שאלון מוסיקה
|רדיו|

k e l l y 1 8 1

New member
עניתי

-אתם מאזינים לרדיו בבית? כן -ובמכונית? בטח -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ?99 או 100 -אתם קונים דיסקים?לפעמים -באיזו תדירות?אחד ל...חודשיים -איזה דיסק קניתם אחרון?אממ לא זוכרת.. -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר?סטראו שמחובר למחשב -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה?לא יש MP -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים?מנסה חדשים כל הזמן -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים?כן -אוהבים שירים ישנים?תלוי -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים?לא לפעמים כל יום! -אוהבים לשיר?לזיף יותר נכון..וכן -מוכשרים בזה?בלזיף...בטח -זוכרים מילים של שירים בע"פ?את רובם -מנגנים במשהו?גיטרה -יש לכם להקה?לא

eynav16

New member
אני..

-אתם מאזינים לרדיו בבית?באינטרנט -ובמכונית?גם -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ?רשת ג או גלגל"צ -אתם קונים דיסקים?כן -באיזו תדירות?לא יודעת...תלוי מתי יוצא מה שאני אוהבת -איזה דיסק קניתם אחרון?MIS MUSIC של שרית חדד -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר?יש לי מערכת בחדר ומחשב משום מה עם רמקולים חח -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה?לא ממש...רק שזה שירים מעורבבים שכל שיר זמר אחר.... -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים?אולי חלק יגידו שאני תקועה.. -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים?כן -אוהבים שירים ישנים?לא יודעת...תלוי איזה -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים?כן ולא חח -אוהבים לשיר?עם המוזיקה כן.. -מוכשרים בזה?לאאאא -זוכרים מילים של שירים בע"פ?כשאני שומעת את השיר אני שרה איתו אבל עכשיו אני לא יכול הלהגיד כל כך את המילים.. -מנגנים במשהו?לא -יש לכם להקה?לא

sukrazit

New member
עונה../images/Emo41.gif../images/Emo220.gif

אתם מאזינים לרדיו בבית? כן לפעמים -ובמכונית? לא אני שומעת הרבה רדיו בMP3 -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? 100FM -אתם קונים דיסקים? כן -באיזו תדירות? אממ פעם בחצי שנה -איזה דיסק קניתם אחרון? אממ לא זוכרת.. נראה לי אבריל לאבין -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? כן -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? לא -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? מנסים חדשים כל הזמן -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? בטח! -אוהבים שירים ישנים? כן אבל אחרי שמחדשים אותם חח -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? כן! -אוהבים לשיר? כן! -מוכשרים בזה? לא ממש... -זוכרים מילים של שירים בע"פ? כן -מנגנים במשהו? לא -יש לכם להקה? לא

edeneden1234

New member
שלי

-אתם מאזינים לרדיו בבית?כן -ובמכונית?כן -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ?99ESC -אתם קונים דיסקים?לא -באיזו תדירות?לא קונה -איזה דיסק קניתם אחרון?השיר שלנו -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר?כן -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה?כן -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים?אותם -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים?כן -אוהבים שירים ישנים?כן -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים?לא -אוהבים לשיר?לא -מוכשרים בזה?לא -זוכרים מילים של שירים בע"פ?כן -מנגנים במשהו?לא -יש לכם להקה?לא

oneheart1

New member
עונה

אתם מאזינים לרדיו בבית? לפעמים -ובמכונית? כן -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? 103 -אתם קונים דיסקים? כן -באיזו תדירות? שיוצא לי להיות בחנות דיסקים -איזה דיסק קניתם אחרון? פאבלו רוזנברג/חיכיתי לך -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? כן -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? כן -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? גם וגם -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? כן -אוהבים שירים ישנים? כן -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? כן -אוהבים לשיר? כן -מוכשרים בזה? שרה יפה,ככה אומרים לפחות
-זוכרים מילים של שירים בע"פ? ברור -מנגנים במשהו? לא -יש לכם להקה? לא

mikaaaaaa

New member
ע-ו-נ-ה

-אתם מאזינים לרדיו בבית?הרדיו תמיד דלוק,אבל זה לא אומר שאני מאזינה לו... -ובמכונית? אם איו דיסק\יש משחק אז כה. -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? מה שאבא שם\התחנה שבה משודר המשחק. -אתם קונים דיסקים? יאססס -באיזו תדירות? לעיתים רחוקות... -איזה דיסק קניתם אחרון? לא זוכרת. -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? יש לי מע' סטריאו,ומשחב עם רמקולים. -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? אני לאפ. -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? מנסים חדשים,שבד"כ הם ישנים...אבל אני מודה שאני תקועה באייטיז...ניינטיז...וכאלה... -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? ממממ תלוי של מי. של עדי כה,היא שומעת מוזיקה טובה,גם של אלכס כה....,של אנשים ששומעים דיכאון,לעע. -אוהבים שירים ישנים? כהככהכהכהכהה!!!!!!!!! מאד!!!!! -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? לפעמים לא...
-אוהבים לשיר? כשאני לבד,כה. -מוכשרים בזה? לא יודעת אפחד לא שמע אותי שרה. -זוכרים מילים של שירים בע"פ?ברורררר -מנגנים במשהו? לצערי,לא. -יש לכם להקה? חחחחחחח רק לי. חחחחחחחחח לא... יומנעים, מיקע.

Thade

New member
עונה

-אתם מאזינים לרדיו בבית? בפלאפון. -ובמכונית? לא. -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? כאלה שיש בהן מוזיקה. \: -אתם קונים דיסקים? כן. -באיזו תדירות? לא גבוהה. -איזה דיסק קניתם אחרון? Exciter של דפש מוד. -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? בחדר יש לי רק מחשב,בבית יש לי את שלושת. בכמה עותקים. -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? לא. -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? אני מנסה אמנים חדשים,אבל בדרך כלל הם לא מוצאים חן בעיניי כמו אלה שאני כבר מכירה. -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? של אנשים בגילי? לא. -אוהבים שירים ישנים? כן. -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? לא ממש. -אוהבים לשיר? לא. -מוכשרים בזה? ממש לא. -זוכרים מילים של שירים בע"פ? כן. -מנגנים במשהו? אם לא הייתי משתפנת להמשיך עם שיעורי הגיטרה בכיתה ד' הייתי יכולה לנגן במשהו. -יש לכם להקה? לא.

למעלה