכם?שחור
מה הסרט האחרון שראיתם?ילדות רעות
מה הדבר האחרון שאכלתם?לא זווכרת,אני ממש בדיאטה רצינית עכשיו והורדתי קצת
מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר?על זה שיש לי הופעה בערב!...חזרתי עכשיו מהופעה. זאת איזושהי תצוגת אופנה אבל לא של מותגים משו מיוחד כזה עם תלבושות מצחיקות וכל מיני קטעים וריקודים וקטעים של תאטרון. קיצר זה של פסטיבל הנערה. היום הופעתי ואני מופיעה גם מחר את אותה הופעה,זה פעמיים
חפרתי! מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? מחשב
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?אמממ היום לפני שעליתי לבמה
מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? אמממ,היום
מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?היום
מה צבע העיניים שלכם?חום דבש
ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?בפלאפון החדש שלי יש לציין
ומחברה שלי. ביום כיפור האחרון- איפה היית?בבית הכנסת.... יש לך בלוג?כן
יש לך משקפים/עדשות?לא. מה העיר אותך היום?אמא
?!חח שאלה מוזרה. היית בחו"ל?אכן! מה המדינה האחרונה שביקרת בה?בבולגריה
הלכת מכות?אמממ פעם אחת...אבל זה היה משו ממש קטנטן ודי לא רציני הוצאת מלא כסף על שטויות?כן,שופינג
צרחת מפחד?כןן
הרבה הופעת בציבור בפיג'מה?אמממ בימי פיג'מה בפורים כשהייתי קטנה
בכית בסרט?ברווווור,בסרט סיפור אהבה בלתי נשכח
בכית כשסיגי מתה?כן,עצוב
היית על במה?היום הייתי
וכן גם בעבר. אאאלה תאטרון
התעלמת ממישהו בכוונה?כן! סיננת מישהו בטלפון?חח הרבה! ניתקת למישהו בפרצוף?חח הרבה הרבה פעמים רצית לצרוח ולא עשית את זה?אממ לא,אני תמיד עושה מה שאני רוצה
בקשר לחברים,לא נעים

shirkan21

New member
טוב נו יאללה../images/Emo3.gif

שם:שירה תאריך לידה:15.04.92 כינוים:שירהלה,שירה כאן(אהמאהמ),שיר,שירוש,שירקן,שרקן
שם שהיית רוצה שיקראו לך:אוהבת את השם שלי
גיל:15 מין:נקבה מקום מגורים:כפ"ס מזל:טלה מספר מזל או מספר מועדף:2 תמונה כלשהיא:נו באמת רוב האנשים יודעים איך אני נראית
בית ספר אוהב או שונא?נחמד שמח שנגמרה השנה?אה הא שיעור האהוב - היסטוריה וביולוגיה שיעור השנוא - ספרות איזה כיתה?ט' אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?באמצע
אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?וואו..מהבנות אני אחת מבין שלוש הכי גבוהות מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?מפמר במתמטיקה
כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לבן מה צבע התחתונים שלכם? ורוד מה הסרט האחרון שראיתם? שודדי הקאריבים 2(כן 2 לא 3.) מה הדבר האחרון שאכלתם? גלידה מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? "פאק,מה השעה?" מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לרבוץ בחוסר מעש מול הטלוויזה או לרקוד
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?על מישהו?אתמול מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? לפני כמה ימים
מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?היום
מה צבע העיניים שלכם? חום
ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?וואו.מחקתי הודעות כל כך הרבה פעמים... ביום כיפור האחרון- איפה היית? כנראה שבכפר סבא
יש לך בלוג? היה לי פעם יש לך משקפים/עדשות? לצערי הרב כן
מה העיר אותך היום?השעון מעורר
היית בחו"ל? כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה? צרפת הלכת מכות? אמ לא רציני
הוצאת מלא כסף על שטויות? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןן צרחת מפחד? כןןןןןןןןןןןןןןןןן הופעת בציבור בפיג'מה? בכיתה ד',כשהיה כמה ימים לפני פורים יום פיג'מות בכית בסרט? כןןןןןן בכית כשסיגי מתה?כן היית על במה? כן בריקוד
התעלמת ממישהו בכוונה?אמ אולי
סיננת מישהו בטלפון? חח כן
ניתקת למישהו בפרצוף? יש מצב שקרה
רצית לצרוח ולא עשית את זה?בהחלט.

