שאלון שישן לכם את החיים

noyil

New member
שאלון שישן לכם את החיים

אף אחד לא הולך לישון ב11 בערב בחופש, יש כאלו שהולכים לישון ב1 ויש כאלו שהולכים לישון ב5 (במקרה של בן הוא הולך לישון ב10 בבוקר), היה לי משעמם אז חיברתי שאלון: 1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים? 2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים? 3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה? 4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה? 5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש?

עדידוש

New member
עונה ../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif

1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים? ממ..12:30-1 :S 2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים? 7
3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה? 3-4-5 בין השעות האלו 4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה? 1-1:30 5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש? אממ..קמה ב9 בכל השבוע האחרון

DEANC

New member
שני../images/Emo9.gif

1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים? 12-1.
2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים? 7-7:30, מתארגן מהר וטס לבי"ס ()השעון מכוון על 6:30, אני קם, מכבה אותו וחוזל לישון עד שאבא בא לצעוק עלי).
3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה? 3 עד 5 בד"כ.
4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה? 13-14, מעירים אותי כל הזמן
5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש? כמובן שלא, פשוט הולך לישון מוקדם יותר לאט-לאט.

DelbariX

New member
בוקר טוב

1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים? בין 11 ל12 2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים? 7:20 3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה? הממוצע 7-8 בבוקר. בימים האחרונים 4 ככה כי ההורים שלי התחילו להתעצבן על השעות 4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה? 4 בערך 5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש? כמה ימים לפני אני מכוון שעון מעורר ל11 ואז יורד בהדרגה עד שיום לפני החופש אני קם באיזה 8

Meitarii

New member
עעעונה ../images/Emo9.gif

1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים? 11-12
2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים? 7 וחצי
3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה? 3-4
4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה? 2 בצהרים בערך
5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש?אמממ יום לפני זה לקום מוקדם..

Stootz

New member
עונה../images/Emo210.gif../images/Emo185.gif

1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים?10:30 משהו כזה
2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים?6:30
3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה?2-3
4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה?12-1
5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש?כן, כמה ימים לפני אני מבקשת מההורים שיעירו אותי ב9 ואז אני הולכת לישון כזה כל יום ב12 ומתעוררת ב9 =)

חזרתי מתורכיה היה כיף!!..ועכשיו לענות!!!

1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים?#בערך ב-11 12....משו כזה... 2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים?#בגלל האוטובוס ב-7 בבוקר 3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה?#אין שעה מוגדרת בערך ב-2 או 4 ... 4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה?#גם אין שעה מוגדרת ....בערך ב-12 ....אבל זה נורא תלוי ביום שלמחרת 5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש?#לא...

:]../images/Emo110.gif

1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים? מממ מתי שאני מרגישה שאני עייפה.. 2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים? 7 מעירים אותי... 7 ועשרים בערך אני קמה מהמיטה:p 3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה? 4 בערך.. 4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה? מממממ היום קמתי ב3.. בד"כ משו באיזור 2 ומשו.. 5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש? זה אפעם לא מצליח לי
אז פשוט ביום הראשון אני אהיה נורא עייפה ויום אחכ אני אלך לישון מוקדם מהעייפות:p אפשר גם לא לישון לילה לפני הלילה שלפני הבצפר.. ואז בלילה שלפני הבצפר עייפים אז הולכים מוקדם
אבל זה לא עבד במקרה שליP:

נליאו

New member
עונה:

1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים? 11-11 וחצי 2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים? רבע ל8 3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה? 2 4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה? סביבות 12 5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש? כן אני קם יום יומיים לפני סיום החופש מוקדם

עונה..

1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים? ממ בין 10 11 2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים? סביבות 7 3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה? מממ 1,2,3 4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה? 10,11,12 5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש? קמה ב7 יום יומים ארונים

abs7

New member
עונה

1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים? 10 וחצי, 11. מוקדם, אני טיפוס שחייב המון שעות שינה :X 2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים? 7 3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה? 3.. 4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה? תכלס 1. אבל עכשיו שהסוף מתקרב אני מכוונת שעון מעורר ל-10 ומתעוררת ב-11 וחצי 5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש? כן. כמו שאמרתי לקראת סוף החופש אני ישנה יותר מוקדם ומכוונת לי שעון מעורר לבוקר.

RNaon

New member
עונה

1. 10-11 בלילה, תלוי מידת העייפות שלי. 2. השנה הייתי קמה ב8 בבוקר, כי הלימודים היו מתחילים ב8 וחצי, אבל השנה אני אקום ב6, הלימודים יתחילו ב8 והביצפר הרבה יותר רחוק =\ 3. הייתי הולכת ב5-6 בבוקר לישון, אבל תודה לאל סידרתי ת'שעות ועכשיו אני הולכת לישון ב12 בלילה. 4. ב2-3 בצהרים. 5. כן, במקום ללכת לישון ב5-6 בבוקר נשארתי ערה עד 9 בערב ואז הייתי גמורה והלכתי לישון. למחרת קמתי ב6 בבוקר.

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gif../images/Emo199.gif

1. באיזו שעה אתם הולכים לישון בדרך כלל אם למחרת יש לימודים? הכי מוקדם - 1 בבוקר. הכי מאוחר - 4 בבוקר. 2. באיזו שעה אתם קמים בדרך כלל ביום לימודים? 7 וחצי בבוקר. 3. באיזו שעה בערך אתם הולכים לישון בחופש הזה? הכי מוקדם - 6 בבוקר. הכי מאוחר - 12 בצהריים. 4. באיזו שעה בערך אתם קמים בחופש הזה? הכי מוקדם - 2 וחצי בצהריים. הכי מאוחר - 9 בערב. 5. אתם משתמשים בשיטה כלשהי כדי להסדיר את שעות השינה לפני סיום החופש? לא ישן יום שלם, ואז הולך לישון בשעה סבירה.[מה שמזכיר לי ששבוע שעבר עשיתי את השיטה הזו, והתעוררתי מוקדם, ובאותו יום הלכתי לישון ב6 בבוקר בסוף
]

Stootz

New member
OMG../images/Emo6.gif../images/Emo210.gif../images/Emo185.gif

עלקקק חחחחחחח השעון הביולוגי שלך לגמרי הפוךXDD חחח או מי גאד אתה הולך לישון הכי מאוחר ב4 בבוקר בימי בצפר?
איך אתה שורדדדד?

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifאיך הייתי שורד?

בואי נגיד, שיבצו לנו יותר מדי שיעורי ביולוגיה ותנ''ך במערכת

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifחחחח אז יש זמן לישון../images/Emo3.gif

כנ"ל אצלנו.. פיכ. המורות האלה שהיו לי בחטיבה לתנ"ך וביולוגיה.. שני השיעורים השנואים עלי ותמיד אפשר לישון שם.. או סתם לצייר. בתנ"ך תמיד ישבתי בסוף ושמעתי מוזיקה או שיחקתי ארץ עיר עם חברות חחחחחחחחחחחח

Stootz

New member
חחחחחחחחחחח../images/Emo210.gif../images/Emo185.gif

איזה קרועהXD

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifבתנ''ך המורה היה נחמד דווקא

הוא היה אחלה בן אדם! רק שבתור מורה הוא היה משעמם:$ והחומר די חוזר על עצמו מכיתה ד' אז הרשתי לעצמי להרדם קצת:$

למעלה