שאלון

Mrs Brightside

New member
שאלון../images/Emo152.gif../images/Emo35.gif

נגנב באכזריות יתרה מפורום סקרים ושאלונים:).
שם:
תאריך לידה:
מקום לידה:
צבע עיניים:
צבע שער:
גובה:
ימני או שמאלי?
המוצא שלך:
איזה נעליים לבשת היום?
על מי/מה חשבת הכי הרבה היום?
מה עשה לך את היום?
מי הרס לך את היום?
החולשות שלך:
הפחדים שלך:
הפיצה המושלמת שלך:
מטרה שהיית רוצה להשיג השנה:
המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר:
מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך?
מתי אתה הולך לישון?
הרגע אליו אתה הכי מתגעגע:
ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו:
פפסי או קולה:
מקדונלדס או ברגר קינק:
דייט לבד או בקבוצות:
ליפטון אייס תיי או נאסטי:
שוקולד או וניל:
קפוצ'ינו או קפה:
מעשן:
מקלל:
שר:
מתקלח כל יום?
התאהבת פעם?
אתה מאוהב עכשיו?
רוצה ללמוד במכללה?
היית רוצה להתחתן?
אתה מאמין בעצמך?
אתה מקבל הפרעות נפשיות?
אתה פריק של בריאות?
אתה מסתדר עם ההורים?
אתה אוהב ברקים?
אתה מנגן על משהו?
בחודש האחרון:
שתית אלכוהול?
עישנת?
סמים?
יצאת לדייט?
נדלקת על מישהו?
רחיצה בעירום?
גנבת משהו?
היתשכרת פעם?
קראו לך טיזר?
הרביצו לך פעם?
גנבת מחנות פעם?
רצית למות?
נפגעת ממישהו?
מה תרצה להיות כשתיהיה גדול?
איזו ארץ תרצה לבקר?
צבע עיניים אהוב?
צבע שיער אהוב?
ארוך או קצר?
גובה?
משקל?
מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון?
אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית?
מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת?
האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל?
כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך?
קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה?
ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי?
מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?)
איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים?
למה אתם אוהבים את הבית?
באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)?
באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור?
כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע?
אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים?
האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה?
כמה זמן אתם גרים בבית שלכם?
כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית?
אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)?
מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה?
מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית?
אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם?
ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם?
הודגש באמצעות מדגישומטיק

