שאלון מוסיקה
|רדיו|

שאלון מוסיקה../images/Emo79.gif|רדיו|

-אתם מאזינים לרדיו בבית? -ובמכונית? -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? -אתם קונים דיסקים? -באיזו תדירות? -איזה דיסק קניתם אחרון? -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? -אוהבים שירים ישנים? -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? -אוהבים לשיר? -מוכשרים בזה? -זוכרים מילים של שירים בע"פ? -מנגנים במשהו? -יש לכם להקה? עד כאן להיום

My self and i

New member
../images/Emo28.gifעונה../images/Emo83.gif../images/Emo79.gif

-אתם מאזינים לרדיו בבית? לא -ובמכונית? כה -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? 99 אסקייפ (= -אתם קונים דיסקים? כה, לפעמים -באיזו תדירות? פעם ב.. -איזה דיסק קניתם אחרון? אמממממ של הביטלס נראלי -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? כה, טייפ+מחשב עם רמקולים בחדר וסטריאו בסלון
-אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? כה -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? מנסים חדשים, הכי טוב
-אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? כה בטח -אוהבים שירים ישנים? מאווווד, אז היו שירים יפים
-רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? ברור
-אוהבים לשיר? מאוד -מוכשרים בזה? כה
-זוכרים מילים של שירים בע"פ? כה המון -מנגנים במשהו? לא -יש לכם להקה? לא |:

../images/Emo203.gifעונהנה

-אתם מאזינים לרדיו בבית?לא -ובמכונית?כה -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ?100 FM -אתם קונים דיסקים?כה -באיזו תדירות?נמוכה
-איזה דיסק קניתם אחרון?גרינדיי -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר?כה -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה?לא -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים?ברור שמנסים חדשים -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים?כה -אוהבים שירים ישנים?לא ממש.. -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים?כה!! אני מתה על זה
-אוהבים לשיר?כה -מוכשרים בזה?לאXD -זוכרים מילים של שירים בע"פ?כה -מנגנים במשהו?לא -יש לכם להקה?לא.. הודגש באמצעות מדגישומטיק

linoy7

New member
../images/Emo79.gifעונה../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif אגב.. אני חדשה../images/Emo13.gif

-אתם מאזינים לרדיו בבית? כן -ובמכונית? אין לי מכונית
אבל באוטובוס כן
-איזו תחנה אתם שומעים בדר"כ? 99 ESC -אתם קונים דיסקים? כן -באיזו תדירות? פעם ב... -איזה דיסק קניתם אחרון? קלי קלארקסון
-יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? כן -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? כן -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? מנסה חדשים -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? כן -אוהבים שירים ישנים? ברור
-רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? ברור
מי לא
-אוהבים לשיר? כן -מוכשרים בזה? לא נראה לי
-זוכרים מילים של שירים בע"פ? כן
-מנגנים במשהו? לא -יש לכם להקה? לא

linoy7

New member
תודה../images/Emo9.gif אני לינוי בת 15 וחצי../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif

../images/Emo203.gifברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אני ענבל בת 12
מקווה שתהני פה הכי שאפשר, ותשתלבי במהירות

../images/Emo79.gif

-אתם מאזינים לרדיו בבית? לפעמים -ובמכונית? כה -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? 99, 91 או 100 FM -אתם קונים דיסקים? לא -באיזו תדירות? -איזה דיסק קניתם אחרון? -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? מחשב עם רמקולים שלא עובדים, וקומפקט דיסק -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? כה -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? מה שבא ברוך הבא -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? תלוי של מי.. -אוהבים שירים ישנים? כה -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? לפעמים?! כל הזמן! -אוהבים לשיר? חחח כן ולזייף -מוכשרים בזה? בלזייף? מאוד -זוכרים מילים של שירים בע"פ? כן -מנגנים במשהו? למדתי לפני כמה שנים אורגן וחלילית חח -יש לכם להקה? לע

תורי ^^

-אתם מאזינים לרדיו בבית? תמיד -ובמכונית? כשיוצאים מערד -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? גלגל"צ, רשת ג' -אתם קונים דיסקים? בזמן האחרון הרבה -באיזו תדירות? פעם בחודש בזמן האחרון, לפעמים יותר. -איזה דיסק קניתם אחרון? קספר, מוש בן ארי -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? לא
-אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? לפעמים -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? מנסים חדשים, תמיד -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? אהא -אוהבים שירים ישנים? מאוד
-רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? כשאני לבד בבית. (הכי שווה לחזור ולהכין לעצמי אוכל ואז לרקוד בזמן שאני מחממת אורז
) -אוהבים לשיר? מאוד -מוכשרים בזה? אומרים לי שכן, אבל אני לא סומכת על חוש השמיעה של הכיתה שלי. -זוכרים מילים של שירים בע"פ? אהא. ואם לא ממציאים
-מנגנים במשהו? מנגנת על העצבים של כולם
-יש לכם להקה? לא ><