אאאאאני

שם: רחלי תאריך לידה: 16.10.90 כינוים: חלי, חל, רייצ'ל, רוחצ'ה
שם שהיית רוצה שיקראו לך: אממממ גיל: 16 ו..תעשו ת'חישוב לבד מין: זכר
מקום מגורים: צפון מזל: מאזניים מספר מזל או מספר מועדף: אין תמונה כלשהיא: אין בית ספר אוהב או שונא? אוהב שמח שנגמרה השנה? לא יודעת שיעור האהוב - תאטרון
שיעור השנוא - מ"מ איזה כיתה? י"א אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? בין הקטנים אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? בין הגבוהים מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? מ"מ כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לא לובשת חח מה צבע התחתונים שלכם? ממממ שחור מה הסרט האחרון שראיתם? תהילה מה הדבר האחרון שאכלתם? טוסט בעזריאלי
מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? שיט מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? כל מיניי מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? אתמולל
מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? אתמוללללללללל!!!!!!!!!1 וגם היום!!!
מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? אתמול מה צבע העיניים שלכם? חום ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? נגי
אבל מחקתי מלא מלא הודעות אז היא רק עכשיו..חחחח ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית יש לך בלוג? היה היה יש לך משקפים/עדשות? כלום ב"ה למרות שפעם רציתי מה העיר אותך היום? הפלאפון
היית בחו"ל? כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה? אנגליה-לונדון הלכת מכות? בטח הוצאת מלא כסף על שטויות? כן צרחת מפחד? כן הופעת בציבור בפיג'מה? כן..זה מגניב
בכית בסרט? כן בכית כשסיגי מתה? לא ממש היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה? סביר להניח סיננת מישהו בטלפון? סביר להניח ניתקת למישהו בפרצוף? כן
רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1. נגי 2. מר 3. דני 4. ליאורי 5. תמרה 6. דנד 7. מיכלי 8. רותם 9. סיו 10. מיכל שוקולד 11. מיקמיק 12. ליאת מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? אממ מתישהו במייספייס
נפגשת פעם עם 8? פייי מזמן
באיזה כיתה 6? י' 2 ו-3,שילוב מוצלח? מממממ מאודדד בוב ובובי ומה עם 3 ו-4? אואה..
יש סיכוי ל-2 ו-5? ברוררר למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? זוג'
ולמה 12 אחרון? כי אני אוהבת אותה
אחרונה חביבה! 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] מרובעים נראה לי
ל-10 יש אחים? לא ובאיזה עיר הוא גר? חדרה
את מי היית משדך ל-11? אותי! כבר נתת ל-5 חיבוק? בטח ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? ג'יזס 7 כבר יצא לחופש? עוד לא 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? תיכון איך היית מתאר את 1 במילה אחת? כאפות! ובשתי מילים? כאפות שלי! ובמשפט? כאפות שלי שאני אוהבת! מה הכי מאפיין את 8? טלי
סתם לא יודעת ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? שתעשה לי ורד [?] ול-11? שתעשה לי טלי [?]
ולכל מי שרשמת? תעשו לי ילד [?]
מסר לאומה? תקראו ספרים! איך היה השאלון? חוויה!