xtina 4 ever

New member
עונה. D: ../images/Emo210.gif

שם: ויקי. תאריך לידה: 2/6/92 מקום לידה: אוקראינה. צבע עיניים: חום. צבע שער: חום בהיר. גובה: 1.56 ימני או שמאלי? ימנית. המוצא שלך: אוקראינה.. איזה נעליים לבשת היום? נעלי בית. על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? האקס שלי. מה עשה לך את היום? אף אחד? מי הרס לך את היום? אף אחד. החולשות שלך: יש הרבה, וממש אין לי כוח להתחיל לפרט. הפחדים שלך: אונס, רצח, פריצה, ו...חרקים.
הפיצה המושלמת שלך: עם זיתים. מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: שמור אצלי. המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: "מה אני אעשה היום." מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? אני נמוכה, ויש לי שיער ממש ארוך. מתי אתה הולך לישון? ימי חול ב-11, ובימי חופש מתי שבא לי. הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: אוי, יש כל כך הרבה. ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: אף אחד. פפסי או קולה: קולה. מקדונלדס או ברגר קינק: מקדונלס. דייט לבד או בקבוצות: קבוצות. זה מביא לי ביטחון. ליפטון אייס תיי או נאסטי: נאסטי.
שוקולד או וניל: שוקולד. קפוצ'ינו או קפה: קפוצ'ינו. מעשן: לצערי. מקלל: מי לא? שר: רק כשאף אחד לא שומע. XD מתקלח כל יום? כן. התאהבת פעם? לא. אתה מאוהב עכשיו? לא. רוצה ללמוד במכללה? כן. היית רוצה להתחתן? ברור. אתה מאמין בעצמך? לפעמים. אתה מקבל הפרעות נפשיות? כן. אתה פריק של בריאות? ממש לא. אתה מסתדר עם ההורים? לא תמיד. אתה אוהב ברקים? מה יש לאהוב בהם? XD אתה מנגן על משהו? על העצבים. בחודש האחרון: שתית אלכוהול? כן. עישנת? כן. סמים? בחיים לא. יצאת לדייט? כן. נדלקת על מישהו? כן. רחיצה בעירום? אה? גנבת משהו? אפשר לומר. =P היתשכרת פעם? ברור. קראו לך טיזר? לא. מה זה? הרביצו לך פעם? חח כן..הלכתי פעם מכות בכתה א' עם ילדה אחת שקיום היא אחת החברות הטובות שלי. גנבת מחנות פעם? כן, מסטיק. XD רצית למות? כן. נפגעת ממישהו? כן. מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? עיתונאית. איזו ארץ תרצה לבקר? ארה"ב. צבע עיניים אהוב? ירוק. צבע שיער אהוב? שחור/ בלונד. ארוך או קצר? ארוך. גובה? 1.56 משקל? 39 מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? לגמריי. אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? כן. מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 200. האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? הורים. כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? 3. קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? היום בבוקר. חברה. ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? ידיד. 12 בלילה. מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) שיחות והודעות. איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? ספגטי. למה אתם אוהבים את הבית? לא יודעת למה. ככה. באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? רחוב? XD כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? אוי, הרבה. גרתי בירושלים, בחדרה, בכרכור, ועכשיו באריאל. אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? מחשב. האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? לא. כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? 9-10 שנים. כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? מחשב/ ספר/ TV אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? אני לא משתמשת בתרופות סבתא. אין כמו אקמול. =P מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אמא, אבא, אני, ואחותי. מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? מתי שיש לי כוח. אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? נקיון. ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? מאוד. הודגש באמצעות מדגישומטיק

Smelly

New member
עונה...

שם: אור
תאריך לידה: 28.7.89
מקום לידה: חיפה
צבע עיניים: ירוק
צבע שער: חום
גובה: לא לפרסום
ימני או שמאלי? שמאליים שליטה!
המוצא שלך: אשכנזי טהור
איזה נעליים לבשת היום? רגילות לגמרי..
הפיצה המושלמת שלך: פטריות
מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: יותר מדי...
המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: למה אני צריך לקום?
מתי אתה הולך לישון? כשאני מתעייף.. וזה קורה דיי הרבה...
פפסי או קולה: מים
מקדונלדס או ברגר קינק: מק..
ליפטון אייס תיי או נאסטי: אייס אייס בייבי
שוקולד או וניל: שוקולד
מעשן: NEVER
מקלל: ALWAYS (סתם.. רק כשממש מעצבנים אותי..)
שר: I Wish
אתה מאמין בעצמך? לרוב לא...
אתה פריק של בריאות? ממש לא..
אתה מסתדר עם ההורים? אפשר לומר...
אתה אוהב ברקים? מאוד
אתה מנגן על משהו? לא
בחודש האחרון:
שתית אלכוהול? לא שזכור לי..
עישנת? ע"ע "משען?"
סמים? כנ"ל
יצאת לדייט? לא..
היתשכרת פעם? לא.. אני מהאנשים שיודעים לשתות...
קראו לך טיזר? לא..
הרביצו לך פעם? לא שזכור לי... אולי בכיתה א'..
גנבת מחנות פעם? לא
רצית למות? לא
מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? הלוואי וידעתי
איזו ארץ תרצה לבקר? יפן
צבע עיניים אהוב? ירוק
מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? לא דבוק..
האם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? לא.. בשביל זה המציאו את כפתור ה"התעלם"...
מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 10 ש"ח
כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? שניים
מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) שעון מעורר
אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? את הכרית.. התשובות לשאר ילקחו עימי אל הקבר...

Smelly

New member
רק לשבח אותה..

עוד לא פגשתי במאכלים עם פטריות שלא היו טובים...

Deadly Whisper

New member
...................................