Noa Tsror

New member
עונה.. נו גמאני חדשה ><

אתם מאזינים לרדיו בבית? אממ לא -ובמכונית? כע -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? רדיו 106 FM רדיו אשל הנשיא שולטטט! ^_^ -אתם קונים דיסקים? כן -באיזו תדירות? המון. כשיש כסף. -איזה דיסק קניתם אחרון? Alexisonfire - Watch Out! הזמנתי באינטרנט. עלה לי במיטב כנסי. =\ -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? ברור -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? לא! -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? מסנה חדשים כלהזמן.. -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? כן -אוהבים שירים ישנים?ממש תלוי איזה -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? *מודה* -אוהבים לשיר? כע -מוכשרים בזה? לא XD -זוכרים מילים של שירים בע"פ? כע -מנגנים במשהו? כע.. פסנתר.. והתחלתי באס -יש לכם להקה? נונו

ברוכית לך../images/Emo8.gif

אני ענבל בת 12
תהני פה, תכייפי, ותעני על הרבה שאלונים
מקווה שגם תשתלבי מהר

ady18

Well-known member
תשובות

אתם מאזינים לרדיו בבית?כן -ובמכונית? -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ?לב המדינה -אתם קונים דיסקים?כן -באיזו תדירות?רחוקה -איזה דיסק קניתם אחרון?עמיר בניון החדש:) -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר?כן -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה?לא -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים?אממ מנסים אבל אומן קשה לשנות -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים?כן -אוהבים שירים ישנים?ככה ככה -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים?לפעמים -אוהבים לשיר?כן -מוכשרים בזה?לא -זוכרים מילים של שירים בע"פ?כן -מנגנים במשהו?קצת בדרבוקה -יש לכם להקה?לר עד כאן להיום

Fergie7

New member
../images/Emo197.gif

-אתם מאזינים לרדיו בבית? לא. -ובמכונית? כן. -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? 100 FM -אתם קונים דיסקים? לצרוב. -באיזו תדירות? נמוכה. -איזה דיסק קניתם אחרון? לפני חודש בערך.. -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? כן. -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? כן. -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? מנסה. -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? כן. -אוהבים שירים ישנים? כן. -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? כן. -אוהבים לשיר? לפעמים. -מוכשרים בזה? נקסט. -זוכרים מילים של שירים בע"פ? כן. -מנגנים במשהו? לא. -יש לכם להקה? כנל.

יאללה עונה..

אתם מאזינים לרדיו בבית? לפעמים..כששוטפת ת'בית -ובמכונית?תמיד -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ?גלגל"צ 91.8 -אתם קונים דיסקים?כן -באיזו תדירות?מעטה..לרוב מורידה מהאימיול -איזה דיסק קניתם אחרון?MAROON5- SONGS ABOUT JANE -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר?מחשב עם רמקולים בחדר -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה?כן -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים?חדשים -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים?לפעמים -אוהבים שירים ישנים?מאווד -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים?כן..חח -אוהבים לשיר?מאווד -מוכשרים בזה?לא ממש..חחחח..כבר שרה'לה שרון יותר טובה ממני :) -זוכרים מילים של שירים בע"פ?ברור..הכל -מנגנים במשהו?כן, סקסופון וגיטרה -יש לכם להקה?לא

עונה

-אתם מאזינים לרדיו בבית? לא -ובמכונית? לפעמים, בזמן האחרון כן -איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? גל גלצ -אתם קונים דיסקים? לא -באיזו תדירות? -איזה דיסק קניתם אחרון? -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? רדיו דיסק -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? כן -אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? מנסים חדשים -אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? כן -אוהבים שירים ישנים? לא ממש -רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? שאמא שלי לא בבית -אוהבים לשיר? כן -מוכשרים בזה? לא חושבת -זוכרים מילים של שירים בע"פ? כן -מנגנים במשהו? אורגן (אני יודעת, אבל אני לא מנגנת) -יש לכם להקה? לאא עד כאן להיום

עוניתניתנית../images/Emo3.gif

-אתם מאזינים לרדיו בבית? לא -ובמכונית? כן.. הקטע שההורים שלי לא שמים שירים רגילים וזה, אלא דווקא את הפינה של וורדה רזיאל ז'קונט
.. טוב נו, מה לעשות, התמכרנו
-איזה תחנה אתם שומעים בדר"כ? גלגל"צ -אתם קונים דיסקים? בטח
-באיזו תדירות? מדי פעם, כשיש דיסק חדש יפה
-איזה דיסק קניתם אחרון? לא זוכרת -יש לכם טייפ/סטריאו/מחשב עם רמקולים בחדר? לאחותי יש -אתם צורבים דיסקים עם מוסיקה? אממ..כן..
-אתם תקועים על אותם אמנים, או מנסים חדשים? מדי פעם נו
-אתם מקשיבים להמלצות של אחרים? תלוי
-אוהבים שירים ישנים? כן
השירים הישנים הכי יפים
-רוקדים בבית עם מוסיקה פול ווליום לפעמים? חיחי ברור
-אוהבים לשיר? יאפ
-מוכשרים בזה? לא הכי
-זוכרים מילים של שירים בע"פ? מי לא? -מנגנים במשהו? ניגנתי בפסנתר -יש לכם להקה? XDDD להתחיל לדבר על להקת ה"בנות" שיסדתי בכיתה ב'?!

למעלה