יאללה נענה../images/Emo3.gif יותר כיך מלישון

או ללמוד לבגרות לאמנות חס וחלילה
שם: דניאל תאריך לידה: 20.6.90
כינוים: אמממ דני?
שם שהיית רוצה שיקראו לך: וואי חשבתי על זה פעם
אבל ברח לי.. לא אוהבת דניאל
מקום מגורים: מושב כפר טרומן
ושיקום מי שחושב שזה לא מקום שולט מזל: תאומים.. הכי לא מתאים לי באופי..אבל ככה זה שנולדים על הקצה
מספר מזל או מספר מועדף: אין... תמונה כלשהיא: אין לי כוח
בית ספר אוהב או שונא? אוהבת
שמח שנגמרה השנה? כן ולא.. כאילו.. התחלתי ממש לאהוב בזמן האחרון אז כן
שיעור האהוב - ספורט
שיעור השנוא - אנגלית
איזה כיתה? י"א אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? באמצע נראה לי...
אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? אממממ אייי אני לא מהנמוכים!
מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? נדבר אחרי הבגרות מחר באמנות
כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אני יחפה! איי! קייץ וזה.. מה צבע התחתונים שלכם? **בודקת** לבן
מה הסרט האחרון שראיתם? מלהולנד דרייב
סרט מוזרר!! מה הדבר האחרון שאכלתם? |ביצה| מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? על כמה נוח לי ובא לי להרדם שוב.. רק לרגע........... מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לישון
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? היום, על אמא, כרגיל
מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? היום! הצגה של ידיד ממש טוב שלי בתיאטרון!
היה אדיר~!! מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? אמא, היום, כרגיל
מה צבע העיניים שלכם? כחול-ירוק
נושא שנוי במחלוקת
ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? ~הולכת להביא אותו~ הודעה כעוסה ממיכלי על זה ששוב החליפו פלאפון ונמחקו לי כל ההודעות
ביום כיפור האחרון- איפה היית? במיטה כל היום
יש לך בלוג? לא יש לך משקפים/עדשות? משקפים לסרטים בלבד
כי העיניים שלי מתעייפות מהר.. מה העיר אותך היום? שעון המעורר
היית בחו"ל? כן..
הולנד קפריסין טורקיה ופעמיים צרפת
מה המדינה האחרונה שביקרת בה? צרפת
פריז הלכת מכות? כןןןןןןןןןןןןןן
הוצאת מלא כסף על שטויות? לא
אני לא אוהבת לבזבז.. צרחת מפחד? אני לא יודעת לצרוח את הצרחות האלה של הכוסיות
הופעת בציבור בפיג'מה? במושב נחשב בציבור? כי אני הולכת הרבה במושב עם פיג'מה
בכית בסרט? כל הזמן
בכית כשסיגי מתה? לא ראיתי את זה
היית על במה? כן.. טקס סיום חטיבה
וטקסים במושב.. התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כןןןן ניתקת למישהו בפרצוף? כן
זה אחד הדברים הכי כיפיים בעולם
רצית לצרוח ולא עשית את זה?
כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1. בובי (מרי) 2. מיכלי 3. נעה 4. דנדי 5. ליאורי 6. תמרי 7. שירה כאן 8. חל 9. נג 10. סיו 11. אביטלי 12. גאל (לא יודעת אם כל מי שפה בפורום
כי מתבלבלים לי כמה פורומים
) מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? לפני יומיים? לא זוכרת
בכל מקרה.. השיחה התחילה ב"מכוערתתתתתת" נפגשת פעם עם 8?
הוו השחקנית שלי! באיזה כיתה 6? היא? כבר בגירה! צבא וזה..
2 ו-3,שילוב מוצלח? הו
ומה עם 3 ו-4? כנ"ל
יש סיכוי ל-2 ו-5? אמממ.... לא נראה לי ש5 בקטע.. לגבי 2...צריך לברר
למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? כי היא כתבה את השאלון
אז חשבתי עליה
ולמה 12 אחרון? איך אומרים? אחרונה חביבה
7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] עגולים נראה לי
ל-10 יש אחים? יש לה אחת
מלכה ובאיזה עיר הוא גר? בת ים ויאלללה בלאגןןןןןןןן את מי היית משדך ל-11? צריך איזה קיבוצניק חמוד
כבר נתת ל-5 חיבוק? הווווו 5
כל יום כל יום!!!! (רק למה כבר לא באים לבצפר? אני מתגעגעת
) ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? דרור...דרור....דרור.....דרור....דרור.... 7 כבר יצא לחופש? לההה
היא עוד קטנה 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? תיכון
כיתה י"א איך היית מתאר את 1 במילה אחת?
בובייייייייייייי ובשתי מילים?
בובי גדולללללללל ובמשפט? בובי גדול עם לב גדולללללללל מה הכי מאפיין את 8? היא שחקנית כזו טובה
ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? שאני ש=ו=נ=א=ת את שוהם
ול-11? שאני מתגעגעת! ולכל מי שרשמת? שאני אוהבת אתכן
מסר לאומה? אני אוהבת אותן
איך היה השאלון? חמוד דווקא
לשם שינוי.. שיחקת אותה בוב