שם: ירדן תאריך לידה: 12/8 מקום לידה: רחובות צבע עיניים: חום צבע שער: כנ"ל גובה: 1.62 ימני או שמאלי? ימנית המוצא שלך: רוסיה/עירקית איזה נעליים לבשת היום? *נעלת...והייתי כל היום יחפה
על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? חברה שלי מה עשה לך את היום? קמתי מאוחר ואכלתי ג'חנון
מי הרס לך את היום? אף אחד החולשות שלך: לא יודעת X: הפחדים שלך: גבהים, חרקים הפיצה המושלמת שלך: פטריות וזיתים שחורים
מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: להתחיל ללמוד קולנוע המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: אני רעבה
מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? השיער מתי אתה הולך לישון? בימי לימודים בד"כ בחצות, בחופשים בין 3-6 לפנות בוקר הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: אין ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: חברות פפסי או קולה: דיאט קולה מקדונלדס או ברגר קינק: מקדולנס דייט לבד או בקבוצות: לבד ליפטון אייס תיי או נאסטי: נסטי שוקולד או וניל: וניל קפוצ'ינו או קפה: קפה מעשן: לא מקלל: מודה באשמה
שר: קצת מתקלח כל יום? כן!!!
התאהבת פעם? כן אתה מאוהב עכשיו? לא רוצה ללמוד במכללה? לא היית רוצה להתחתן? לא ממש אתה מאמין בעצמך? קצת אתה מקבל הפרעות נפשיות? כן אתה פריק של בריאות? לא אתה מסתדר עם ההורים? לא אתה אוהב ברקים? לא :S אתה מנגן על משהו? לא בחודש האחרון: שתית אלכוהול? לא עישנת? לא סמים? לא יצאת לדייט? לא נדלקת על מישהו? כן רחיצה בעירום? לא גנבת משהו? לא היתשכרת פעם? לא קראו לך טיזר? לא הרביצו לך פעם? כן גנבת מחנות פעם? כן
רצית למות? כן נפגעת ממישהו? כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? במאית איזו ארץ תרצה לבקר? בארה"ב הייתי רוצה להיות בלאס וגאס, מיאמי, ניו יורק, סן פרנסיסקו, ניו ג'קזי וטקסס. והייתי רוצה להיות בנאגליה, פינלנד, רוסיה, הולנד, שוויץ, גרמניה, פולין...יש הרבה. צבע עיניים אהוב? ירוק ודבש צבע שיער אהוב? חום/שחור... ארוך או קצר? ארוך גובה? 1.62 משקל? חסוי
מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? לא ממש אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? כן מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 700... האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? ההורים כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? 5 קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? אחי הגדול..."מתי לבוא?" [לארוחה משפחתית..] ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? חברה שלי, יעל מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) שיחות איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? שניצל למה אתם אוהבים את הבית? אני לא באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? דירה באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? לא ממש משנה לי כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? שלוש...סתם כי הורי רצו? אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? מחשב האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? לא יודעת...איזה שאלות כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? 4 שנים עוד מעט כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? מחשב, טלוויזיה, מקרר...
אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? כלום מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אמא, אבא, אח, סבתא, סבתא...5? מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? אני לא עושה... אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? שום מטלה ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? לא!

Invisible Boy

New member
עונה

שם: עידן כהן
תאריך לידה: 11/10/91
מקום לידה: עפולה
צבע עיניים: חום
צבע שער: שחור
גובה: 1.67 אני חושב
ימני או שמאלי? ימני
המוצא שלך: מרוקאי
איזה נעליים לבשת היום? סקטור
על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? מתי כבר פסח יגיע
מה עשה לך את היום?כלום, סתם יום רגיל.
מי הרס לך את היום? ^^
החולשות שלך: לאדע האמת.
הפחדים שלך: חושך [נו מפחיד
] לראות רוח :-|
הפיצה המושלמת שלך: זיתים.
מטרה שהיית רוצה להשיג השנה:להצליח בבגרויות
המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר:"שיט בית ספר"
מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? מסוגל לרקוד
מתי אתה הולך לישון? 10 אני במיטה אבל לא נרדם עד 11 בערך.
הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: יש כמה. בעיקר לחזור לימי בית ספר היסודי.
ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: לזמרת שאני כל כך אוהב.
פפסי או קולה: קולה
מקדונלדס או ברגר קינק: מקדולנס
דייט לבד או בקבוצות: קבוצות
ליפטון אייס תיי או נאסטי: אה ?
שוקולד או וניל: שוקולד
קפוצ'ינו או קפה: לא מת על שתיהם
מעשן: לא
מקלל: לצערי כן.
שר: כן אבל לא מי יודע מה טוב
[אבל בלי ששומעים אותי כן ?
, אני לא רוצה לגרום לאחרים טראומה
]
מתקלח כל יום? בארור
התאהבת פעם? כן
אתה מאוהב עכשיו? לא
רוצה ללמוד במכללה? לא
היית רוצה להתחתן? כן
אתה מאמין בעצמך? אממ אני חושב שכן
אתה מקבל הפרעות נפשיות? לא
אתה פריק של בריאות?לא
אתה מסתדר עם ההורים? כן, מצויין.
אתה אוהב ברקים? כן[?]
אתה מנגן על משהו? לא בחודש האחרון:
שתית אלכוהול? לא, אף פעם לא שתיתי.
עישנת?לא, ולא מתכוון לעשן גם.
סמים? לא
יצאת לדייט? לא
נדלקת על מישהו? לא
רחיצה בעירום?וואט ?
גנבת משהו? לא
היתשכרת פעם? לא
קראו לך טיזר? לא. מזה בכלל?
הרביצו לך פעם?כן אבל זה היה ביסודי כבר הרבה זמן לא רבתי מכות. ניהיה משעמם
גנבת מחנות פעם? כן. קלפים של פוואר רנג'רס
רצית למות? לא
נפגעת ממישהו? כמה פעמים...
מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? זמר + רקדן. [ג'סטין סטייל
]
איזו ארץ תרצה לבקר? ארה"ב
צבע עיניים אהוב? כחול
צבע שיער אהוב? בלונד/חום.
ארוך או קצר? בנות ארוך בנים קצר
גובה? 1.67
משקל? אין לי מושג אבל משהו בין 56-55
מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? בכלל לא
אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? אולי
מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 760
האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? הורים
כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? 2
קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? אין הודעות נכנסות.
ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? פאפא
מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) שעון.
איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? קוסקוס
למה אתם אוהבים את הבית? כי ... ככה.
באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)?פנטהאוז[הלוואי] בבלוק
באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? מעץ
כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? 1 ואין לי מושג למה אני לא הייתי חיי אז ...
אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? מחשב/כל מכשיר שיש מוזיקה
האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? לא.
כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? אין לי מושג.
כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? במיטה/ במחשב.
אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)?לא משתמש.
מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה?אמא, אבא, אני, אחי. [יש לי אח שעבר דירה ואחות שהתחתנה ועברה]
מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? כשמשעמם.
אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? "עידן, רק למכלות תקנה ...."
ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? מ