mayushaa

New member
אני עונה...אין לי משהו אחר לעשות ככרגע:D

שם:מאיה תאריך לידה:17.6.93 כינוים:שוש,חומד .. שם שהיית רוצה שיקראו לך:לא משהו מיוחד גיל:14 עוד מעט מין:נקבה מקום מגורים:רחובות\= מזל:תאומים! מספר מזל או מספר מועדף:3,7 תמונה כלשהיא: בית ספר אוהב או שונא?אוהב שמח שנגמרה השנה?כן! שיעור האהוב - לשון והבעה שיעור השנוא - מ-ת-מ-ט-י-ק-ה איזה כיתה?ח' אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?באמצע נראה לי אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?באמצע מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?במתמטיקה...ביום חמישי שעבר..לא ידעתי כלום כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע?אני יחפה חחח מה צבע התחתונים שלכם? שחור עםם צפרדעים ירוקים =P מה הסרט האחרון שראיתם? שודדי הקאריביים מה הדבר האחרון שאכלתם? מרק מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר?שינה מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לישון מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?היום מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? היום מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?אתמול! מה צבע העיניים שלכם? ירוק :) ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?ידיד שלי ביום כיפור האחרון- איפה היית? אצל חברה חחחח יש לך בלוג? לאאאא יש לך משקפים/עדשות?משקפייים...היו ונאבדו ויהייו שוב בקרוב מה העיר אותך היום?אמא היית בחו"ל? כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה? טורקיה הלכת מכות? כן,פעמיים לא באשמתי..אני נגד אלימות בדר"כ! הוצאת מלא כסף על שטויות?פעם,עכשיו כבר לא צרחת מפחד? אממ כן.. הופעת בציבור בפיג'מה?לא חחחחח בכית בסרט? כן,פוקימון אחד העצובים בכית כשסיגי מתה?דמעות ירדו היית על במה?חח בטקסים התעלמת ממישהו בכוונה?כן!חח סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן,כזה כיף חח רצית לצרוח ולא עשית את זה?ממלא פעמיים כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1.האמת 2.שאני 3.די 4.חדשה 5.ואני 6.לא 7.הרבה 8.בפורום 9.אני 10.לא 11.מכירה 12.אנשים.... מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? נפגשת פעם עם 8? באיזה כיתה 6? 2 ו-3,שילוב מוצלח? ומה עם 3 ו-4? יש סיכוי ל-2 ו-5? למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? ולמה 12 אחרון? 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] ל-10 יש אחים? ובאיזה עיר הוא גר? את מי היית משדך ל-11? כבר נתת ל-5 חיבוק? ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? 7 כבר יצא לחופש? 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? איך היית מתאר את 1 במילה אחת? ובשתי מילים? ובמשפט? מה הכי מאפיין את 8? ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? ול-11? ולכל מי שרשמת? מסר לאומה?DONT WORRY BE HAPPY וכאלה.. איך היה השאלון?אחלהה...מעביר ת'זמן:) בי אנשיםםםםםם

למעלה