m i c k e y 15

New member
בופ../images/Emo182.gif

שם: מיכל תאריך לידה: 9.8.90 מקום לידה: חיפה צבע עיניים: חום כהה צבע שער: חום כהה ולא שחוררר...חח כולם חושבים שהוא שחור
גובה: 1.67 ימני או שמאלי? ימנית המוצא שלך: עירקית ובולגריה חח איזה שילוב איזה נעליים לבשת היום? כלום..נשארתי בבית על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? על חברה שלי חח מה עשה לך את היום? שיר חדש של מקפליי ששמעתי כרגע
מי הרס לך את היום? כלום
החולשות שלך: שוקולד הפחדים שלך: עכבישים...חרקים למניהן..טביעה.. הפיצה המושלמת שלך: פיצה בלי זיתים חחחחחח מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: להשיג מישו שאני רוצה ולהצליח בלימודים המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: שאני רוצה להמשיך לישון חח מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? הגוף חח מתי אתה הולך לישון? 12 בלילה או 1 וחצי הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: כיתה ט'..כל השנה חח ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: ידיד שלי פפסי או קולה: אפחד מהם מקדונלדס או ברגר קינק: מקדונלדס! דייט לבד או בקבוצות: בהתחלה בקבוצות..אח"כ ביחיד ליפטון אייס תיי או נאסטי: ----- שוקולד או וניל: שוקולד קפוצ'ינו או קפה: ------ מעשן: לא מקלל: חח כן שר: כן..במקלחת מתקלח כל יום? כן התאהבת פעם? לא אתה מאוהב עכשיו? לא רוצה ללמוד במכללה? לא היית רוצה להתחתן? כןן אתה מאמין בעצמך? אהא אתה מקבל הפרעות נפשיות? לאאא אתה פריק של בריאות? לאא אתה מסתדר עם ההורים? לא אתה אוהב ברקים? כן אתה מנגן על משהו? לא
בחודש האחרון:
שתית אלכוהול? ----- עישנת?---- סמים?---- יצאת לדייט?---- נדלקת על מישהו? כן רחיצה בעירום? לא גנבת משהו? לא היתשכרת פעם?לא קראו לך טיזר?לא הרביצו לך פעם?לא גנבת מחנות פעם?לא רצית למות? כן נפגעת ממישהו? כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? שחקנית... איזו ארץ תרצה לבקר? אנגליה, ארה"ב צבע עיניים אהוב? ירוק צבע שיער אהוב? שטני ארוך או קצר? ארוך גובה? 1.67 משקל?53 מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? לא אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית?לא מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 200 חח האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? הורים כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? 2 קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? חברה שלי ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? מאמא מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) שיחות..ושעון מעורר איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? שניצל ואורז למה אתם אוהבים את הבית? כי ככה באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? קוטג' באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? דירה שוממת חחח כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע?3 פעמים..פעם לקרית ים..חיפה ואז ביאליק..וכי ככה חח לודעת אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? אמפי !! האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? כה.. כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? 7 שנים כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? במחשב...או רואה טלוויזיה אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? רק מרק עוף חח מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אמא,אבא,אח,וכלבה.. שזה 4 חח מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? אחרי ביצפר אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? לסדר ת'חדר ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? כןןן

Eti No Name

New member
אני. ../images/Emo14.gif

למה המדגישומטיק לא עובד לי?
שם: אתי. תאריך לידה: 24/6 מקום לידה: קפלן.
צבע עיניים: חום צבע שער: חום גובה: 1.75... אתמול מדדתי עם אחיין שלי.
ימני או שמאלי? ימנית. המוצא שלך: מרוקאית איזה נעליים לבשת היום? נעלי בית.
על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? אמא, ועל כל החברים מפולין.
מה עשה לך את היום? שההיא מעבודה התקשרה אלי
מי הרס לך את היום? שחיללתי שבת
החולשות שלך: בסב, אחיינים שלי.. בכללי אנשים שאני אוהבת. הפחדים שלך: להזדקן, לאבד אנשים. הפיצה המושלמת שלך: זיתים דקה של סבארו. אוווו - הפיצה של דודה שלי
מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: רשיון
, לנסוע לניו יורק, לסיים בגרויות המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: "מה השעה?" מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? יכולת מרשימה להחזיק מגש.
מתי אתה הולך לישון? מאוחר, תמיד.. הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: פולין
ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: לידיד שלי.. פפסי או קולה: פפסי
מקדונלדס או ברגר קינק: ברגר קינג.. דייט לבד או בקבוצות: תלוי ליפטון אייס תיי או נאסטי: נסטי
שוקולד או וניל: וניל.. קפוצ'ינו או קפה: קפוצ'ינו מעשן:
מקלל: מדי פעם שר: במקלחת מתקלח כל יום? בטח התאהבת פעם? לא.. לוידעת.. אתה מאוהב עכשיו? לא רוצה ללמוד במכללה? לא היית רוצה להתחתן? כע אתה מאמין בעצמך? כע אתה מקבל הפרעות נפשיות? כן חח אתה פריק של בריאות? ממש לא אתה מסתדר עם ההורים? בד"כ אתה אוהב ברקים? לא אתה מנגן על משהו? לא בחודש האחרון: שתית אלכוהול? כן עישנת? כן סמים? לא יצאת לדייט? אוו אממ.. לא
נדלקת על מישהו? כע רחיצה בעירום? לא גנבת משהו? לא היתשכרת פעם? לא קראו לך טיזר? לא הרביצו לך פעם? ביסודי גנבת מחנות פעם? כן... מסטיקים.. עם בנדוד שלי
רצית למות? כן נפגעת ממישהו? כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? קטן איזו ארץ תרצה לבקר? תאילנד צבע עיניים אהוב? חום צבע שיער אהוב? אדום ארוך או קצר? באמצע גובה? 1.80 ומעלה משקל? אנערף.. מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? כן אוף אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? לא חח מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת?800 שקל האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? חצי חצי עם אבא כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? פייי המון קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? מהדרדוני כפרעליה.. על מחר
ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? חברה שלי נופע מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) הודעות ושיחות איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? עוף מתוק בתנור והמוקפצים שלה/שלי למה אתם אוהבים את הבית? כי זה הבית שלי. באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? דירה מעפנה
באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? צריף?
כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? אפעם אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? אמ את האמפי שלי האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? לא, כי זה הבית שליי! כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? מאז ומתמיד כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? טלויזיה, מחשב,לישון אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? פייי יו ניים איט. מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אמאבא, אחי, אחותי ובעלה [עד שהבית יהיה מוכן], ובד"כ תמיד יש עוד תוספות בבית מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? לא עושה
אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? לקפל כביסה , לשטוף כלים ולסדר שולחן שבת. אה! ולכוון את המזגן לשבת ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

Shiri from the block

Active member
../images/Emo113.gif שם: שירן תאריך לידה: 21.7.87 מקום לידה: ירושלים../images/Emo7.gif צבע עיניים: חום כהה../images/Emo5.gif צבע שער: חום גובה: ../images/Emo3.gif ימני או שמאלי? ימנית../images/Emo47.gif המוצא שלך: חצי תמנייה חצי צרפתייה איזה נעליים לבשת היום? ספורט על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? ממ לא חשוב מה עשה לך את היום? המשחק כדורגל ששיחקתי עם חברות../images/Emo6.gif מי הרס לך את היום? חברה של חברה שלי. החולשות שלך: שאלה מתוסבכת.. הפחדים שלך: עכבישים, מוות (שלאחרונה מסתובב יותר מידי באוויר) הפיצה המושלמת שלך: עם בצל מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: חסוי../images/Emo3.gif המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: על מה חלמתי מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? הא? מתי אתה הולך לישון? כשאני בצבא בסביבות 22:00-23:00 כשאני בבית זה בסביבות 4-5 הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: אוף, לא יודעת כבר ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: אף אחד פפסי או קולה: קולה מקדונלדס או ברגר קינק: בורגר קינג../images/Emo47.gif דייט לבד או בקבוצות: לבד ליפטון אייס תיי או נאסטי: מזה ליפטון אייס תיי? שוקולד או וניל: שוקולד קפוצ'ינו או קפה: אף אחד מעשן: לפעמים מקלל: לא ממש שר: מלא מתקלח כל יום? כן התאהבת פעם? יותר מידי אתה מאוהב עכשיו? כן רוצה ללמוד במכללה? כן היית רוצה להתחתן? כן אתה מאמין בעצמך? לא ממש אתה מקבל הפרעות נפשיות? לפעמים אתה פריק של בריאות? לא אתה מסתדר עם ההורים? כן אתה אוהב ברקים? לא אתה מנגן על משהו? גיטרה בחודש האחרון: שתית אלכוהול? לא עישנת? כן סמים? לא יצאת לדייט? לא נדלקת על מישהו? כן רחיצה בעירום? לא גנבת משהו? לא היתשכרת פעם? כן קראו לך טיזר? לא הרביצו לך פעם? אחי../images/Emo3.gif גנבת מחנות פעם? פעם פעם רצית למות? כן נפגעת ממישהו? כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? עובדת באנימציה איזו ארץ תרצה לבקר? ארה"ב, ניו זילנד צבע עיניים אהוב? כחול צבע שיער אהוב? בלונד ארוך או קצר? ארוךךך גובה? 1.75 ומעלה משקל? לא יודעת../images/Emo12.gif מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? יאפ. אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? לאאא. אין מצב. למרות שרציתי בשביל שבסיס לא יציקו לי מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 300+ האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? כן, בעלי ניק משלם../images/Emo3.gif הורים. כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? החלפתי רק פעם אחת.. אני תקועה עם אותו פלא' כבר 3 שנים קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? "חבל לא נורא מאמי עוד יצא לנו.." מחברה שלי ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? חברה שלי מהבסיס מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) דיבור ושעון מעורר איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? שניצל../images/Emo99.gif או פתיתים למה אתם אוהבים את הבית? מי אמר שאני אוהבת את הבית? סתם. כי זה הבית. באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? דירה בבניין באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? בבית גדול מידי כי זה מפחיד כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? פעם אחת רק. ממעלה אדומים למעלה אדומים../images/Emo3.gif אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? טלויזיה האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? כן, כי יש להם בית יותר יפה וגדול כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? וואו, אממ, 13 שנה בערך כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? ישנים ובמחשב אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? לא יודעת מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? ההורים, אחותי ואח שלי מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? ניקיון, סדר ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? את הבית עצמו לא ממש..

ייאי בא לי!

שם: מיכל תאריך לידה: 07.12.89 מקום לידה: לניאדו, נתניה. צבע עיניים: חום צבע שער: חום כהה גובה: 1.64 בפעם האחרונה שבדקתי ימני או שמאלי? ימנית המוצא שלך: ספרדיה איזה נעליים לבשת היום? כפכפים קליקרס שחורים, נעלי בית, סקצ'רס. על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? עצמי. מה עשה לך את היום? עצם זה שהיה שבת. דה. מי הרס לך את היום? - החולשות שלך: הפחדים שלך: הפיצה המושלמת שלך: עבה של סבארו. P: עם זיתים ובלי הרבה גבינ"צ. מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: ללכת לבצפר? מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? נראה לי שהחיוך שלי. מתי אתה הולך לישון? בין 12 לאחת בימי לימודים. הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: פפסי או קולה: פפסי (מקס!
) מקדונלדס או ברגר קינק: איכס. דייט לבד או בקבוצות: בדאבל יותר משעשע :D ליפטון אייס תיי או נאסטי: נסטי שוקולד או וניל: וניל קפוצ'ינו או קפה: - מעשן: נופ מקלל: לרוב. שר: כל הזמן
מתקלח כל יום? יאפ התאהבת פעם? כן אתה מאוהב עכשיו? רוצה ללמוד במכללה? למה מכללה? אונ' היית רוצה להתחתן? בטח. אתה מאמין בעצמך? כן. :] אתה מקבל הפרעות נפשיות? לא אתה פריק של בריאות? הממ לא. אתה מסתדר עם ההורים? לרוב.. אתה אוהב ברקים? כן!!!
אתה מנגן על משהו? לא בחודש האחרון: שתית אלכוהול? כן. עישנת? אממ לא זוכרת אם זה היה בחודש האחרון סמים? נופ. יצאת לדייט? כן. נדלקת על מישהו? רחיצה בעירום? גנבת משהו? לא. היתשכרת פעם? כן. קראו לך טיזר? כן. כל הזמן P= הרביצו לך פעם? רציני כאילו? לא. גנבת מחנות פעם? לא רצית למות? כן נפגעת ממישהו? כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? אחת שלא צריכה לעבוד. ואם חייבים, אדריכלית פנים איזו ארץ תרצה לבקר? איטליה! צבע עיניים אהוב? אפור
צבע שיער אהוב? לא יודעת. ארוך או קצר? ארוך גובה? זה כאילו גובה מועדף? ווטפ. משקל? כנ"ל? ^ מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? ממש לא. אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? יאפ מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 600 וקצת האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? ההורים כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? וואו.. אין סוף. מכיתה ה' ועד היום, בערך כל שנה Oo קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? משהו מצליל. ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? אריק. מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) סמסים, שיחות, שעון מעורר איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? לא יודעת.. פסטה? למה אתם אוהבים את הבית? נוווווו באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? 0 אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? לפטופ. האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? לא. כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? מאז שנולדתי. למעשה, עברו לבית הזה בשבילי.
כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? תה עם לימון ודבש לגרון כואב. מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? הודגש באמצעות מדגישומטיק
חפרנו.

למה אני לא חייבת?

כי עכשיו אני טינאייג'רית.. יש מי שיממן. בגיל 20 + נהיה חייבים לעבוד. ;[

Mrs Brightside

New member
אניאניאני

שם: הילה תאריך לידה:03.08.87 מקום לידה: רמת גן
צבע עיניים:חום צבע שער:חום-שחור
גובה:גבוה
ימני או שמאלי?ימנית
המוצא שלך:חצי תמנייה,רבע טורקייה ורבע צ'כסלובקית איזה נעליים לבשת היום?את הואנס המשובצות שלי
על מי/מה חשבת הכי הרבה היום?
מה עשה לך את היום?חברות שלי:) מי הרס לך את היום?אתמול. החולשות שלך:שוקולד,עיניים כחולות/ירוקות,מוזיקה הפחדים שלך:מוות,נחשים,ג'וקים וכו' הפיצה המושלמת שלך:או או..מלא גבינה,קצת פרמזן,קצת אורגנו וזהו
מטרה שהיית רוצה להשיג השנה:לסיים את הקורס כבר#$#@$@@ המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר:לא מחשבה יותר מעשה,אני מכוונת את השעון לעוד 5 דקות
מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך?גובה? מתי אתה הולך לישון?23:30 הרגע אליו אתה הכי מתגעגע:לכל ה10 ימים שהייתי בניו יורק/לוס אנגל'ס
ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו:אינגה פפסי או קולה:קולה מקדונלדס או ברגר קינק:מקדולנס דייט לבד או בקבוצות:לבד ליפטון אייס תיי או נאסטי:נאסטי
שוקולד או וניל:שוקולד,וניל זה לחלשים
קפוצ'ינו או קפה:קפוצ'ינו מעשן:
מקלל:לעיתים רחוקות
שר:שאף אחד לא שומע מתקלח כל יום?משתדלת. התאהבת פעם?כן אתה מאוהב עכשיו?לא רוצה ללמוד במכללה?כן היית רוצה להתחתן?כן אתה מאמין בעצמך?מעט מדי אתה מקבל הפרעות נפשיות?אה? אתה פריק של בריאות?לא אתה מסתדר עם ההורים?כשצריך אתה אוהב ברקים?ממש לא
אתה מנגן על משהו?לא
בחודש האחרון: שתית אלכוהול?ניסיתי לשתות בירה,לא הלך
עישנת?
סמים?
יצאת לדייט?
נדלקת על מישהו?
רחיצה בעירום?
גנבת משהו?
היתשכרת פעם?
קראו לך טיזר?
הרביצו לך פעם?כן,אבל הכל מאהבה(או לפחות ככה אני מאמינה
) גנבת מחנות פעם?לא רצית למות?כן נפגעת ממישהו?כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול?אזרחית איזו ארץ תרצה לבקר?ניו זילנד צבע עיניים אהוב?ירוק צבע שיער אהוב?אממ חום ארוך או קצר?ארוך גובה?גבוה משקל?
מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון?מאז שאני בצבא,כן
אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית?לא.באמת שכחתי
מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת?כמעט הגעתי ל300
האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל?מכספי כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך?אמממ 2 קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה?ממיטל ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי?מיטל מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?)הכי שעון מעורר אבל גם הודעות איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים?מן עוף סיני חמוץ מתוק שהיא מכינה,וכמובן הג'חנון
למה אתם אוהבים את הבית?כי הוא אוהב אותי? באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)?דירה באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור?לא יודעת כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע?פעמיים. מרמת גן לפתח תקווה,ומפתח תקווה לפתח תקווה(יותר ממרכז העיר ליותר בחוץ). למה? למה לא?
אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים?פלאפון האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? כמה זמן אתם גרים בבית שלכם?אממ..משהו כמו 7 שנים כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית?
אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)?חלב תוספת דבש
מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה?ההורים שלי ואחי..ואני. אז זה 4! מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית?ש.ב?
אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם?האמת שכלום ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם?כןןןןןן
הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה